İstanbul'da Fal - Falcılar

angelin sormasına gerek yok ben sordum
kızlar ben size bişe söyleyimmi şimdi düşündüm biz bu sitede 20-25 deliyiz hepimizin derdi belli aynı eski sevgili eski günler:KK69:
gül dedi ki ben niye boşuna umutlandırayım yazık değil mi dedi hakkaten güle baktıgında paraya önem veren bi tip değil senin gibi bi 20 müşterim var dedi onlara yardımcı olmaya çalışıyorum dedi belkide güle giden yüzlerce liseli kıza falan unut bunu bak karsına kimler cıkacak diodur biz sadece birbirimizi görüyoruz burda hiç orda biriyle konustunuz mu

canm inanmıcaksın ama dün gece bunu düşündüm bende. forumda konuşan 3 5 kişiyiz ama güle gittiğinde sırada bekleyen onlarca insan var.. ben konuştum özellikle erkeklerle. konuştuklarımdan bir tanesi yabancı bir şirkette çalışan diğeride bir dershanede öğretmenlik yapandı hatta en son gittiğimde öğretmenler gelmişti baktırmaya :)yabancı şirkette çalışan beye gülün dedği hiç çıktımı dedim, çıkmazmı ya dedi alacağım zammı bile tahmin etti, herşeyimi ona sorar hale geldim dedi :))
ama tabi çıkmayanda illaki vardır

ya çok ekstrem örnekleri var bende gittiğimiz arkadaslardan birisininki aylardır evliliğe razı olmuyordu sürekli erteleniyordu bi gün önce bizim kız dedi ki kesin bitti bu sefer dedi güle gittik gül dedi ki elini atmış basına düşünüyor akşam eve geldik çocuk facebooka elini başına atıp düşünen bi resim koymuş ve bomba
ertesi gün gidip yüzük aldılar hani size gecen hafta bahsettiğim bomba haber buydu işte yani kesinlikle fısıldatıyor acaba sık sık gitsek etkisi artar mı azalır mı ben onu merak ediyorum

ya çok ekstrem örnekleri var bende gittiğimiz arkadaslardan birisininki aylardır evliliğe razı olmuyordu sürekli erteleniyordu bi gün önce bizim kız dedi ki kesin bitti bu sefer dedi güle gittik gül dedi ki elini atmış basına düşünüyor akşam eve geldik çocuk facebooka elini başına atıp düşünen bi resim koymuş ve bomba
ertesi gün gidip yüzük aldılar hani size gecen hafta bahsettiğim bomba haber buydu işte yani kesinlikle fısıldatıyor acaba sık sık gitsek etkisi artar mı azalır mı ben onu merak ediyorum

canm bende ayda 2defaya düşürdüm, gül bana ayda 1 baktırılır demişti ama gülün enerji çarkına girdinmi tahminleri büyük oranda tutuyor

bende güle olumlu bakanlardanım:)...ama genede çok sık gitme bence...kafan çok karışır:KK43:

:KK51:ben anlattım ama kızlar ilk falda eskısınden bır halt olmıycagını,bitmesinin iyi oldugunu şubatta birisiyle tanısaccagımı eylul dede evlenecegımı soyluyor,sonra cark edıyor dıyorkı bunun la da evlenebılırsın buda donecek ve 2.ve 3.falda tanısılcaktan eser yok bu evlılık yok deyıp kıvırdıgı adamda falın esas konusu ama bu sefer kesın donecez ve evlenecez,ayrıca ben kıme sorduysam kımse aha budur demedı orda beklıyenler arasında hatta ılk gıttıgımde bır cok kısı vardı dedıgının tam tersı cıktı dıye gelıp hesap sormak ısteyen,hatta 2 tanesı avukattı kızların....bende hatta sasırdım ya dedım ben o kadar falcıya gıdıyorum beklıyenler hep cok ıyı der bır allagın kulu ıyı demezmı dedım eskı yerde hatta anlattım burda size:KK52::KK52::KK52::KK52:

Ben gercekcı bakıyorum bunlar duyduklarım ve bırde su 3.falı varkı bana soylemedıgı harf kalmayan bılemeyınce yok kız ısmı,yok 3 harflının ısmı

Neyse umut edelım bakalım ama ıyı reklemını yapıyoruz gülün vallakalkındırdık kızı:KK51::KK51::KK51:

Yeşilköyde su falı bakan azad ı tanıyan giden bilen birileri yokmuuu :KK43:((

geçmişten gördüğüme göre çok beğenen biri vardı ama beğenmeyenler de var cunku direkt ölüm haberleri filan veriyormus galiba. ister istemez bozulur insan kötü haberlere. bana da bugun mayhos beğendiğini söyledi azcık arattım ama caydım..

ya bir de ben baktımki ilk falında söylediği herşey sonuçlanmış bekleyecek birşey kalmamış o zaman ikinciye gittim 3. biraz fazla olduu ama dayanamadım napim bunları okuyunca yine bi kıpırdanma hissediyorum ama yeter aralık ortasına kadar zamanım var sonunda d aoyle ya da böyle bitecek

geçmişten gördüğüme göre çok beğenen biri vardı ama beğenmeyenler de var cunku direkt ölüm haberleri filan veriyormus galiba. ister istemez bozulur insan kötü haberlere. bana da bugun mayhos beğendiğini söyledi azcık arattım ama caydım..

hımm yarın gidicem kendisine ama ölüm sölemesn tabiki uyarıcam uyarınca sölemiyomuş

angel aklında sorular varsa ulaş güle telefonla yanına gitme. ben gittiğimde boşa para verme ara bi şi olursa konusalım demişti. şimdi diyeceksin ki telefon açmıyor. aksam belli vakitlerden sonra ya da cafeye gitmesinden önce filan ararsan yardım edebilir. ben görüştüm öyle bi kere. hatırlıyor zaten hemen..

valla ben de bi kişiyle konustum orda ablasından duyup gelmiş çok ii demiş sonra ablası 5 kişi daha getirip geldi kızın ilk gelişiydi fal bitincede kızın heyecanını yüzünden okunuodu
angel acaba senin problemin su olabilir mi hani senin iki üç tane var ya eskiler birbirine gercekten karısıo olabilir mi

her zaman ılk baktıkları kısıye super bakarlar... ama sık sık gıdersenız asla cıkmaz. hata boyle sacmalarlar

:KK51:ben anlattım ama kızlar ilk falda eskısınden bır halt olmıycagını,bitmesinin iyi oldugunu şubatta birisiyle tanısaccagımı eylul dede evlenecegımı soyluyor,sonra cark edıyor dıyorkı bunun la da evlenebılırsın buda donecek ve 2.ve 3.falda tanısılcaktan eser yok bu evlılık yok deyıp kıvırdıgı adamda falın esas konusu ama bu sefer kesın donecez ve evlenecez,ayrıca ben kıme sorduysam kımse aha budur demedı orda beklıyenler arasında hatta ılk gıttıgımde bır cok kısı vardı dedıgının tam tersı cıktı dıye gelıp hesap sormak ısteyen,hatta 2 tanesı avukattı kızların....bende hatta sasırdım ya dedım ben o kadar falcıya gıdıyorum beklıyenler hep cok ıyı der bır allagın kulu ıyı demezmı dedım eskı yerde hatta anlattım burda size:KK52::KK52::KK52::KK52:

Ben gercekcı bakıyorum bunlar duyduklarım ve bırde su 3.falı varkı bana soylemedıgı harf kalmayan bılemeyınce yok kız ısmı,yok 3 harflının ısmı

Neyse umut edelım bakalım ama ıyı reklemını yapıyoruz gülün vallakalkındırdık kızı:KK51::KK51::KK51:

angel canm moralini bozmak gibi olmasın ama benmde bir arkadaşım var oda senin gibi, gittiği hiçbir falcıda dikiş tutturamadı yani bu arkadşaımla ilgili bişey bilemiyorlar, elektrik meselesi tutmayınca tutmuyor.
bir ara arkadaşımın ablasıyla gittik güle, kız evliydi,gül evli olduğunu bilemedi baya yanılmıştı kızda ama fal sonunda ben toparlayamadım onda çok farklı elektriği var dedi. ama tam tersi başka bir arkadaşım imam nikahlı ile evlenmişti gül, evlisin dedi ama imam nikahlı evlisin demişti yani o ince ayrıntıyıda bilmişti.
Ben her zaman diyorum elektrik tuttumu biliyor bence bu kadın

ya bu eskılerle ben aylardır gorusmuyordum,biriyle mınumum 6 ay dır hıc konusmadım telde dahi,diğeri ise 3 yıldır yuzumu gormedı yanı bunlar aramak ve gelmek için kasımı mı buldular....
Hayatımda bitek esas oglan vardı ondan öncede bir 8 ay kimse yoktu
Var bir gariplik yanı gercekten:KK37::KK37::KK37:
Ama falcılar hep esas oglanı anlatıyorlar adını biliyorlar diğerleri çıkmıyor falda:KK51::KK51:

angel canm moralini bozmak gibi olmasın ama benmde bir arkadaşım var oda senin gibi, gittiği hiçbir falcıda dikiş tutturamadı yani bu arkadşaımla ilgili bişey bilemiyorlar, elektrik meselesi tutmayınca tutmuyor.
bir ara arkadaşımın ablasıyla gittik güle, kız evliydi,gül evli olduğunu bilemedi baya yanılmıştı kızda ama fal sonunda ben toparlayamadım onda çok farklı elektriği var dedi. ama tam tersi başka bir arkadaşım imam nikahlı ile evlenmişti gül, evlisin dedi ama imam nikahlı evlisin demişti yani o ince ayrıntıyıda bilmişti.
Ben her zaman diyorum elektrik tuttumu biliyor bence bu kadın

Yok canım benim öyle bir problemim yıllardır giderim ben falcılara çıkan çıkıyor vallahii
Çıkmasa 2 yıldan fazladır Yiğite gidermiydim,her ay...gayette görüyorlar herseyı ancak su olabılır tabıı cocuk gelmıycektır bunlar da bana bosa ümit veriyorlardır e dogal olarak o zman fal cıkmamıs oluyor:KK37::KK37:

Bak bu dogruuuu işte ilk baktırılan fal en iyi faldır

katılmıyorum :) ilk baktırdıgım cafezade armağandı hiç begenmemiştim sonra adını hiç duymadığım arkadaşımn tavsiyesiyle gittiğim bir falcıya gitmiştm, ehh idare eder :) sonra tasula o biraz daha detaylı baktı ve bilmişti sonra güle bakmıştım, dediklerini birebir yaşadığım tek kişi gül oldu o yüzden hep ona gidiyorum artk :)

katılmıyorum :) ilk baktırdıgım cafezade armağandı hiç begenmemiştim sonra adını hiç duymadığım arkadaşımn tavsiyesiyle gittiğim bir falcıya gitmiştm, ehh idare eder :) sonra tasula o biraz daha detaylı baktı ve bilmişti sonra güle bakmıştım, dediklerini birebir yaşadığım tek kişi gül oldu o yüzden hep ona gidiyorum artk :)

Yok canım ilk derken aynı kişiye ilk baktırgın faldan bahsediyoruz...

X