İstanbul'da Fal - Falcılar

Aaaaa şaka gibii...:1shok:
Alevko Ankara'daki Falcılar sayfasına da yazmış biri. Okudun mu bilmiyorum
Hem Eylül'e hem de Yıldız'a gitmiş o da.
Ve senin dediğin gibi Eylül'ün olacak dediği şeye Yıldız olmayacak demiş.

Çok kafa karıştırıcı ama ben de Yıldız'a gitmek istiyorum sizlerin yorumundan sonra.
Bana da olmaz der herhalde kafamdaki o olay için.

En kısa zamanda gidicem. CADIARZU

Belki ben de umut etmekten vazgeçerim artık Yıldız sayesinde.

evet canim gitmeden o yorumlari okudum o nedenle sordum eylul hic olmaz dedimi die
asil sasirtici olan ise yildizin soyledigi kisi istanbuldakilerin soledigiyle ayni ama dedim ya 2. gidisimde hepsi fikir degistirdi yildiz ada gitsem belki o da degisir gerci sonuc itibariyle hepsi bu secimi sen yapacaksin diyor ask tarafi agir basanlar bunu sec seni cok seviyor derken digerleri bu adam omur boyu cekilmez yenisini sec diyor yildiz da aska saygim sonsuz ama omur boyu uzulursun dedi
asil ilginc olanda yeni adamin meslegini ismini burcunu herseyini ogrendik de ortada boyle biri hala yok gazeteye ilan mi versem napsam

hoşgeldin alevko :)

ve birde asil onemlisi isle ilgili birizle baslatan bir grup is degisikligi gibi birseyler soyluyor olmasi cok imkansiz yildiz bugun acikladi nasil birsey olacagini o da olmaz gibi ama bakalim bu konuda tum falcilar hemfikir

ve birde asil onemlisi isle ilgili birizle baslatan bir grup is degisikligi gibi birseyler soyluyor olmasi cok imkansiz yildiz bugun acikladi nasil birsey olacagini o da olmaz gibi ama bakalim bu konuda tum falcilar hemfikir

belli olmaz belki çıkar dedikleri. onu bunu bilmem ama sana yıldız iyi gelmiş :)

hosbulduk canim nasil keyifler?
beni sorma karisigim

bende dilek e gittim bu hafta içi. kadıntakık bir vaziyete özlemiş seninki yüzyüze geleceksiniz bitmeyecek filan diyor. bakalım ben çok ihtimal veremesemde bende de böyle. yakın tarih verdi bu sefer çıkarsa haber veririm. ama bana bu ara verdiği tarihler pek çıkmıyor.

pendikte leyla hanım diye biri varmış herkes şunu bildi bunu bildi diyor ancak sanırım biraz tuzluymuş sempatiksalakcinni

Kontessa, dogum haritası için verdiğim sitede iletişim mail adresi vardı. İletişim kısmına bakarsan görebilirsin

svg

merhaba kızlar burada yeniyim ama direk bu konuda yazabilirim.Aydında hayal kahvesinde emre diye birisi var sahibi kendisi zaten hem çok uygun fiyata bakıyor aynı zamandada ağzınız açık kalır gerçektende çok iyi bakıyor.İsim soyisim doğum tarihi ve anne adı ile anlatmaya başlıyor ben 1 ay önce sözlendim 3 ay öncesinden tarih aralığı ile bile bana söylemişti :) kimse bilmiyor başka şehirde yaşıyorum çünkü böyle daha bir sürü şey söyledi

onun bana verdiği yaklaşık 12 tarih falan vardı hiçbiri tutmadı sayılarla arası pek iyi değil galiba
yalnız şöyle demişti bu kişi ile temmuz ayında bu konuşmaları yapmazsanız ki yapacaksınız bu kişi kasım ayında tamamen hayatından çıkmış olacak dedi e yapmadık demekki çıkacak böyle falcılık mı olur ya hepsi ihtimalli konuşuyor off off

yıldız bana olumlu birşey söylemedi ki bu kişiyle olmaz dedi açık açık aslına bakarsan doğruları söyledi kadın boşu boşuna umutlandırmadı beni o yüzden seviyorum aslında bu kadını birkaç kişi daha aynısını söyledi ama o deyince daha bir inandım tabi bakalım ağustos ayına kaldıkeyvahedigeldismile

ya baştan bana verdiği tarihler acayip ututyordu. ama sonradan sekmeye başladı. banada söylüyorlar sen bundan daha iyisini hakediyorsun diye. bende biliyorum ama gönül sevince kim ne derse desin sevdiğini istiyor. ne diyeyim gelen günler hepimize mutluluk, huzur getirsin.

sonunda gittim şu güle, çok iyi bence:sm_cool:, gitmek isteyenler gitsin. bazı şeyler söyleyince oha be bu kadarda olmaz dedim.

hanımlar günaydın paradiso cafe deki demet hanımı duymuş kuzenim üniversitedeki arkadaşlarının bir tanesinden biraz sert bir hanımmış ben Türkiye ye geliyorum artık Salı günü bu hanıma gidip fal baktıran varmı aranızda paylaşırmısınız lütfen.

daha öncede bahsedildi bu hanımdan kendisi sadece 7 dk fal bakıyor zaten ilk 1 dksı ellerini söyle koy ayağını söyle yapla geçiyoor sonra harfller veriyor o kişiyle ilgili de yorum yapıyor bana yaptığı yorumların hiçbiri gerçek değildi sonra birkaç harf daha verdi öyle birisini de hiç tanımadım yanımda giden kişiye de az konuş fazla bıdı bıdı yapıyorsun dedi sadece, sertliği bu ama yorumları güvenilir değil birkaç kişiden aynı şekilde duydum, harf tahmininde usta olabilir ama tek becerisi de bu geleceğe ait fazla birşey söylemiyor zaten

merhaba hanımlar içinizde angels cafe deki Burcu Hn a giden var mı.sağolun.

mazarine bu bahsettiğin bütün falcılar hakkında yorumlar mevcut biliyorum 270 sayfayı okumak zor ama maalesef herkesin ortak olarak evet bu dediği bir falcı yok zaten böyle birşey olması da imkansız çünkü falcı ile müşteri arasında bir çekimin yaşanması gerekiyor

kısaca burcudan bahsedecek olursak bana verdiği tarihler tuttu yaşanacak dediği şeyleri de dediği şekilde yaşadım ama ilginçtir 2. gidişimde yine aynı şeylerin karşıma çıkacağını söylediğinde bu sefer seçimimin farklı olacağını ima etti ama yinede ilk falına göre %70 kadar tutarlıydı fakat ben ilki kadar memnun kalmadım. harf konusunda da kesinlikle başarısız onu söylemeliyim her iki seferde de bana verdiği isimler tutmadı ama tip tarifi duygu yorumlaması ve geçmiş hakkında başarılı diyebilirim
çok memnun olanlar kadar hiç bir dediğinin tutmadığını söyleyenler de var bu forumda da ona inanıp 2 veya 3 kez gitmiş olanlar var biliyorum karar sizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…