İstanbul'da Fal - Falcılar

bi teyze vardı bizim orda,müthiş fal bakıyordu

anlattığı kadarıyla evde durup dururken bayıldığı oluyormuş,enerji patlaması gibi bişey yaşıyormuş,ve daha birçok şey söyledi (anlatmıyorum bilerek)

böyle ani rahatsızlıklar (?) geçirdiği için dışarda fal bakamadığını söyledi

hatta artık müşterilerine yalvarır olmuş nolur artık bana gelmeyin bakmak istemiyorum diye

isim veren falcılar var ama benim bugüne kadar hiçbiri bilemedi geleceğimi...ben kahveye bakmadan,rastgele şeyler değil olaylar anlatacak bi falcı arıyorum.sizce özlem ve gül iyi mi bu konuda?

kızlar o kadar zor durumdayımki,ne psikoloğa gittiğimde dile getirebildim derdimi,ne de en yakın arkadaşlarıma..ortada büyük bir sorun var ama anlatamıyorum,dilime gelmiyor..

istiyorumki bir falcı senin derdin şu şu,sonucu da şu şu diyebilsin...

ne eğitim ne ilişkiler hiçbişey istemiyorum sadece o olayı açıklığa kavuştursun yeter

bu konuda tavsiye ettiğiniz bi falcı varmı

canım belki çok klasik olacak ama dermansız dert yoktur
eğer sen bu şekilde falcılara gidecek olursan onlar da bir iki laf alırlarsa ağzından yok büyüydü bilmemneydi kandırmaya çalışırlar
bence birilerine anlatmalısın derdin neyse çünkü senin içinden çıkamadığın bu problemde sana yol gösterecek falcılardan daha akıllı insanlar da vardır eminim elimizden gelen bir şey olursa bizler de yardımcı olabiliriz
bununla birlikte kafandaki eğer bir soruysa istiareye yatabilirsin çünkü eğer çevrende kimseden yardım alamamışsan hayrını ve şerrini Allahtan öğrenmektedir bunun maksadı

mydecember, güle git, gerçi kısa bakıyor ama sen ısrarcı ol, ricada bulun. Bir iki şeyimi bildi aptallaştım birden,:1shok: nasıl bilebildi diye, o anda doğru düzgün soru soramadan kendimi dışarıda buldum. sen de bu duruma düşmemek için temkinli git derim.

ya hakkaten tryamour haklısın dedikodu olmasın diye anlatmamıştım ama şu güneşli de nilüfere gitmiştim ya acaip pisti evi dedim bunlar da kadın içimden
bir de bizim oralarda böyle yaralara okuyup üfleyenler olurdu onların da hep nedense evinde pislikten geçilmezdi hiç bilmiyordum bak yeni birşey daha öğrendik

gül'den baya bir kişi memnun kalmış gidenlerden...mesela daha önce hangilerine gittiniz?yani farkı neydi?
offffffff tam kurtulcam derken şu fal işinden...

dilek çoğunlukla yaşanılan şeyleri biliyor fakat tüm küsleri barıştırıyor sanırım :S acaba herkese ayrıldığı sevgilin geri gelecek ve birleşiceksiniz mi diyor.aklımda şüphe oluştu :)

ben o konuyu gitmeden araştırmıştım daha doğrusu sanırım burmilla idi araştıran
kadın hep pozitif şeyler söylüyor diye şüphe etmiş ama birisine bu adamdan sana hayır gelmez dediğini falan duymuş
bana oyle birşey söylemedi zaten biz hep bi küs bi barışık olduğumuz için çoğu falcı işte bi olaylardan sonra iki kişi arasında kalıp diğerini tercih edeceğimi söylüyordu bu da sen tercihini bundan yana kullanacaksın dedi ki bunu söylemek çok zor değil ben kaç yıldır hep seçimimi ondan yana yapıyorumopuyorumnanaktan

aylar önce burayı keşfetmemişken bi forum sitesinden istanbulun en iyi falcısı olarak birini bulup gittik iki kişi kadın beni odaya aldı yok ellerini şöyle koy falan sonra patır patır isimleri saydı bundan adam olmaz dedi yolda arkadaşıma birinden bahsediyordum o kişinin ismini söyledi bunla olur dedi o kişiyle ise o faldan sonra sanırım bir kez telde konustum bi daha da hiç görmedim duymadım o kadar kısa sürdü kağıda yazdırdı ve daha ne olduğunu anlamadan kendimi dışarda buldum ama kadının tavrından aklımdan geçenleri okumaya çalıştığını anladım ama yetenek yine de saygı duydum

gül'den baya bir kişi memnun kalmış gidenlerden...mesela daha önce hangilerine gittiniz?yani farkı neydi?
offffffff tam kurtulcam derken şu fal işinden...

Gelecekle ilgili söyledikleri henüz çıkmadı, ama genel olarak bana hep aynı şey söylenmiştir.. oraya gidenler konuşuyorlardı, ne dediyse hep çıktı diye..beklerken heyecan bastı beni zaten.:2: mesela, ablam hamile dedim, ağzımdan lafı kesti, erkek çocuğu olacak dedi hemen, henüz cinsiyeti belli değil. bakalım, gerçi gaybı Allahtan başka kimse bilemez..bence git bir dene, en azından diğerleri ile karşılaştırmış olursun.

canım onu bende duydum ama denemedim,sen denedinmi,anlatırmısın nasıl yaptın

bahsettiğin kişi nerde?ne kadara bakıyor?

yok kurtulamiycam ben:sinifsinif:

canım o zaman bi gün önceden sorular hazırlayıp gitmek daha mantıklı olur dimi.banada oluyor çünkü,aklımda onca soru varken o bakıyor sor sorunu diyor hiçbişey gelmiyo aklıma sonra pişman oluyorum.

peki süren doldu falan dermi,az ve öz soru sorcam zaten ama umarım kısa kesip yollamaya çalışmaz

bahsettiğin kişi nerde?ne kadara bakıyor?

yok kurtulamiycam ben:sinifsinif:

ya kızım aklını okuması için bir de para mı verecen kaldı ki karsıdaki kişinin bile aklını okumuyor resmen seninkini okuyup sana satıyor
deli misin sen ya bari tavsiye edilen birine git de işe yarasın

bencede sorularını hazırla öyle git, süren doldu falan demiyor kaydirigubbakcemile3 sen öğrenci olduğun için öğrenci psikolojisi ile gitme, süreniz doldu çocuklar verin kağıtları şeklinde, çok güldüm, kaydirigubbakcemile3 umarım kısa kesmez eğer kısa keserse biraz ara ver daha sonra yine gidersin.

arkadaslar su taksım falcılarının hepsi hıkaye..hepsını denedım ben..bakın rahşan a baktırdı gecen gun bana bısey dedı..yok yanıldın bence dedım bugun oldu ama ..haklı cıktı bıraz önce aradım ..ve ben sana demıstım dedı.daha yakın zaman ıcın soledıklerı var olunca yazarım..deneyın derım kafe de falan çalışmıyor fıyatı pahalı ama hepsını toplasan taksım dekılerı 3 tanesıne verdıgın parayı buna ver en azından dogruyu duy..olucagı ogren..kandırıılma..bır rahşan derim..2.cisi arzu şu aynaya bakan..çok ıyıdır bulup gıdın ..bana a haber verın bende gıdıcem üsküdarda yazdımdı tarıfını evını ama ordamıdır hala bılmem..3. emine akkaya. ve binnur bu kadar 15.20 mılyona kadınlar kahvesı falan hıkaye ..sallayıp tutuyor okadar benden solemesı...

benim acayip hevesim kaçtı bu fal konusunda... okuyorum mesela şu çıktı bu çıktı... yok hiç isteğim kalmadı çok şükür:)

birileri de bu emine akkaya için kötü demiş
sonra binnur içinde kızlar denediler ama kötü dediler ben de deneycektim de vazgeçtim o gün
ayrıca yakın zamanda olacak şeyleri de falcının bilmesi çok ilginç değilki
geçen arkadaşım bi olay anlattı abisi için şurda işe başlayacak demiş ertesi gün abisini o işyeri aramış neden çünkü o işe o elemanın alınacağı belli oluyor kişiye sonra haber veriliyor hı 1 ay sonra deseydi belki yaaa derdim ama yine söylüyorum mantıken bu tür olguları açıklayamayacağım falcılar da gördüm

benim acayip hevesim kaçtı bu fal konusunda... okuyorum mesela şu çıktı bu çıktı... yok hiç isteğim kalmadı çok şükür:)

aynen elifcikcik aksine bütün tezleri çürütesim geliyor hatat falcıların da hepsini giidip boğasım :1ninca:

bu arada sana fal konusunda frakansımız tutuyor dediğim kadar da varmış yoksa sen ben misin ya da ben sen miyimCADIARZU

siz bilirsiniz.benden söylemesi...ben çok denedım ..arkadaşarımıda göturdum..şahıt oldum..ama rahşanı tek geçerim...arkasındanda emıneyı..bınnurda yanılmadı hıc..

:))))) yok cidden bunu sonu yok.. Bir şey olmuyorsa olmuyordur... O kadar falcıya gittim hepsi olacak dedi... ve olmuyor... yarın bir başkasına gitsem o da olacak dicek ve olmicak... o yüzden bu işe bir nokta koymanın vakti geldi... ama bu burayı takip etmeyeceğim anlamına gelmiyor tabisiii:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…