İstanbul'da bayan cerrah

19Betul93

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2017
64
48
Merhaba kızlar, ben de artık karar verdim yaptırmaya. Bunun için İstanbul'da işin ehli bayan cerrah arıyorum. Benim için doğal görünmesi çok önemli. Göğüs altı 69-70, göğüs ucu 76 civarı. Daha yeni karar verdiğim için iyice araştırmadım. Uygun fiyatlı olması da önemli. Öğrenciyim, yanısıra çalışıyorum. Önerilerinize çok ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Merhaba. Şu an para biriktiremediysen, ameliyatını ertele. 2-3 sene sonra olsun, güzel olsun. Hemen ucuza koşma. İstanbul’da iyi bayan doktor var, onlardan uzak dur derim. İsimlerini buraya yazsam sildirecekler.

Merhaba. Şu an para biriktiremediysen, ameliyatını ertele. 2-3 sene sonra olsun, güzel olsun. Hemen ucuza koşma. İstanbul’da iyi bayan doktor var, onlardan uzak dur derim. İsimlerini buraya yazsam sildirecekler.
M.E ve A.S mi?

Açıkçası daha fazla geciktirmek istemiyorum. Evlenmeyi düşünüyorum, evlenmeden önce olsun isterim. Dediğinizi tam anlayamadım. İstanbul'daki iyi bayan doktorlardan uzak mı durayım? Neden ki merak ettim

İyi bir cerrahta ameliyat olmak için yaklaşık ne kadar tutar?

İstanbulda İKİ bayan doktor* olacaktı

Saydığınız diğer doktora bizzat ben ameliyat oldum, şimdi değiştirmek için biriktiriyorum. İkinci doktor D.E , saydığınızı hiç duymamıştım, iyi oldu yazmanız 😊
Hadi bakalım hurdannyak, ben randevu adım D .E den iptal edeyim vari

Merhaba kızlar, ben de artık karar verdim yaptırmaya. Bunun için İstanbul'da işin ehli bayan cerrah arıyorum. Benim için doğal görünmesi çok önemli. Göğüs altı 69-70, göğüs ucu 76 civarı. Daha yeni karar verdiğim için iyice araştırmadım. Uygun fiyatlı olması da önemli. Öğrenciyim, yanısıra çalışıyorum. Önerilerinize çok ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ediyorum.
Merhaba anadolu yakasındaysan Dr. Betül Erdemir i tavsiye ederim kendisi çok ilgili bir doktor , bende yaptıralı 10 gün oluyor ve hiç pişman değilim

Ben ekstra bi işlem daha yaptırmıştım ama muayenesi ücretsiz bir danışabilirsiniz kliniğe,’plastderm’ ismi. Hiç göğüs dokum yoktu büyükte istemediğim için sanırım 75C oldu , sağ 300cc sol a 325 cc mentor high profil yuvarlak takıldı. Hala medikal sütyeni kullanıyorum o yüzden emin değilim beden konusunda :)

Ne kadara yaptırdınız siz bir de kaç oldu şuan göğüsunuz
Ben ekstra bi işlem daha yaptırmıştım ama muayenesi ücretsiz bir danışabilirsiniz kliniğe,’plastderm’ ismi. Hiç göğüs dokum yoktu büyükte istemediğim için sanırım 75C oldu , sağ 300cc sol a 325 cc mentor high profil yuvarlak takıldı. Hala medikal sütyeni kullanıyorum o yüzden emin değilim beden konusunda :)

Ben meme küçültme için gitmeyi düşünüyorum ama hala emin değilim belki kendi tıp hocalarıma olurum diye. Fazla bilgi de bulamadım meme küçültme için Betül hanım hakkında

Ben meme küçültme için gitmeyi düşünüyorum ama hala emin değilim belki kendi tıp hocalarıma olurum diye. Fazla bilgi de bulamadım meme küçültme için Betül hanım hakkında
Aslında doktortakvimi sitesinde yorum yapan hastalar var meme küçültme hakkında. Kendisi sayfasında hastaların meme fotoğraflarını paylaşmıyor fakat muayene sırasında gösteriyor yaptığı işlemleri.

Slmlar, ameliyat sonrasi sikintilariniz oldumu? İslem doktor hakinda bilgi verirmisiniz lutfen. Ben de betul hnmdan randevu almayi dusunuyorum meme kucultme icin

X