İstanbul'a yakın tatil yerleri

emosmos

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Mart 2011
846
1
Merhaba..nişanlımla 1 günlük yakın (1-2 saatlik) bir yere gitmek istiyoruz.. tavsiye edeceğiniz otel/yer varsa yazabilir misiniz lütfen.. bilmediğimiz bir yere fotoğraflara aldanıp gitmek istemiyoruz.. 27 eylül de gideceğiz deniz ya da havuza girebilir miyiz bilmiyorum.. deniz olmasa havuzu olan canlı müzik yapan bir yer olursa çok iyi olur.. gittiğinizz beğendiğiniz yerleri yazarsanız çok sevinirim

şile doğa tatil köyü canım.bayramda gıttım cok guzeldı.kendı arabanla avrupa yakasından 1 saatte gıdersın.kesınlıkle tavsıye ederım

Avşayı öneririm denizi çok güzel merkezden uzakta bir yer tercih ederseniz sakin ve kafa dinleyerek denize havuzuna girebiliyor insan altınkum tarafını öneririm

Sapanca gural otelı tavsıye ederım canım termal Otel orası Sapanca'da cok yesıllık dınlenılesı bı yerdır ıstanbula yakın

Sapanca gural otelı tavsıye ederım canım termal Otel orası Sapanca'da cok yesıllık dınlenılesı bı yerdır ıstanbula yakın

Güral otel için herkes çok güzel diyor. Peki böyle daha sade butik otel gibi şömineli filan yerler bilen var mı? Şile Sapanca ağva taraflarında?

Ben gürala düğün için gittim gelin odasından gördüğüm kadarıyla odaları normal öyle abartılacak bi özelliği yok elbette suitleri filan güzeldir tabi. göle çok yakın değil bir kere ve bence haftasonu çoluk çocuk gitmek için uygun bir yer orası sevgiliyle romantik bir tatil geçirilecek bir yer değil çünkü çok düğün oluyo etrafta koşturan bir sürü çocuk vs. Sana önerim well done butik otel fiyatı biraz tuzlu ama gerçekten değer

Saoanca olabilir canim
Mesela naturkoy kutuk ev harika yesillik icinde ama havuz olayi olamaz
Havuz istersen
Gural otel yada ricmond olabilir

Güral otel için herkes çok güzel diyor. Peki böyle daha sade butik otel gibi şömineli filan yerler bilen var mı? Şile Sapanca ağva taraflarında?

Canim.naturkoyun kutuk evleri oldukca romantik:)
Ve super manzarasi var

Internet'ten baktım az önce fotoğrafları süper gözüküyor. :) fiyatlarını sormak için arayacağım. Çok saol canım hiç duymamıştım adını buranın.

Rica ederim.canim
Esim buyuk organizasyonlarda grup yemeklerinde seflik yapiyor
Kahvaltisi yemekleride.mukemmel.insalla.yer bulabilirsiniz
Iki kisi konaklama 3oo tl ymis canim
Kahvalti dahilmis
Iki kisi kahvalti 6o tl normalde konaklama 24o a geliuor

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…