İstanbul pgt li tüp bebek

Şişli memoriali bir araştırın derim. Ben orda yaptırdım pgtli tüp bebek. Başlığı da var Şişli Memorial diye aratırsanız bulabilirsiniz forumda.
Kesinlikle aynı sorunla şişli memorıal Semra Hanımla devam edıyorum süreç şuan çok şükür iyi gıdıo… herkese tek önerim Şişli memorial semra Hanım

Şişli memorial benimde şuan devam ettiğim yer.. çok profesyonel aşırı iyi bir ekip görüşün derim

Of of off 11 adet embiryo için ne kadar ücret ödediniz peki? Adeti 300 dolardan olsa dünya para yapar tup bebek ucretini de geçmiştir o zaman sizinkisi.

Of of off 11 adet embiryo için ne kadar ücret ödediniz peki? Adeti 300 dolardan olsa dünya para yapar tup bebek ucretini de geçmiştir o zaman sizinkisi.
O zaman dolar bu kadar yüksek değildi tabii. 26.000 tutmuştu pgt. O noktada tekrar tekrar transfer denemektense bu şekilde ilerlemek daha mantıklı gelmişti. Şimdi olsa hepsini gönderemezdim zaten.

Evet çok zor ve araştırırken bile stres olduğumuz bir süreç rabbim hepimizin çabalarını boşa çıkarmasın inşallah gönlümüzden geçeni bize nasip etsin bazen umutsuzluğa çok kapılıyorum elimde olmadan

Merhabalar acaba hangi doktorla çalıştınız :)

Merhaba ben de o süreçe temmuz ayı itibari ile başlayacam bana ilkin genetik takip denildi ve sonrasında genetik tüp bebek ama ben de istanbul da hiç kimseyi tanımıyorum bir aydır istanbuldayız ve nereden başlayacaz bilemiyoruz , ankarada çağrı gülümser bey e gidecektim ama şimdi istanbuldan ankaraya gitmek gözümde hem maliyet olarak hem de mesafe olaram büyüyor.

Benim sağlıklı bir kızım var sonrasında bir düşük ardından 22 haftalık sonlandırılmış gebelik ve ölü doğum ardından bi düşük ve son olarakta 27 haftalık erken doğum , bu yüzden doktorum kendi kendime hamile kalmama izin vermiyo , mutlaka genetik tüp bebek yapacaksınız dedi ama kime gidecez bilmiyoruz, teceübesi olanlar buraya yazarsa çok sevinirim

Ya cagri gulumsere ya da sisli memorial Semra kahramana cagri hocaya bende gitmiştim gercekten cok iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…