İstanbul pgt li tüp bebek

Şişli memoriali bir araştırın derim. Ben orda yaptırdım pgtli tüp bebek. Başlığı da var Şişli Memorial diye aratırsanız bulabilirsiniz forumda.
Kesinlikle aynı sorunla şişli memorıal Semra Hanımla devam edıyorum süreç şuan çok şükür iyi gıdıo… herkese tek önerim Şişli memorial semra Hanım ❤️❤️

Ben istanbuldayım şişli bir saat kadar falan uzak bana ama insan böyle şeyler için mesafeye bakmıyo çok uzak değil zaten istanbulda olmanın bir bakıma faydasıda bu yönden çok fazla hastane doktor var tabi iyisine denk gelmek önemli
Şişli memorial benimde şuan devam ettiğim yer.. çok profesyonel aşırı iyi bir ekip görüşün derim ❤️

11 tane göndermiştik biz ama bence 3-4 yeterli olurmuş. Çünkü bizim bi genetik rahatsızlığımız yoktu. Durumunuza göre doktorlar fikir veriyor zaten. Bize 4 adet yeterli olur demişlerdi ama biz riske atmak istemediğimiz için hepsini göndermiştik. 9 tanesi sağlıklı gelmişti.
Of of off 11 adet embiryo için ne kadar ücret ödediniz peki? Adeti 300 dolardan olsa dünya para yapar tup bebek ucretini de geçmiştir o zaman sizinkisi.

Of of off 11 adet embiryo için ne kadar ücret ödediniz peki? Adeti 300 dolardan olsa dünya para yapar tup bebek ucretini de geçmiştir o zaman sizinkisi.
O zaman dolar bu kadar yüksek değildi tabii. 26.000 tutmuştu pgt. O noktada tekrar tekrar transfer denemektense bu şekilde ilerlemek daha mantıklı gelmişti. Şimdi olsa hepsini gönderemezdim zaten.

Merhaba aynı sorun bendede var..2. Tüp bebek tedavisine başladım iyi embrıyolar elde ettik , genetik sonuç bekliyorum.. ilki fiyaskoydu… sende hiç saglıklı yumurta yok dedıler ve 13 yumurta alınıp bir tane bile uygun bulunmadı, (Gebze Asm).. şuan çok şükür istanbul şişli memorial Bölüm başkanı semra hanımla devam edıyorum… en iyi tüp bebek merkezi diyebilirim.. kendi genetik labaratuarları var ve harıka bir hastane.. çok ilgililer.. ilk tüp bebek denemesınde nasıl sağlıklı bir embrıyo elde edılmedığıne çok şaşırdı Semra hanım, çünkü çok şükür tüm değerlerım iyi ve yumurta sayımda yeterli.. genetik sonucunu heyecanla beklıyorum.. burda allahın iznıyle iyi geleceğini düşünüyorum… sizede başarılar bol şanslar dılerım zor ve stresli bir süreç 🫤
Evet çok zor ve araştırırken bile stres olduğumuz bir süreç rabbim hepimizin çabalarını boşa çıkarmasın inşallah gönlümüzden geçeni bize nasip etsin bazen umutsuzluğa çok kapılıyorum elimde olmadan

Amiinn darısı isteyen herkesin başına 🙏 eşimin morfolojisi 0 sayı olarakta oldukça azdı. Gidebileceğim en iyi yerdi laboratuvarları çok iyi.Doktor ikinci plandaydi benim için tercihim de olmadı aradım randevu aldım ama şükür en iyi doktora denk geldim 😊 eğer embriyonuzda genetik bir sorun varsa ve sagliksizsa hangi doktor olursa olsun sonuç olumsuz olur. Aralıkta ödeme yaptım geçen senenin fiyatları bu sene oldukça artmış heryerde 😔 Şişli Memorial topigi var oraya yazarsanız yeni tedavide olan arkadaşlar mutlaka yazar bizim 90 bin gitti konaklama ulaşım yemek masrafları dahil. 12.500 tüp bebek paket fiyatiydi şu an sanırım 17.500. En çok zaten pgt ye gitti 32 bin civarı.Kalan herkeste değişkenlik gösteriyor örneğin eşim tesa oldu öncesinde ilaç kullandı vs. Rahim filmi cekildim iğne dozlarim çok degiskendi opu dan sonrada igneye devam ettim ekstra masraf.. su an hala 10. Haftaya kadar haftalık ortalama 600 liraya ilaç alıyoruz. Rabbim yardımcımız olsun 🙏
Merhabalar acaba hangi doktorla çalıştınız :)

Merhaba ben de o süreçe temmuz ayı itibari ile başlayacam bana ilkin genetik takip denildi ve sonrasında genetik tüp bebek ama ben de istanbul da hiç kimseyi tanımıyorum bir aydır istanbuldayız ve nereden başlayacaz bilemiyoruz , ankarada çağrı gülümser bey e gidecektim ama şimdi istanbuldan ankaraya gitmek gözümde hem maliyet olarak hem de mesafe olaram büyüyor.

Benim sağlıklı bir kızım var sonrasında bir düşük ardından 22 haftalık sonlandırılmış gebelik ve ölü doğum ardından bi düşük ve son olarakta 27 haftalık erken doğum , bu yüzden doktorum kendi kendime hamile kalmama izin vermiyo , mutlaka genetik tüp bebek yapacaksınız dedi ama kime gidecez bilmiyoruz, teceübesi olanlar buraya yazarsa çok sevinirim

Benim sağlıklı bir kızım var sonrasında bir düşük ardından 22 haftalık sonlandırılmış gebelik ve ölü doğum ardından bi düşük ve son olarakta 27 haftalık erken doğum , bu yüzden doktorum kendi kendime hamile kalmama izin vermiyo , mutlaka genetik tüp bebek yapacaksınız dedi ama kime gidecez bilmiyoruz, teceübesi olanlar buraya yazarsa çok sevinirim
Ya cagri gulumsere ya da sisli memorial Semra kahramana cagri hocaya bende gitmiştim gercekten cok iyi

X