Istanbul detayli ultrason fiyatlari ■

Dodine

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2017
2.060
2.198
33
Hanimlar merhaba.

Hamile kaldigimiz andab itibaren artij farkli bir duzene geciyoruz malum. Giderler masraflar saha o an basliyor.. Elbetteki her anne gibi bende bebegim icin en iyisini istiyorum fakat bir yandan da uygun seyler bulmaya calisiyorum. Hadi gelin bu topige istanbulda bulunan detayli ultrason fiyatini bildigimiz hastane isimlerini ve fiyatlarini yazalim. Hem birbirimize hemde bizden sonra bu konunun arastirmasini yapacak olan anne adaylarina bir faydamiz bulunsun. Ilk olarak ben baslayayim.

Suan icin tek bildigim istanbul avrupa yakasi beylikduzu medilife hastanesi 467 tl fiyat verdi.

Sizlerde bizimle paylasir misiniz?

Medipol mega 550 tl , medicana 500 tl , ünlü doktorlardan Alkan yıldırım 600 tl Harika bir doktor kendi özel muayanesinde bakıyor , atıl Yüksel 900 tl , fehmi yazıcıoğlu 400 tl , Recep has var oda 900 dü sanırım. O parayı hastaneye vereceğine fehmi beye gitmeni öneririm kesinlikle tabi randevuyu 15 20 gün öncesinden Alman gerek

günaydın kızlar çok pahalı degilmi ben izmir de yaşam hastanesinde kont oluyorum orda 9 ocağa verdi 150 tl

Cok tesekkur ederim canim.benim. gerekli arasgirmayi yapip fehmi beyi en oncelikli olarak degerlendirecegim.

Ben Cerrahpaşa fakültesinde yaptırdım . Yapan doktorda profesördü üstelik . Perinatoji bölümünde riskli gebelik bölümünde yapıldı tüm incelemeler . Hiç para ödemedim .
Mardin’de de özel hastanede 100 tl idi detaylı ultrason geçen sene.

Simdi bende cerrahpasada yaptirmak istesem ne yapmam gerekiyor. Muayeneye ozele gidiyorum. Nerden nasil randevu alacagim ne zamana randevu veriyorlar doktors gidip direk ben detayli usg istiyorummu diyorsunuz sureci anlatirsaniz cok sevinirim.

Simdi bende cerrahpasada yaptirmak istesem ne yapmam gerekiyor. Muayeneye ozele gidiyorum. Nerden nasil randevu alacagim ne zamana randevu veriyorlar doktors gidip direk ben detayli usg istiyorummu diyorsunuz sureci anlatirsaniz cok sevinirim.

Benim doktorum Cerrahpaşa’da hocaydı o yönlendirdi. Polikliniktende randevu alsanız sizi detaylı ultrason için yönlendirirler . Perinatoloji anabilim dalı var orada yapıldı incelemeler. Ben hasteneye muayene için gittiğim gün yaptırdım ultrasonuda. şehırdışımdam gittiğim için Randevu vermediler hemen dönmem gerekiyordu . Ama Randevulu alıyorlar normalde. Bekleme salonunda benimle bekleyen anne adayları vardı. Çokta beklemedim . Bence boşuna o kadar para ödemeye yok. Poliklinikten randevu alınıyor mu yoksa direk fişmi veriyorlar bilmiyorum . Ben randevusuz doktorumla önceden konuşup direk çağırdığı gün ve saatte gidiyordum

Kadın Doğum polikliniğe fiş alıp doktora detaylı ultrason için geldiğinizi söyleseniz yönderirler ki hemen . 15 - 20 gün sonrasına veriliyordu deteylı ultrason randevusu . Daha önceki gebeliğimde İstanbul’da özelde yaptırdım detaylı incelemeyi . Cerrahpaşa’da gördüğüm teknoloji bence orada yoktu . Tabi Detaylı ultrason için Benim gittiğim bölüme mi yönlendiriyorlar her hastayı bilmiyorum . Perinatoloji bölümü her hastanede Yok normalde . İncelemeyi yapan doktorda profesördü

Cok cok tesekkur ediyorum verdiginiz bilgiler icin.

Haninlar detayli usg icin arastirma yapip duruyodum. En sonunda bir doktor tavsiyesi buldum arastirdim. Ozel gungoren hastanesi d4 halil toprak. Detayli usg fiyatida 225 tl imis. Haftaici randevusuz 11 e kadar gidebiliyormusuz. Renkli foto cd ve raporlar veriyormus. Cokta ilgileniyormus aciklaya aciklaya. Sanirim ben oraya gidecegim.

Herkese selamlar henüz yeni bir hamule olsam da daha önceleri kadin doğum bölümünde çalışmış biri olarak Dr. Fehmi Yaziciogluna gutmenizi tavsiye ederim. Cerrahpasa da tabii ki geçerli bir bölüm ama bu doktoru benim çalıştigim doktorlarda dahil bir çok doktor tavsiye ediyor. Fiyat tabii ki onemli ama detayli ultrason titizlik isteyen bir durum. Bunu da unutmamak gerek.

İst - Maltepe tıp merkezi ‘İnde yaptırmıştım, radyoloji uzmanı yapıyor zaten ve gayet ilgililer herşeyi tek tek açıklıyorlar aceleye getirmiyorlar.

Hatta bizimki yüzünü göstermemişti beni sadece bunun için aynı gün içinde tekrar çağırdı ek bir ücret talep etmeden.

Fiyatı da 200tl idi. Sigortanız varsa biraz daha düşüyor sanırım.

Bugun doktor kontrolum vaddi radyoloji uzmanindan istemiyorum perinatologtan istiyorum dedi. Esim simdi arastirmaya basladi.

Bahçelievler medicalpark ta da 500 tl tek gebelik. Ben galiba Cerrahpaşa ya gideceğim ateş pahası bunlar

Ben Baltalimanı Devlet Hastanesinin Levent Semt Polikliniği’nde ücretsiz yaptırdım. Önce kadın Doğum doktoruna randevu alıyorsunuz o sizi ayrıntılı ultrason için yönlendiriyor. Genelde 1 hafta sonrasına randevu veriyorlar. Bunu dikkate alarak gitmenizde fayda var hanımlar

İyi günler hangi profesör dr a muayene oluyorsun acaba ben dr arayışındayım da yardımcı olursan çok sevinirim

Arkadaşlar bende Cerrahpaşa'ya gittim dün muayene oldum detaylı usg da burda çekilmek istiyorum dedim erken dedi bir iki hafta sonra gel randevu verelim dedi. Hemen veriyorlar galiba.. ayrıca muayenelerini de çok beğendim söylemeden geçemeyeceğim devlete de gittim özele de hiç burası gibi muayene edilmemiştim ayağını bacağını kafasını detaylı detaylı baktı bayıldım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…