Istanbul detayli ultrason fiyatlari ■

Arkadaşlar bende Cerrahpaşa'ya gittim dün muayene oldum detaylı usg da burda çekilmek istiyorum dedim erken dedi bir iki hafta sonra gel randevu verelim dedi. Hemen veriyorlar galiba.. ayrıca muayenelerini de çok beğendim söylemeden geçemeyeceğim devlete de gittim özele de hiç burası gibi muayene edilmemiştim ayağını bacağını kafasını detaylı detaylı baktı bayıldım...

Aa bu yorumunu okuyunca çok sevindim canım internetten aldın dimi randevuyu bende aralık son haftası gideyim o zaman memnun kalmana çok sevindim

Arkadaşlar bende Cerrahpaşa'ya gittim dün muayene oldum detaylı usg da burda çekilmek istiyorum dedim erken dedi bir iki hafta sonra gel randevu verelim dedi. Hemen veriyorlar galiba.. ayrıca muayenelerini de çok beğendim söylemeden geçemeyeceğim devlete de gittim özele de hiç burası gibi muayene edilmemiştim ayağını bacağını kafasını detaylı detaylı baktı bayıldım...

Bir de hangi poliklinikten randevu aldın 4-12 hafta sonrası polikliniği var ben sanırım ordan randevu alıcam

Bir de hangi poliklinikten randevu aldın 4-12 hafta sonrası polikliniği var ben sanırım ordan randevu alıcam

Evet canım 4/12 hafta sonrası polikliniğinden alıyorsun ben çok memnun kaldım ilk gebeliğim de özele gitmiştim boşa para vermişim bide hemen yarına aldım randevuyu

İyi günler hangi profesör dr a muayene oluyorsun acaba ben dr arayışındayım da yardımcı olursan çok sevinirim
Merhaba, ben Altay hocaya muayene oluyordum. Bana iki ayrı tanıdığım doktor önerdi kendisini. O kadar ilgili bir doktor ki anlatamam. Cep telefonuyla istediğin an ulaşabiliyorsun. Her zaman yardımcı oldu. Cuma Doğum yaptım , pazar günü kar dışarda diz boyu iken ziyaretime geldi. Doğumumu da kendisi yaptı. Süit odada kaldım hastanede . Hastanenin Özelden tek farkı bebek hemşireleri sadece. Bebekle bir yakının yada sen ilgilenmelisin o kadar.
Çok çabuk ayaklandım ameliyatım çok rahat geçti . Ben Mardin’de yaşıyorum, Doğumdan sonra bile ne zaman bir konu olursa bana sorabilirsin telefonda dedi.
Burada ki doktorlar sorduğum sorulara muayenede bile cevap vermiyorlar , ters yanıtlıyorlar yada. Numarasını istediğimde hastaneyi ara diyorlar , ilgi sıfır , suratsız doktorlar maalesef.
Cerrahpaşaya gitmek Benim için yorucu ve masraflı bir yolculuk olsada sağlıklı bir gebelik ve Doğum geçirdim. Kesinlikle gönül rahatlığıyla Tavsiye ederim
ben minnettarım kendisine. İki ölen bebeğimden sonra sağlıklı bir evladım oldu , önce Rabbimin sonra doktorumun sayesinde

Cerrahpaşa’da yapılan tetkiklerin tamamı hiçbir özel hastanede Yok. Gerekirse Özel laboratuvara yönlendiriyorlar sizi.
Daha önce hiç yapılmayan genetik tahliller yapıldı mesela. Hiç ücret ödemedim tahlillere . Tahlillerim detaylı istendi gerekli aylarda. Sadece doktoruma profesör olduğu için muayene ücreti ödedim

Cerrahpaşa’da yapılan tetkiklerin tamamı hiçbir özel hastanede Yok. Gerekirse Özel laboratuvara yönlendiriyorlar sizi.
Daha önce hiç yapılmayan genetik tahliller yapıldı mesela. Hiç ücret ödemedim tahlillere . Tahlillerim detaylı istendi gerekli aylarda. Sadece doktoruma profesör olduğu için muayene ücreti ödedim
Prof hastası oldugunuz için sanırım daha farklı oluyo uygulama normalde o kadar detaylı ben duymadim gebeliginiz riskli ise ekstra bi ilgi de olabilir birde ikili tarama vs de yapılmış olmalı yaptirmayana bakmiyorlar diye biliyorum raporu nasıl düzenliyor cerrahpasa cd ve resim onlarda veriyordur dimi ben kendim de maltepe tıp merkezinde yaptırdim bi sorun cikmadi Hamdolsun kendi dr doçent özelde ama hic perinatolog olsun falan demedi gakiba risk olinca isteniyo perinatolog muayenesi

Prof hastası oldugunuz için sanırım daha farklı oluyo uygulama normalde o kadar detaylı ben duymadim gebeliginiz riskli ise ekstra bi ilgi de olabilir birde ikili tarama vs de yapılmış olmalı yaptirmayana bakmiyorlar diye biliyorum raporu nasıl düzenliyor cerrahpasa cd ve resim onlarda veriyordur dimi ben kendim de maltepe tıp merkezinde yaptırdim bi sorun cikmadi Hamdolsun kendi dr doçent özelde ama hic perinatolog olsun falan demedi gakiba risk olinca isteniyo perinatolog muayenesi
Evet riskli gebe olduğum için bu kadar ilgilenildi . önceki gebeliklerimde muayenelerde baştan körü usg ile bakılırdı muayene biterdi. Böyle böyle 5 aylık iki bebeğimi sebepsiz yere kaybettim . Tahlil Yok bişey Yok.
Cerrahpaşa cd vermedi.

Evet riskli gebe olduğum için bu kadar ilgilenildi . önceki gebeliklerimde muayenelerde baştan körü usg ile bakılırdı muayene biterdi. Böyle böyle 5 aylık iki bebeğimi sebepsiz yere kaybettim . Tahlil Yok bişey Yok.
Cerrahpaşa cd vermedi.

Peki profesör e ne kadar ödediniz açaba Doğum da ve muayenede? Birde hastanede yaptı dimi muayeneyi? Çünkü ben gittim sadece gebe polikliniğine verdiler herhangi bir doktor vardı. Son olarak detaylı usg de foto verdiler mi ?? Çok oldu kusura bakmayın ama benim için çok önemli :KK17:

Peki profesör e ne kadar ödediniz açaba Doğum da ve muayenede? Birde hastanede yaptı dimi muayeneyi? Çünkü ben gittim sadece gebe polikliniğine verdiler herhangi bir doktor vardı. Son olarak detaylı usg de foto verdiler mi ?? Çok oldu kusura bakmayın ama benim için çok önemli :KK17:
122 lira ödedim. Özel muayenehanesi ne giderseniz 300 dü galiba. Ben hep fakülteye gittim. direk arayıp kendisinden alıyordum randevuyu. Detaylı taramada foto vermediler . İstesem verirlermiydi bilmiyorum . Rapor yazdılar onuda hocaya verdim. Hiç aklıma gelmedi kendime bişey istemekte her muayenede doktorum bana usg kağıtlarını veriyordu . Bu detaylı usg odasında direk karşınızda dev gibi bir ekran var size herşeyi gösteriyorlar . ben şimdiki aklımla videoya kendim çekerdim.
Kadın Doğum binasının giriş katında yapıldı detaylı ultrason. Perinatoloji anabilim dalı yazıyor kapısında . Her hasta orada mı yapıyor başka yerler varmı bilmiyorum ama bir sürü bekleyen vardı sırasını. (Önceden tarih ve saat veriliyor)
Doğum parası da verdimama fazla birşey sayılmaz özelde daha fazlasını istiyor doktorlar. Hastenede sadece hocalara Doğum ücreti veriliyor, diğer doktorlar ücretsiz tabi. Baştan sona tüm ameliyatı hoca yapıyor. Ameliyathanede bir ekip var yanında . Sizinle çok ilgileniyorlar . Herşey çok rahat geçti.
(Benim öncedende sezeryan ameliyatım vardı mecburi sezeryan oldu buda)

Son düzenleme:
122 lira ödedim. Özel muayenehanesi ne giderseniz 300 dü galiba. Ben hep fakülteye gittim. Randevu verilmiyordu hocalara, ancak sekreterleri hemşiresi randevu veriyordu geçen sene. Şimdi durum nasıl bilmiyorum . Ben direk kendisinden alıyordum randevuyu. Detaylı taramada foto vermediler . İstesem verirlermiydi bilmiyorum . Rapor yazdılar onuda hocaya verdim. Hiç aklıma gelmedi kendime bişey istemekte her muayenede doktorum bana usg kağıtlarını veriyordu . Bu detaylı usg odasında direk karşınızda dev gibi bir ekran var size herşeyi gösteriyorlar . ben şimdiki aklımla videoya kendim çekerdim.
Doğum parası da verdimama fazla birşey sayılmaz özelde daha fazlasını istiyor doktorlar. Hastenede sadece hocalara Doğum ücreti veriliyor, diğer doktorlar ücretsiz tabi. Baştan sona tüm ameliyatı hoca yapıyor. Ameliyathanede bir ekip var yanında . Sizinle çok ilgileniyorlar . Herşey çok rahat geçti.
(Benim öncedende sezeryan ameliyatım vardı mecburi sezeryan oldu buda)[/QU
122 lira ödedim. Özel muayenehanesi ne giderseniz 300 dü galiba. Ben hep fakülteye gittim. direk arayıp kendisinden alıyordum randevuyu. Detaylı taramada foto vermediler . İstesem verirlermiydi bilmiyorum . Rapor yazdılar onuda hocaya verdim. Hiç aklıma gelmedi kendime bişey istemekte her muayenede doktorum bana usg kağıtlarını veriyordu . Bu detaylı usg odasında direk karşınızda dev gibi bir ekran var size herşeyi gösteriyorlar . ben şimdiki aklımla videoya kendim çekerdim.
(Benim öncedende sezeryan ameliyatım vardı mecburi sezeryan oldu buda)

Benim de sezeryan. Çok sağol çok teşekkür ederim yardımın için

Medipol mega 550 tl , medicana 500 tl , ünlü doktorlardan Alkan yıldırım 600 tl Harika bir doktor kendi özel muayanesinde bakıyor , atıl Yüksel 900 tl , fehmi yazıcıoğlu 400 tl , Recep has var oda 900 dü sanırım. O parayı hastaneye vereceğine fehmi beye gitmeni öneririm kesinlikle tabi randevuyu 15 20 gün öncesinden Alman gerek

Merhabalar,

Kesinlikle Fehmi Yazıcıoğluna gitmeyin arkadaşlar, sağlıklı bebeğe sırf kendi anlaşmalı labarotuarına yönledirebilmek için olumsuz yorumlar yapıyor. Fetal dna testi diye bir test istiyor. Şüphelenip farklı doktora tekrar muayane oldum. Bebeğim gayet sağlıklıymış çok şükür.Kesinlikle tavsiye etmem üstelik bebeğin ultrason fotoğrafını ve muayane dvd sini bile ektsra para alıyor..

Ben Cerrahpaşa fakültesinde yaptırdım . Yapan doktorda profesördü üstelik . Perinatoji bölümünde riskli gebelik bölümünde yapıldı tüm incelemeler . Hiç para ödemedim .
Mardin’de de özel hastanede 100 tl idi detaylı ultrason geçen sene.
Cereahpasada nasil yaptırdınız acaba yani randevuyu nasıl aldınız.

Istanbul avrupa takasındaysa yapıyorlar sefaköyde tip merkezinde yaptırdım ben 2 sene once 200 tl civarıydı şuan da 16.03.2020 320 tl tekrar yaptıracağım bir ay sonra fiyatlar çoğu yere bakarak uygun ve öncekinde çok detaylı araştırıp bir güzelde resmini vermişti cd de veriyor butun saglik ile ilgili sorunlarında sıkıntı varsa dr bilgisini veriyor ben ilk yaptırdığımda düşük riskim olduğu için dr tekrar baktirirmisin demişti dr rica ettim ücretsiz tekrar kontrol etti sıkıntı bebekden kaynaklı olmadığını söylemişti halende aynı doktor devam ediyor çalışmaya bu bebegimede kısmet olursa dr isterse bir ay sonra gireceğim yakınlarda olmalarin bilgisi olsun cogu yerden cok uygun istanbul icin bütün şubelerininde fiyatının ayni oldugunu düşünüyorum telefondan bilgi veriyorlar hatta goz dr gittik o bile 30 tl heryerde bir dunya para istiyorlar

Istanbul avrupa takasındaysa yapıyorlar sefaköyde vera tip merkezinde yaptırdım ben 2 sene once 200 tl civarıydı şuan da 16.03.2020 320 tl tekrar yaptıracağım bir ay sonra fiyatlar çoğu yere bakarak uygun ve öncekinde çok detaylı araştırıp bir güzelde resmini vermişti cd de veriyor butun saglik ile ilgili sorunlarında sıkıntı varsa dr bilgisini veriyor ben ilk yaptırdığımda düşük riskim olduğu için dr tekrar baktirirmisin demişti dr rica ettim ücretsiz tekrar kontrol etti sıkıntı bebekden kaynaklı olmadığını söylemişti halende aynı doktor devam ediyor çalışmaya bu bebegimede kısmet olursa dr isterse bir ay sonra gireceğim yakınlarda olmalarin bilgisi olsun cogu yerden cok uygun istanbul icin bütün şubelerininde fiyatının ayni oldugunu düşünüyorum telefondan bilgi veriyorlar hatta goz dr gittik o bile 30 tl heryerde bir dunya para istiyorlar

X