istanbul çengelköy maxi city'de buluşuyoruzzz!

hadi bakalım hayırlısı olmazsa erteleriz napalım kısmet herşey

sana hava hoş tabi bitli ohh valla gam yok keder yok belliki çok canın sıkılmış kızzz

kızlar saç rengimi değiştirmek istiyorum sizce bu halimi kalsın yoksa sıcak kahve tonları düşünüyorum bana yakışrı mı nasıl olur profilime bikaçtane resim ekledim ordan fikir söyleyebilirsiniz :)))

profiline baktım ama resim göremedim.onun için fikrimi söyleyemeyecegim üzgünün bilmiyorumkismile

slm arkadaşlar nerelerdesiniz? hava serin fakat yagış yok ama bugün yine kar yagışı bekleniyormuş. şimdilik pazartesi olcak gibi buluşma ama pazar öglen son duruma göre karar verelim malum bebekli gelecekler olucak bitaneside benim. hava koşullarına göre erteler yada pazartesi yaparız buluşmamızı. çok istiyorum biranönce olmasını ama hayırlısı bakalım. pazar öglen buluşmayı yapmaya karar verirsek gelecekler adlarını yazsınlar listeye öptüm herkesi( gerçi kimseler yok ama neyyyseee)zemuszemus

ne kar ne yagmur ısler bıse yevrım ınsallah boyle gıder havada yagmasın artık kar ben sevmıorum karı yeter dursun ben yukardakınle konustum pazratesı guneslı yapıcak havayı:)

ne kar ne yagmur ısler bıse yevrım ınsallah boyle gıder havada yagmasın artık kar ben sevmıorum karı yeter dursun ben yukardakınle konustum pazratesı guneslı yapıcak havayı:)

insanlarla dalga geçtin şimdi sıra allahamı geldi hakikaten sapıtmışsın .allah akıl versin ne deyim.inanç için takılmışsın dalgada hep varsın bu ne iş yaaalsanaalsanasmile

kızlar ben gelemiycem buluşmaya çocuk çok hasta oldu öksürük grip
düzelcek gibi deil size ii oturmalar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…