Göz Makyajı istanbul avrupa yakası kaş

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

çözüm değil de sebeb belli bizim, genetik.
yani babamın, onun kardeşlerinin halalarımın falan hep öyle.
çıkan dökülmüyor mesela ablam bir kaç kere kazıdı kaşlarını, sarımsak falan sürdü şimdi onun güzel kaşları var.
yapsam benim de olur diye düşünüyorum.

Bir yer begeniyorum . O kisi tas catlasa 6 seansdan sonra gidiyor. Biktim artik bir yer aramaktan deneme yanilma yoluyla gidiyorum bende. En son agdayla aldirdim. Eh iste idare eder.

Bakirkoy'de iyi yerler var. +Kas aldiracagin kisinin kaslarina bakacaksin oyle secimini yapacaksin.

Bakım yağları vs deneyin o zaman. Genetik durumlarda pek bişey yapılamıyor. Zor bir durum. Benimde kaşlar açık renk sarı olduğum için alınca kaş olduğu belli oluyor :) kirpiklerimi hiç demeyeyim uzundur ama sarı olduğu için hasta gibi duruyor :s rimel sürüyorum napayım...

öneriniz için teşekkür ederim gelen önerileri liste yapıp hepsini deneyeceğim

Allah'tan kadınız di mi
bir sürü çözüm yolumuz var.
komple tıkamamış yüce yaradanım yollarımızı

aynen öyle yapıyorum. öncelikle onun kaşlarına bakıyorum. kendi kaşını yapamayan benimkini hiç yapamaz deneme yanılma yönü de büyük sıkıntı. beğenmezsen bekle ki uzasın. sonra yeni yere git tedirgin ol çok sıkıntı

Ben yaptigim secimlerde genelde hic pisman olmadim. Cok ayri yerlere gittim. Bir tek bi yerden memnun kalmamistim. Sanirim ben ince ve kavisli seviyorum ondan , her ne kadar kalin kas modasi olsada.

Kaslari kendim de aldigim zamanlar oldu ama ugrasmiyorum artik.Sen de deneyebilirsin.

ince kaş sevmiyorum. şimdi moda kalın kaş ama benim hiç bir zaman kalın ince kaşım olmadı. yeni yerler deneyecek cesaretim yok. amacım hemen düzenli gidebileceğim iyi bir yer bulmak

Benimde kaşlarım aynıydı aynı sorunları yaşadım istanbula geldiğimde epey bir düzgün kaş alan bi yer aradım 2 ay önce mahallemde öylesine gittiğim kuaförden çok memnun kaldım 2 seferdir aldırdım hiç bozma yok inşAllah sende güzel bir yer bulursun kaş önemli. Hele yapısıda bozuldumu zor toparlıyor

Ya simdi herkes bir kalici kas olayina bulasmis yetenegi olanda olmayanda bir yere gidiyorsun iki defa guzel aliyor 3. de basliyor bozmaya kirarak almaya falan ay kusmus ay cikmaz oraya biraz rutus atalim lar basliyor bunaliyorsun e ben istemiyorum belliki amacim o olsa direk kaliciyla girerim konuya dimi yok icten ice baski olusuyor zamanla basliyorsun nere var i arastirmaya
Ben Anadolu yakasindayim ama kasimda kusen yerler var diye bir ara ustura alim istedigimden arastirip Besiktasta bir hanima gittim 3defa hem uygun hem guzel aliyor ben uzakliktan devam edemedim usturayi haftada bir yapalim yagla destekle toparlariz diye tembih etti ama is guc gidemedim hafifleyince yine basliycam istersen yazayim ozelden instagramindanda bakarsin yakinmi bilmiyorum

özelden yazarsanız çok sevinirim. yasak değilse buraya da yazabilirsiniz. konuyu okuyan arkadaşlara yardımcı olabilir.

Ya inan cok uzun suredir uyeyim ama hic bilmiyorum bazen yazanlari banliyorlar birde yok reklam yapiosun falan satasmalari oluyor o yuzden ben acik acik memnuniyet belirtilerinden hep kacarim ozelden yazayim isteyen arkadaslar olursa onlarada yazarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…