Göz Makyajı istanbul avrupa yakası kaş

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

garnet

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2012
1.571
253
sayfa yöneticilerinden rica ediyorum konum taşınmasın. çünkü bu benim için ciddi bir dert En Büyük KK

bu da dert mi canım ? ne var kaş almakta ? diyecek olanlar ve ben kendi kaşlarımı kendim alıyorum çok kolay diyecekler lütfen konumdan uzak dursun. zira böyle kişiler sonuca ulaşmamı engelliyor :kahve:

ben kendi kaşlarımı kendim alamıyorum. istanbula geleli bir yıl oluyor ve kaşlarımın şeklini bozmadan alacak biryer bulamadım. bir çok yer standart olarak belli kalıplara göre kaşlara şekil veriyor. sonra kaşlarım iyice saçma sapan bir hal alıyor. yapı olarak zorlar. eski haline dönmesi için günlerce kaşlarımı uzatıyorum ve bunun için ankaraya daha sık gidiyorum :KK43:

ankarada düzenli olarak gittiğim bir yer vardı ama artık istanbulda yaşıyorum. sizlerden ricam beşiktaş, levent, kağıthane civarında işini gerçekten düzgün yapabilen bir yer önermeniz.

Konu güncellensin diye yazıyorum :KK200: Çok önemli bir sorun bu aslında inşallah bulursun..

ay hiç de bilmem.
yani bende kaş yok anacım, olan bi kaç teli de kendim yoluveriyorum :KK70:
anadolu yakası olsa önerebilirdim beeelki ama avrupa yakasında hiç bilmem.
birazdan avrupa yakasının kadınları yazarlar cevap :KK19::süslü:

ay hiç de bilmem.
yani bende kaş yok anacım, olan bi kaç teli de kendim yoluveriyorum :KK70:
anadolu yakası olsa önerebilirdim beeelki ama avrupa yakasında hiç bilmem.
birazdan avrupa yakasının kadınları yazarlar cevap :KK19::süslü:
umarım yazarlar. çünkü artık depresyona gireceğim az kaldı :bicak:

Kaş, insanın ifadesini tamamen değiştiren ilk dikkat çeken yer , o yüzden de dikkat edilmesi gereken bir konu aslında haklısınız... Yakınımda olmuş olsaydınız kaşlarınızı ben alırdım :) umarım işini güzel yapan birini bulursunuz...

Kaş, insanın ifadesini tamamen değiştiren ilk dikkat çeken yer , o yüzden de dikkat edilmesi gereken bir konu aslında haklısınız... Yakınımda olmuş olsaydınız kaşlarınızı ben alırdım :) umarım işini güzel yapan birini bulursunuz...
ahh keşke :KK36: kaşlarım hem çok hem dağınık hem de boşlıklu:KK62: yıllardır kanayan yaram. istanbulda da düzgün bir yer bulamadım çirkin çirkin geziyorum :rolleyes:

ahh keşke :KK36: kaşlarım hem çok hem dağınık hem de boşlıklu:KK62: yıllardır kanayan yaram. istanbulda da düzgün bir yer bulamadım çirkin çirkin geziyorum :rolleyes:
Ablamn da öyle seyrek ve boşlukları var , inanın bir saati buluyor çünkü tek tel yanlış çekilse kaş kendinden geçiyor ve çok çirkin oluyor. Yıllardır başkasına gitmez :) şimdi size öneriler gelir ve kısa zamanda çözüm bulursunuz

Ablamn da öyle seyrek ve boşlukları var , inanın bir saati buluyor çünkü tek tel yanlış çekilse kaş kendinden geçiyor ve çok çirkin oluyor. Yıllardır başkasına gitmez :) şimdi size öneriler gelir ve kısa zamanda çözüm bulursunuz
aynı benim kaşımı tarif etmişsin arkadaşım.
benim de öyle.
yarısı yok gibi öyle seyrek ki :KK70:
boyuyorum ben sürekli.

beni tam olarak anlamışşınız çok mutlu oldum. bir çok insan bunun ne kadar zor olduğunu anlamıyor. öneri gelmezse diye çok korkuyorum:cry:

aynı benim kaşımı tarif etmişsin arkadaşım.
benim de öyle.
yarısı yok gibi öyle seyrek ki :KK70:
boyuyorum ben sürekli.
:) Hiç çözüm aramadınız mı ? Mesela ablamda egzama var ve kıl çıkmama sorunu var. Alerjik egzama maalesef kaşlarını döküyor, ablam da biraz kendine dikkat etmediği için her ay sonunda işkenceyi ben çekiyorum :))) , 31 yaşında bacaklarda kıl yok kıl sorunu yok hatunun :KK53:

beni tam olarak anlamışşınız çok mutlu oldum. bir çok insan bunun ne kadar zor olduğunu anlamıyor. öneri gelmezse diye çok korkuyorum:cry:
Öneri gelir, sürekli yorum yaparak güncel tutalım :)) ablamdan pay biciyorm, bazen diyorum git başkasına darlandim tek tek hesap etmekten, bir sırnaşıyor bir öpüyor, bende yelkenler fora :) ha gitmek istese göndermem çünkü gerçekten çok sıkıntılı kasları var :s

:) Hiç çözüm aramadınız mı ? Mesela ablamda egzama var ve kıl çıkmama sorunu var. Alerjik egzama maalesef kaşlarını döküyor, ablam da biraz kendine dikkat etmediği için her ay sonunda işkenceyi ben çekiyorum :))) , 31 yaşında bacaklarda kıl yok kıl sorunu yok hatunun :KK53:
çok iyiymiş. benim genel olarak tüy yumağıyım:silah: ama hormanal bi durum yok

Siz neredesiniz peki, konu sahibine uzaksınız ama bana yakınsınızdır belki:KK45:

seyrek değil çok ama hem dağınık hem boşluklu. hani bazı insanların kaşlarına bakarsınız alınmasa da bi şekli vardır yaa bende o şekil yok işte
Anladım ne demek istediğinizi... Zor bir kaş... Umarım bulursunuz en kısa zamanda

Benim kaslarım az seyrek bosluklu ve sari :olamaz: ben bezdim kuafor sacmaliklarindan, kendim aliyorum, surekli Kaş fari da kullaniyorum zaten, hata yapsam da belli olmuyor.
Nisantasinda brows by tugce var. Cok iyi Kaş tasarimlari yapiyor instagram sayfasindan bakabilirsin, ben gitmedim ama cok yakin 2 arkadasim ona kas kontoru yaptirdilar cok guzel oldu. Kas da aliyor ayni zamanda.

Bunun tecrübe ile pek ilgisi yok aslında biri tutturur şeklini bir şekilde
Bu konuda işin ehli birini tanıyordum elini hangi kaşa atsa mükemmel sonuçlar alabilirdiniz bu kadın vanda bir iranlıydı
Jilet falan kulanıyordu beyaz toz
Çok değişik teknikleri vardı
Ben onyıldır kaş almıyorum zaten ince acemilerin elinde iki tüy oluyor hiç gerek yok
Umarım bulursun kafana göre birini

X