Doğuma Hazırlık İstanbul Avrupa Yakası Kadın Doğum ve Hastane

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

zey zey

Kabul Olmus En Güzel Dua'msin ♡♡♡
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2013
6.010
9.388
Arkadaşlar Merhaba,

Az önce bir çok konu okudum ancak sadece 2 hastane için bilgi sahibi olabildim. Gaziosmanpaşa Avrasya ve MEdipol Üniversite hastanesi Bağcılar.

4aylık hamileyim şimdilik çok şükür bir sorunumuz yok şuan Gaziosmanpaşa Yeniyüzyıl hastanesi Aylin Hanıma gidiyorum ve çokda memnunum. Oldukça ilgili alakalı ilk 3ayım oldukça zor geçmesine rağmen anlayışlı ve sakin bir şekikde yaklaştı bana. Ancak hastane i na nıl maz pahalı. O ilk aylarda istenen kan testlerinin hepsi için 860 tl sgk indirimli tutar istemişlerdi. gecelik kalma da yine aynı tutardı.
Doğum ücretleri diğer hastanelere göre pahalı hazır hamileliğimin çok ilerisinde değilken farklı bir hastane elbette doktor önerisi almak istiyorum sizlerden Allah izin verirse normal doğum istiyorum ve sonuna kadar normal doğum tercih eden bir doktor tercih etmek istiyorum.

Lütfen hem bana hem bu konuda bilgi bekleyen arkadaşlara yardımcı olmak açısından görüp geçmeyelim bilgilerimizi paylaşalım.

Ben Kağıthanede oturuyorum

Teşekkür ederim şimdiden

Ben 7. Aya kadar herseyimi devlette yaptirdim 7 den sonra ozele gectim
Epidural dogum istedigim icin masraf hakkimi dogumda kullandim
Sectigin hastanenin yenidogan yogun bakimi olmasina dikkat et

Ben 7. Aya kadar herseyimi devlette yaptirdim 7 den sonra ozele gectim
Epidural dogum istedigim icin masraf hakkimi dogumda kullandim
Sectigin hastanenin yenidogan yogun bakimi olmasina dikkat et

kesinlikle her ihtimali düşünerek yeni doğan bakım ünitesine bakıyorum .

sen hangi hastanede yapmıstın cnm ?fiyatlar falan ?

bağcılar medipol mega da yeni doğan bakım üntesi varmış ben de düşünüyorum orayı Özlem Hanım var dediler orda iyiymiş

Medipol bagcilarda yaptim dogumumu 1100 tl +350 epidural odedim
Butun dr lari iyi ama ozlem hanimi cok sevdim ben

ben de düşünüyorum şu düşük riskim ortadan kalkarsa gideceğim inşallah

Meehaba. Ben de hastane arayisindayim. Suan medical park floryaya gidiyorum. Muayene ucreti 95. Normal dogum 4500 lira. Fakat doktor tavriyla ilgili takildigim bi nokta var. oyuzden degistirmek istiyorum. Ama o ayarda baska hastane bulamadim. Acibadem vs pahali, medipol de kalabalik. Bir kere gitmistim muayeneye 30dk kadar beklemistim fazladan. Bide boyle gelen bisey sormaya giriyodu falan sinir olmustum.
Umarim burda tavsiyeler gelir

Az once yeni acilan memorial bahcelievleri aradim. Sgk anlasmalari yokmus . Muayene 290tl. Normal dogum paketi 7200 tl dedi..

Merhaba arkadaşlar,

Haftasonu yeni yüzyıl hastanesinden doğum ücreti hakkında bilgi aldım.

Ben Aylin Güneşe gidiyorum kendisi yardm doc. doktor. doğum ücreti 3500 TL mesai saatleri dısında olan doğum için ayrıca 1000 TL ücret alınıyormuş. Bu ücrete tabi olan bir çok hizmet var bir kağıt aldım ancak suan yanımda değil ilk fırsatta buraya koyacagım. Ssk anlaşmalı oldugu için bu fiyat demişler eşime. Ayrıca yeni doğan bakım ünitesi ücretsizmiş ama şu şekilde bebek doğdugu için kimliğini çıkarıp kimlikle işlem yaptırılırsa ücret alınmıyormuş sanırım ssk kayıt tc ile yapılabiliyor ve devletten o şekilde para alınıyor. Eğer farklı hastaneden yeni doğan bakım ünitesi için gelinirse ücret alınabiliyormuş bu alınabilir kelimesini muammalı sölemiş. Eşim görüştü ben kan verdiğim için biraz fenalaşmıştım. Ek olarak bilmeyenler için sölim ssk anlaşmalı 100 tl muayene ücreti

10 haftaya giriyor son adet tarihine göre 6 haftada çok kanamam oldu dün de gittim kanama alanı iyice artmış dua edin lütfen

Allahım sağlıklı bir hamilelik ve doğum nasip etsin canım bebeğinede sanada sağlık versin moralini yüksek tut kafanı ççok yormamaya bak biliyorum zor ama Allah hayırlısını verecektir emin ol

Allahım sağlıklı bir hamilelik ve doğum nasip etsin canım bebeğinede sanada sağlık versin moralini yüksek tut kafanı ççok yormamaya bak biliyorum zor ama Allah hayırlısını verecektir emin ol
Çok sağol canım inşallah unutmaya çalışıyorum 2 hafta bakalım ilacı dediği gibi yapıcam ve dikkat edip dinlenicem size de hayırlı doğumlar

öyle tabiki. ssklı anlaşması olmaması ilginçmiş hitap edilen çevreyi net belirtmişler ben bilmiyordum memorial hastanesinin ssklı anlaşması olmadıgını

Evet, ben de yeni ogrendim anlasmali olmadiklarini.
Buarada koc uni. Hastanesi ile ilgili olumlu yorumlar okudum burda. Fiyatlari da 3500 civariymis sanirim. Bana uzak ama Yakinda olanlar icin alternatif olabilir.

X