Çocuk Hastalıkları Iştahsiz Deyip üzülmeyin

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
E

esea

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi esea
BEN HİÇBİR ANNENİN O COCUĞUM YİYOR DEDİĞİNİ DUYMADIM HER ANNE YEMEMESİNDEN ŞİKAYETÇİ BİRDE ÇOCUKLARINIZI SERBEST BIRAKIN BAKALIM NE KADAR YEMİYECEK BENİM OĞLUM HİÇ YEMEZDİ VE BEN HERŞEYİ DENEDİM DR GİTTİM BİR DR YEDİRME O ACIKINCA SANA ZATEN GELİR NE KADAR ÜZÜLSEMDE YEDİRMEDEN BEKLEDİM VE ŞU ANDA NE ZAMAN ACIKSA KENDİ YEMK İSTİO KENDİ GELİO BANA BEN ACIKTIM DİO ZAMANLA BU ONDA ALIŞKANLIKTA YAPTI YEMEDİĞİ ŞEYLERİ BİLE YEMEĞE BAŞLADI TABİ HER ÇOCUK BİR DEİL ANLARIM AMA İLERİSİ İÇİN DENEMEYE DEĞER BİRAZ SABIRLI OLMAMIZDA YARAR VAR BENCE ANNE OLARAK

• Konu Sahibi esea
selam canimm

benim kizda cok ictahsizz bnde her doktora götürdügümde bana öyle demilserdi ve ben benim kizim acikmaz yemez dedimm vede hakli ciktimm bunu bn bir ay yaptimm kizim 1kilo atti ve hic yemek istemedi o yemeyince ondan mutlusu yoktu allaha sukur sagliklii halada ictahi cok kotuu yani bn cok sabrettim istedim kendisi ogrensin yesinn hic istemedii,,ama artik benim icin yemektende onemli olan sagligii,,eger sagligida varsaa ins zamnla ictahida olurr

evet bazi anneler bebkleri yedigi halde yemiyor diyorlarr ozamnda bence annne psikolojikmen kendisi hastadri bazilari var sirf cocugu kilo lasin diye ugresirr su bu elalem sunu der diyee,bnce elalemden once cocugun psikolji onemli nekadar kilo almasi degill

benim kiz zayif ama benim kizimin yaptigi hareketi kilolu biri yapmazz sence simdi benm yemeyen zayif kizimmi saglikli yoksa kilolu hareket etmeyen bebkmii

allah butun bebklere ilk once saglik sihhat versinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…