İştah kesen herhangi bi şurup hap yada çay varmi

Nilpoyuc

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2022
1
0
33
Çok kilo aldım arkadaşla ve oğlum 4 yaşına geldi ben hala verrmiyorum 74-75 arasında git geldeyim esim mide ameliyatı olmu mükemmel görünüyor ben ise çok kötü gorunuyorum yardımci olurmusunuz .İştah kesen herhangi bi şurup hap yada çay varmi.

İştah kesen tek şey beyin maalesef 😞 öyle bir mucize olsa keşke yesek ve hiç iştahımız kalmasa. Kesin karar verip sabırlı olmamız gerekiyor. Zaten 2-3 hafta içinde mide küçülüyor. 2-3 hafta sabır,azim başka çözüm yok 😞

Ben bir dönem hepsini denedim olmadı bacım şu bitkiselci ağlardan herseyi aldım yok kahvesiydi yok eczaneden otuydu çöpüydü olmadı olmadı. Sonra bir gaza geldim aç yattım ama zayıfladım. En önemli adımım tatlı kesmekti bu arada tatlı yemeye çabaladığımda saçma bir şekilde not alıyordum. Öylece ne kadar çok tüketiğimi anladım. Belki faydasi olur diye yazdım. Ben inanamamıştım. Ne kadar çok yediğime 75lerden 63 e düştüm.

Çok kilo aldım arkadaşla ve oğlum 4 yaşına geldi ben hala verrmiyorum 74-75 arasında git geldeyim esim mide ameliyatı olmu mükemmel görünüyor ben ise çok kötü gorunuyorum yardımci olurmusunuz .İştah kesen herhangi bi şurup hap yada çay varmi.
Bitkisel çay ve kahvelerimiz var bn bir ayda 4 kg verdim

Bence iştah başlı başına bir nimet, sahip olduğumuz için memnun olmalıyız. Kiloya sebep olan çok etken var. Bizim üst üste tıkanırxasina yemeğe gömülmek istememizin De bir çok fiziksel ve psikolojik nedeni var. 'agir gelmeyecek' ama sağlam ana öğünler ve sağlığı destekleyecek ara öğünler ile kilo vermek mümkün , her şeyin başı sağlık

X