iştah kapatmanın yolları neler :((

edylan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2015
20
9
28
Diyete iyi basliyoruz ama bi yerden sonra krize girip dozunu kaciriyoruz yine bazi seylerin.bunu onlemenin yollari neler? Hangi dusuncelere dalmaliyiz ya da ne yapmaliyiz acaba:KK61:

Tam karar veriyorummm ama tutamıyorum bende kendimi :KK43: Kilolu değilim ama sadece 2-3 kg vermek istiyorum onu bile yapamıyorum :mad: Varsa bilen yazsın vallaa..o_O

Ben de 55 kiloyum ama 5 kilo verip korumak istiyorum bi turlu giremiyorum diyete falan:KK43:

Son 10 günlük deneyimlerime dayanarak söylüyorum az karbonhidrat bol protein bol yağ. İngilizce biliyorsanız low-carb diet diye aratın, bilmiyorsanız Karatay diyetinin prensibi de aynı, ona bakabilirsiniz.

Low carb i bende dun duydum 10 gunde ne kadar sonuc aldin acaba:/
Son 10 günlük deneyimlerime dayanarak söylüyorum az karbonhidrat bol protein bol yağ. İngilizce biliyorsanız low-carb diet diye aratın, bilmiyorsanız Karatay diyetinin prensibi de aynı, ona bakabilirsiniz.

Low carb i bende dun duydum 10 gunde ne kadar sonuc aldin acaba:/
Canım 66 kiloyla başladım dün 62,8'dim. Hızlı verdim elbette bir kısmı su ama benim için asıl önemli olan canımın hiç abur cubur istemiyor oluşu. Abur cuburdan kastım da yalnızca çikolata bisküvi değil, ana öğünlerim dışında canım hiçbir şey istemiyor. Ben hep akşamları atıştırırdım, çayın yanında bir şeyler isterdi canım, tamamen kurtuldum o huyumdan çok şükür.

Ben çoğu kez iştahımı gıda belgeselleriyle kapattım.Hani böyle gıdalar hakkınd yorum yapıp içindekileri söylüyorlar ya.Onları izleyin.''Şişir Beni'' diye bir belgesel var adam Mcdonals diyeti yapıyor günde 3 öğün yiyor ve 1 ayda zararlarını görüyor.Ayrıca youtubeda ''HowToBasic'' diye bir adamın kanalı var.Yemekleri mahvediyor (tamamen iştah kaçırır,%100).Abur cubur,konserve yemeklerinde zaten hep katkı maddesi var.Bunları öğrendikten sonra yiyip yememek senin tercihin tabii *.*

X