istah kapatici bi formul

gunaydin kizlar.
olay duygusal aclik. yani yemek senin en buyuk mutlulugun bunun yerine baska bi aktivite koymalisin. mesela arkadaslarinla gez gez gez cok yorul eve gel yat. kesinlikle doyetisyene git. arkadaslarin kotlari giyip guzel guzel dolanirken sen neden olgun bayan gibi olacakmissin.

Merhaba kizlar boyum 1.73 80 kiloyum henuz 19 yasindayim ama bacaklarimdaki selulit 70 yasina gelmisim gibi duruyo cok sefer diyet yapmayi denedim ama nefsime hakim olamiyorum canim bisey istiyo onu yemeden uyuyamiyorum evde yoksa gecenin bi yarisi evden gizlice cikip almaya gidiyorum bana diyet listesinden cok istah kapatan bi formul gerek once. Aranizda bilen varsa yardimci olabilir mi lutfen
Canim sen bol bol limonlu su ic nasil istah kesilior ikinci gunu gorursun bende cok yara tavsiye ettim herkesede yaramis dene bence

Merhaba kizlar boyum 1.73 80 kiloyum henuz 19 yasindayim ama bacaklarimdaki selulit 70 yasina gelmisim gibi duruyo cok sefer diyet yapmayi denedim ama nefsime hakim olamiyorum canim bisey istiyo onu yemeden uyuyamiyorum evde yoksa gecenin bi yarisi evden gizlice cikip almaya gidiyorum bana diyet listesinden cok istah kapatan bi formul gerek once. Aranizda bilen varsa yardimci olabilir mi lutfen
Bide cok azim lazim ya bebeyim olmadan 55 kiloydum sonra 75 lere ciktim bir haftadir diyet yapiorum 70 indim ve insallah 54 gine inecem bana gore diyet yapmalisin unutma bunu fazla kilo omru azaltir sagligi bozar hep hasta olursun bunu kendin icin yap azim cok onemli hayata bu kadar azimli oldugumu gornedim ama su limonlu suyun cok faydalari var deneyin gorun derim kizlar kilolari atin atin ustunuzden

Bide cok azim lazim ya bebeyim olmadan 55 kiloydum sonra 75 lere ciktim bir haftadir diyet yapiorum 70 indim ve insallah 54 gine inecem bana gore diyet yapmalisin unutma bunu fazla kilo omru azaltir sagligi bozar hep hasta olursun bunu kendin icin yap azim cok onemli hayata bu kadar azimli oldugumu gornedim ama su limonlu suyun cok faydalari var deneyin gorun derim kizlar kilolari atin atin ustunuzden
Peki limonlu suyu nasil icicem hangi zamanlarda

demek ki acıktırıcı şeyler tüketiyorsun genellikle. glisemik indeks i bir araştır.
Wallah ben hep icciorum ama daha cok sabah kahvaltidam once bide yatmadan once o zamanlar daha cok yag yakiormus yane ben kendime huy edinmisim gibi yanima aliorum bir sise su icindede limon bol bol icuorum daha iyi oluor

Wallah ben hep icciorum ama daha cok sabah kahvaltidam once bide yatmadan once o zamanlar daha cok yag yakiormus yane ben kendime huy edinmisim gibi yanima aliorum bir sise su icindede limon bol bol icuorum daha iyi oluor

kız ne içiyosun
ben ne dedim
sen ne diyosun, ne anladın :KK53:
glisemik indeks. içilecek bir şey değil.
sen ne içiyosun yağ yakan falan:KK53:

kız ne içiyosun
ben ne dedim
sen ne diyosun, ne anladın :KK53:
glisemik indeks. içilecek bir şey değil.
sen ne içiyosun yağ yakan falan:KK53:
Ya benim turkce biraz kit yurtdisinda yasadigim icin simdi sen sordun limonlu suyu nasil icecen bende sana cevab verdim ay yok yoksa yanlismi anladim

kızlar açlık hissedince özelliklede akşam yemeklerden 1-2 saat sonra, az limon sıktığım 1 büyük bardak suyu içiyorum. açlığım kesiliyor. 2-3 sefer içiyorum akşamları. tavsiye ederim

X