istah kapatici bi formul

turquoissee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2016
77
17
Merhaba kizlar boyum 1.73 80 kiloyum henuz 19 yasindayim ama bacaklarimdaki selulit 70 yasina gelmisim gibi duruyo cok sefer diyet yapmayi denedim ama nefsime hakim olamiyorum canim bisey istiyo onu yemeden uyuyamiyorum evde yoksa gecenin bi yarisi evden gizlice cikip almaya gidiyorum bana diyet listesinden cok istah kapatan bi formul gerek once. Aranizda bilen varsa yardimci olabilir mi lutfen

Merhaba kizlar boyum 1.73 80 kiloyum henuz 19 yasindayim ama bacaklarimdaki selulit 70 yasina gelmisim gibi duruyo cok sefer diyet yapmayi denedim ama nefsime hakim olamiyorum canim bisey istiyo onu yemeden uyuyamiyorum evde yoksa gecenin bi yarisi evden gizlice cikip almaya gidiyorum bana diyet listesinden cok istah kapatan bi formul gerek once. Aranizda bilen varsa yardimci olabilir mi lutfen
Kalori hesaplaması ve Spor yap. Ay ben bu şey için bi saat koşamam diyip vazgeçersin yemekten :KK70:

Ayy canim keske o kadar kolay olsa valla cikolata istediyse canim yemeden uyuyamiyorum donup duruyorum yatakta valla :KK70:
Ben de manyak gibi yemek yerim :KK70: zaman zaman hiç kilo almam, bazen bi 5 kilo alırım depresyona girerim falan. Ama yemek yemek en güzel şey bence :KK70: yine de dediğim gibi kalori hesaplama döneminde bi tek az yiyordum ben, başka zaman olmuyor bende de :KK70:

Ben de manyak gibi yemek yerim :KK70: zaman zaman hiç kilo almam, bazen bi 5 kilo alırım depresyona girerim falan. Ama yemek yemek en güzel şey bence :KK70: yine de dediğim gibi kalori hesaplama döneminde bi tek az yiyordum ben, başka zaman olmuyor bende de :KK70:
Valla cok haklisin yemek yerken yasadigim rahatlama mutluluk hic biseyde yok :KK70: bende senin yontemini deniyeyim bi

Öncelikle bol su iç ben 171 im 83 kiloyum senden daha kilolu ve kısa olmama ragmen selulitim çok az çünkü günde 3 lt suyu her türlü içiyorum
Ve diyet yapıyorum olmuyor emziriyorum da istahliyim da abur cuburu sıvı tüketerek kestim. Sürekli bir şeyler içiyorum gün içinde çay, su, ıhlamur ne olursa midem sürekli dolu oluyor daha az yiyorum böylelikle. .

Gülme gülme :KK70: 30days squat challange var bak bir. Squat başla, selülit için. Bi de bolca yoğurt ye. Hergün tartıya çık, gidecek o kilolar :KK66:
Squat bu kadar fazla kilo varken yapılmaz
Diz ağrısına sebep olur aynı zamanda etkisi düşer.

X