ist beylikdüzünde oturanlarr

günaydın canım kotonu biliyorum ama onun yanindaki magazayı hatırlayamadım benim bildigim kadarıyla postanenin bir üstünde çiğdem cad üzerinde vardı bebe mağzası acaba orayımı diyorsun panço nun mallarını falanda satar bakarım canım bende oğluşuma kot alırım bende:)senin 2 haftaya kadar belli olur bebişin cinsiyeti inşallah öğreniriz bizde.kendinize iyi bakın görüşmek üzere öpüldünüzzzzzzzzzzz:1hug:

Günaydin canim.evet cinsiyetimiz 2 hafta sonra belli olucak..fakat pazar günü karin agrim vardi azcik medicanaya gitmek zorunda kaldim..allaha sükür bişey cikmadisagliği yerinde kalp atisinida gördük duyduk..cinsiyetini sorduk cünkü kendidoktorum 16 haftaliktan önce söylemiyor..bu dr da cok küçük görünmez dedi.israr ettik..bakti...%70 kiz dedi bişey görünmüyor dedi yani pipi gibi...ama kesin demedi...bakalim 2 hafta sonra kesin söylenecek...eşim biraz bozuldu ama neyse eli ayagi düzgün saglikli olsunda kiz erkek hiç farketmez daha ilk bebeğimiz...bende kizi duyar duyma eşimi aldiğim gibi hastane cikisinda dogru o magzaya gittik...pempe pullu minicik ispanyol paca kot aldim...cokk ciciii..tam 2-3 aylikken giyebilir küçücük...canim sen calisiyormusun ne iş yapiyorsun...bu hafta tatile gidiyorum gidip geleyimde görüşelimmm ne dersin...

Canim bu arda dün ikili test sonuclarimi aldim cok iyi ciktilar normalmiş allahima sükürler olsun...konuya uygun değil ama paylasmak istedim ...öpüyorum hepinizi..

Canim bu arda dün ikili test sonuclarimi aldim cok iyi ciktilar normalmiş allahima sükürler olsun...konuya uygun değil ama paylasmak istedim ...öpüyorum hepinizi..

çok sevindim canım ben o dönem epey üzüntü yaşamıştım çünkü gözün aydın.bizde kısmetse bu hafta sonu 4-5 günlük bir tatile gideceğiz kısmetse döndükten sonra elbette görüşürüz.ben çalışıyorum kendi işim görüştüğümüzde işimizi sanada anlatırım.oğluşumla sizi öpüyoruz iyi tatillerrrrrrrrrrrrrrrr:1hug:a.s.

saol canım.tamam canım gelince görüşelim..bizde kızımızla sizi öpüyoruz...

bu arada sizede iyi tatiller.kendinede oğluşunada iyi bak..sağlıcakla allaha emanet kal..

cnm ben avcılar hospital dr nil hanıma gidiyorum. memnunum da kendisinden. deneyimli ve işini bilen bir doktor. o hastanede en fazla hastası olan doktordur. tavsiye ederim oraya gitmeni. muayene 20 ytl. sezaryen 450, normal doğum 270 ytl. ssk fiyatları bunlar. epidural istersen o da 350 ytl. allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin cnm.

slm canım Tülay hn çok şeker biri Faruk beyi tanımıyorum ama Nil hn çok itici ve işini çokta iyi yapan biri değil diye biliyorum.Tülay hn bence çok daha iyi bu konuda

selam,
tülay hn ı tanımıyorum ama ben nil hn a gidiyorum. hiç de itici biri değil. . hastaneden en fazla hastası olan ve gece geç saatlere kadar çalışan biridir. bu da işini iyi yaptığını gösterir. sağdan soldan duyduklarınıza fazla inanmayın bence.yasakkelime

bu arada sizede iyi tatiller.kendinede oğluşunada iyi bak..sağlıcakla allaha emanet kal..

günaydın canım nasılsınız tatilden döndünüzmü?biz ctesi döndük artık evimizdeyiz.ctesi kontrolumuz vardı bebişimizin durumu iyiymiş çok şükür 1800 gr olmuş ve ben en sonunda 2 kg alabilmişim(hiç alamıyodumda)en önemliside bebeğimiz artık dönmüş ve herşey normali gösteriyormuş.rabbim inşallah normal doğurmayı nasip ederde.siz neler yaptınız bakalım müsait olduğunda görüşebiliriz canım öpüyoruz siziiiiiiiiiiiiii:1hug:

çok tşk ederim canım sağol ben oraya gittim taa 2hafta sonraya veriyorlar bende çok uzun buldum bilmiyorum yani ama doğum masafları iyimiş benim doktorum çok istiyor kıslar ne yapsam bilmiyorum birde epidural istiyorum yani çok para istiyor benim doktorum bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…