ist beylikdüzünde oturanlarr

ramitep

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
471
5
merhaba arkadaşlar buraların yabancısıyım bursadan geldim ve 17+3 haftalık hamişim bir bebek bekliyoruz ve benim doktorum avcılarda fatma tulunoğlu memnunum ama çok kalabalık çok bekliyorum gittiğimde randevu falan hikaye yani ve nerede doğum yapıcam bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim 20 ytl benim dok muayne ücreti doğumda NORMAL 500 SEZERYAN 170 FALANMIŞ bayan doktor ve hastahane önerirseniz çok memnun olurum ama çok pahalı olmasın ltfn çok fayiş fiyatlar istiyorlar acıbadem falan doğuma acıbadem dışında olursa iyi olur deneyiminize ihtiyacım var ve bebek için nerden alışveriş yapmalıyım bütün gereçlerini siz nereden neler aldınız çok uzun yazdım ama cevaplarınıza ihtiyacım var gerçekten şimdiden tşk

merhaba canım bende b.düzünde oturuyorum.
acıbadem istememişsin ama dr aylin tatlıadım çok iyi bir dr'dur.
hem başka bir yere istersen doğum için gidiyor bildiğim kadarı ile.
b.düzü acıbademde ssk'da geçiyor.

tosbaa8 ne kadar mesela bi bilgin varmı canım muayne ve doğum ücreti

tosbaa8 ne kadar mesela bi bilgin varmı canım muayne ve doğum ücreti

canım normal ücreti 100 ytl(muayene) ssk geçiyor ama ne kadar indirim oluyo bilmiyorum.
benim acıbadem sigortam var 15 ytl ödüyorum.
doğum ücretini hiç bilmiyorum, ama aylin hanım başka hast. doğum için gidiyo biliyorum.
853 57 57 canım burdan bilgi alabilirsin.
Allah hayırlı doğumlar nasip etsin.

mrb canım öncelikle hoşgeldin İstanbula.tosbaa nın yazdığı gibi bende Aylin hn gidiyorum Acıbademe muayene ücreti 80 ytl ama benim sağlık sigortam olduğu için 16 ytl ödüyorum.Acıbadem ssk anlaşmasını bitirdi yani artık geçmiyor onun için ücret ödemek zorundasın.en yakınında Medicana var orada var ssk ve halen geçiyor istersen araştır ve ordaki dr muayne ol.Fatma hn yıllardır tanıyorum ama hiç gitmedim yoğun olduğunu biliyorum eğer ssk geçsin istiyorsan mutlaka ssk anlaşmalı hastanenin doktoruna git bence çünkü diğerleri dışarıdan geldiği için hem dr hem hastane parası ödemek durumunda kalıyorsun.ben Avcılardayım sana adres veriyim bebek alışverişi için.
Postaneyi sor eğer bilmiyorsan sokağın içinde postaneye gelmeden 2 katlı bebe mağzası var her aradığını bulabilirsin.birde Sevi bebe var fiyatları biraz yüksek ama görmek istersen oda Denizköşler cad üzerinde.birde geçen gün tesadüf buldum Ahmet Taner Kışlalı cad Tansaş karşısında ŞİRİN BEBE tüm ihtiyaçlarını bulabilirsin.daha erken acele etme bence ben 2 hafta önce başladım almaya allahım hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

zeynep tşk ederim mağzaya şimdi netten baktım çok cici şeyler var mutlaka gidicem

merhaba ramitepçim.bende avcılarda oturuyorum.avcılarda gidebileceğin dr lar var.parseller e-5 üzerinde özel avcılar hospital hastanesi var orada dr.tülay egeli cok iyidir.bide dr nil hanım ve dr faruk bey o hastanede 3 dr da cok iyi anlatılıyor.ssk geçiyor.muaye 10 ytl ..sezeryan 450 sanırım.ben bahcelievler medicalpark hastanesine gidiyorum muayene 10 ytl ssk için.normal dogum 1100 ytl sezeryan 1750 ytl.dr tülin kocatepe.ye muayene oluyorum..dr seçil avcıda iyi bir doktormus..alışveriş için zeynebin dediği gibi postane sokagında miniço magazası var alt katı yeni dogan için hersey var..bende daha ögrendiğim hafta 2 haftalıkken basladım almaya...

allah hepimize saglıkla kucagımıza almak nasip etsin insallah

durucum teşk ederim arkadaşım gerçekten çok iyi oldu bende avcılar hospitıl duymuştum benim doktorumda avcılarda yaptırıyormuş senin dediğin doktorlara gidicem ama hangisine gitmem gerekir hangisi daha iyidir seçil hnm tülay hnm nil hnm daha iyi olanı hangisi acaba allah senin ve tüm hamişlerinde inş sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin canım saol

Ramitep canim ben daha önce dr tülay egeliye gidiyordum cok tatli cok cici..ama faruk cekmeceli ve nil hnm daha iyilermiş dallarinda.

Zeynepcim bende denizköşklerdeyim...neresindesin denizköşklerin sen...

Ramitep canim ben daha önce dr tülay egeliye gidiyordum cok tatli cok cici..ama faruk cekmeceli ve nil hnm daha iyilermiş dallarinda.

slm canım Tülay hn çok şeker biri Faruk beyi tanımıyorum ama Nil hn çok itici ve işini çokta iyi yapan biri değil diye biliyorum.Tülay hn bence çok daha iyi bu konuda

zeynep bebek mobilyası yerine maskoda pahalı diye yazmışsın bende baktım evt fiyatlar aynı sen nerden baktın mobilya nerden bakayım bende hangi mağzalardan canım yardımcı olursan sevinirim

Zeynep merhaba ben erişir sokaktayim.ben şuan çalişmiyorum.evim burda...görüşelim tabi neden olmasin...sen kac haftalik hamileydin...hee bu arada tülay hanim cok tatli cok seker bir bayandir iyi ben sürekli ona gidiyordum...ama bazi sebeplerden dolayi gitmedim...ama kendisini cok severim...

Nil hanimla faruk beyi hiç tanimiyorum hadece iyi olduklarini duydum faruk bey daha iyimiş özellikle...alt kat komsumda ona gitti...

slm canım çok yakınız birbirimize görüşelim tabiki neden olmasın sen neresi dersen farketmez sen Fox a yakınsın bende Taş fırının sokağındayım canım.ben 27+4 haftalığım sen ne kadarlıksın bu arada?

zeynep bebek mobilyası yerine maskoda pahalı diye yazmışsın bende baktım evt fiyatlar aynı sen nerden baktın mobilya nerden bakayım bende hangi mağzalardan canım yardımcı olursan sevinirim

mrb canım bizde bugün kesinleştirdik mobilyayı çok gezdik ne maskosu kaldı ne de bakmadığımız bebe mağzası.bugun sana yazdığım Şirin bebeden hallettik odasını 950 ytl tuttu Portakal bebek mobilyası uyku seti ve full ortopedik yatakta bu fiyata dahil.beşik te aldık,küvet ve ayağı ve Chicco çantası içinde ürünleri dahil hepsi 1100 ytl tuttu kredi kartına 10 taksit yapıyorlar.alternatif çok bakabilirsin.Evkurda baktık 750 ytl bıraktılar ama kalitesi iyi değildi.burada aradığın herşey var tekstil de dahil.adresi yazıyım tekrar.Ahmet Taner Kışlalı cad. Tansaş karşısı The Kahve nin üstü.internet siteside var.www.sirinbebeshop.com du sanıyorum inceleyebilirsin.

zeynepcim günaydın...ooo masallah sen yolu yarılamıssın geçmişsin bile..ben daha 14 haftalıgım..bu arada oğlusuna aldıkların hayırlı olsun..allah saglıkla kucagına almak odasında uyumak nasip etsin....sana bir magaza söyliyeceğim..bebek kotları falan 10 ytl..birde dandik değil marka ürünler..kanz-tintini v.s...ben cok aldım oradan kapanıyor diye 10 ytl ...postanenin üst caddesini düşün koton magazası var orada kotonun yan tarafı...bi bey duruyor o erkek giyisilerinede 10 ytl diyor...fakat dikkat et bayan duruyo bazen bayanda etiketin yarısı diyor...etiketin yarısını verme arkadasım dün aldı ogluna de 10 ytl ver tamammı gidersen...iyi seyler kaliteli seyler var...normal etiket fiyatları 25-37 arası yani bayağı bi düşürmüşler fiyatları..pazardan bile o fiyata alamazsın pantolon..ok canım sonra görüşürüz bye bye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…