İsraili protesto edelim......

Mayinli tarlalarimiz var suriye sinirinda bu araziler temizlenip israile kiralanacak serbest tarim bölgesi olacak.Serbest bölgede Türk yasalari degil tahkim gecerli olacakBOP Büyük ortadogu projesi degilde.BIP Büyük israil projesi gibi..Umarim o gün geldiginde bugünkü yapilanlar unutulmaz.Topraklarimizin satilmasinada ayni tepki verilir..Bir bakmissiniz Türkiye filistin gibi olmus.Allah korusun

Umarim bu katliam en kisa zamanda son bulur.

hanımlar bu akşam haber kanallarında vardı israilli bir kadın yetkili açıklama yapıyordu şöyleki biz bu müdehaleyi israil ve FİLİSTİN halkının iyiliği için yapıyoruz diyordu ondan sonrada hastanelerdeki yüzleri vücutları parçalanmış ağlayan bebekleri çocukları gösterdiler hem katiller hemde ahmak herhalde bu açıklamaya birtek kendileri inanacak kadar

allah kahretsin!!!!!,
suçsuz insanlar günahsız hatta annesinin karnında dünyaya gelmek için hazırlanan bebecikler ölüyor doğmadan öksüz kalıyor ve bizler hiç birşey yapamıyoruz. yokmu buna dur diyebilcek bi güçsenağlama
allahım herkesi savaştan korusunsenağlama

ŞenizŞeniz

katılım maalesef yine az...katılımcılarda da bir gerginlik hissettim....lütfen topiğe zarar verecek mesajlarınızı iki kere düşünerek yazın....

kızlar konuyu nereye açacağımı bilemedim yanlış yerdeyse düzeltirseniz sevinirim

ama önemli olan bu konudaki fikirlerimizi paylaşmak

önerilerinizi bekliyorum

bır kac gundur süren yıyecek kermesımızın gunluk hasılatınıda sızle paylasmak ıstedım arkadaslar.. .. bugun 720 mılyon dunde 1 mılyar oldu yarından daha cok beklıyoruz mah pazarı varr duyarlı arkadasların ılgısı daha fazla olucak ınsallah .. onuda yazıcamm

canım kermes nerede yerlerini yazarsan bizde uğrarız...

canım kermes nerede yerlerini yazarsan bizde uğrarız...

duyarlılıgından dolayı ALLAH razı olsun bızımkı 4 arkadasın organıze ettıgı kucuk bır kermez.. gazıosman pasada .. 17 ve 18 ocakta feshanede buyuk ve guzel bır kermes olucakk ılgılenenlere onuda duyurmus olalım katılım yuksek olur ınsallah

elı kolu baglı kalanlar ve elımızı kolumuzu baglayanlar utansın,ınsan ınsana nasıl zulmeder...

İsrail, Filistinliler için gelen yardımların bulunduğu depoları bombalandı. Depoda büyük bir yangın çıkarken, depodaki un, yağ gibi yiyecek maddeleri ile diğer yardımlar yandı.

Ne kadar adaletsiz bir durum bu?
Bari bırak çoluk çocuk aç kalmasın.Ama bunlarda insani duygular yok ki!....

En son gelen habere göre de Hamasın içişleri bakanını öldürmüşler.Önce seçime soktular partiyi,şimdi de terörist deyip vuruyorlar.Amaç üzüm yemek değil,bağcı dövmek...

Son düzenleme:
amerikada ve israildede dikkat ederseniz TÜRKİYEYE tepki çekip zemin hazırlamak için hergün yeni haber çıkarıyorlar bugünde bizi köktendinci ve yahudi düşmanı olararak lanse etmişler

arkadaslar bugunkı kermes gelırımız 2 mılyar 300 mılyonn bugun mah pazarı vardıı ve cok guzell gectı sukurr

Slm.Bebek katili israili ben kınıyorum.Allah'ın(cc) laneti,öfkesi üzerlerine olsun.Çok üzgünüm çoook

allahlarindan bulsunlar kurban oldugum allahim o cocuklara yardim etsin
allahim sen büyüksün sen görüyorusun su israilin yaptigini sadece artik sana kaldi insanlarin bir sey yapacagi yokk sen büyüksün sen bilirsin rabbimmm

yüce rabbim her zaman iyilerin yanındadır...buna inanıyorum.....eminimki...elbet birgün..kötü insanlar kendi kazdıkları kuyulara kendileri düşeceklerdir......dualarımız filistin,le............allahım yardımcıları olsun.......

evet israilde yaşayan bir Türküm ama İsraile sempati duymuyuyorum. sadece burdaki halkın bir bölümününde barış istediğini olayları kınadığını biliyorum.görünmeyen bu sadece.3 kızım var bende onlar için tedirginim okula gidiyorlar o sizin değiminizle mücahit bence başlı başına terörist olan hamas patlamalar sebep oluyor yani bunu anlatmak zor anlamanızda beklenemez zaten bende burda yaşamasam belki aynı düşüncelere sahip olurdum.sadece demek istediğim nefret en kötü duygu.bu olmamalı.düşmanlık bitmeli kan dökülmemeli artık nefretle kinle intikam duygusuyla büyümemeli çocuklar tek dileğim bu.huzur ve barış tek istediğim...hamasın attığı füzelerden biri israilde bir okula denk geldi o okul boşaltılmış olmasa yüzlerce çocukta israilde ölecekti ne diyecektik o zaman yaşasın İsraildede çocuklar öldümü?demek istediğim bu işte her iki taraftanda ölmesin kimse derken bunu anlatmaya çalışmıştım...

masum güller soluyor YETER
neden durdurulmuyor bu KATİLLER
onlara destek olanlar
gazzedende beter olsunlar BETER

DUA etmekten baska birseymiz yok demeyin arkadaslar ..
En onemlisi Kardeslerimize dua etmek tabiki
ama baska seylerde var
Bizler almanyada yasayan tum muslumanlar olarak iSrailin cöküsü icin elimizden geleni yapmaya calisiyoruz.Biz hepiimiz bu mucadeleyi vermeliyiz el ele olmaliyiz YAPACAK OKADAR COK SEY VARKI ZOR DEGIL SIZLERDE YAPMAYA BASLAYIN

Neler OLdugunu yazmak isterdim ama reklam olur diye yazmiyorum

iSRAIL MASUM FILISTINLI KARDESLERIMIZI KATLEDIYOR SUSMAYALIM......

RABBIM ISRAILI KAHRETSIN INSALLAH..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…