israili protesto edelim......

uyarmaniz yeterli olurdu imzami ben kaldirirdim siz de zahmet etmezdiniz:1ninca:

Neden uyarayım ki ? Hani kurallar çerçevesinde hareket ediyordunuz ? Hani yapılan yazılanların nerelere gittiğini biliyordunuz ? Sizin o imzanızın nerelere çekileceğini düşünmediniz mi düşünüdünüz de bilerek mi koydunuz ?
Neyse uzatmak istemiyorum
herkese iyi geceler

yöneticiler bizi zor durumda bırakmamak için ellerinden geleni yaptığı halde
birkaç kişi bu açılan konulara başka tarafa çekip
onları zor durumda bırakıyorsa arkadaşlar
kınamayla ilgili bi konu açılarak ne bizim israile bi faydamız olabilir
nede savaşı bitirebiliriz

haksızsınız demiyorum tabiki haklısınız
ama bi taraftanda yöneticilerimiz bizi ne kadar düşünüyosa
bizimde biraz onların tarafından bakmamız gerekmezmi

ayrıca kötü niyetim olsa Hoppidinin ;

avatarına müdahale ederdim. Lütfen kendinizi düşünmüyorsunuz bari bizi düşünün.

allah askina kazen abi benimde niyetim uzatmak degil ama siz o imzayi nereye cektiniz nasil bir mana cirarttiniz merak ettim

kızlar uzatmayalım konuyu bence...
ne yöneticilerimizi üzelim ne biz üzülelim.
tabiki bızde cook ama cook uzgunuz fakat elden ne gelir
kimse bizim protestomuzu görüpte savası durdurmazki
biz boş yere kavga edip birbirimizi kırmış oluruz
umarım anlatabilmişimdir

Son düzenleme:
Hatta şöyle yapalım acısı tatlısı ile başlığı altına buyrun konuyu açın müdahale etmeyeceğim söz lakin bu söylediklerim yaşanırsa ne yapacağız ? Marka karalama, şiddet içerikli foto vb.

sizi ayakta alkıslıyorumm .. sızın ıcın sanayıı yada oyuncakların kalıtesıı fılıstınde ayagı kolu kesılen cocuklardan dahamı onemlıı..sıze katılıyorumm bırakalım bu yavruları zatı hıc oyuncakları olmadıkı olsada onu tutacak ellerı yokkı ne hallerı varsa gorsunler.. bız oyuncaklarımızın kalıtesını dusuren çin nı pretosto edelımm neyse

hatta bu tür işlem yapanlarıda uyarın ben görene kadar kaldırmış olsun, ben yakalayana kadar söz konuyu vurmayacağım açığa.

hodir meydan bakalım kaç kişi duygularını bunları kullanmadan yazabilecek ? varmısınız ?

tabiiki konuyu kapatacağız............kaydirigubbakcemile5[

kazen abi bence hiç gerk yok
çünkü sonucu şimdiden göruyor gibiyim

oyuncak bir örnektir, terlik örneğide verdim size yemek yediğiniz kaba kadar binlerce örnek sayarım sizde bana demogoji yapmaya devam edersiniz. Onların su içecek kabı yok, terlik giyecek ayakları yok diye.

İsrail gerçeğini ne kadar biliyorsunuz ? bu sürece nasıl geldi bunu biliyormusunuz ? Bence İsrail bu duruma nasıl geldi onu bir araştırın. Yapılanı asla tasvip etmiyorum konuyuda böyle anlamayın ama yakın tarihi de bilmeden böyle atıp tutmak doğru değil.

kazen sözünü verdin....sen yakalayana kadar müdahale yok...topiği açıyorum....a.s

aç bende burayı kapatıp siliyorum, bakayım ne kadar yaratıcı olup sağdan soldan almadan kurallar çerçevesinde yazılacak

Kuzey bu yazıyı müdire odasına taşıyabilirmiyiz ? yakında lazım olacak bana :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…