İslerimizin rast gitmesi, iç ve aile huzuru, günahların affı için beraber dua etmek isteyenler

Tazis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2016
1.479
1.965
35
Bu mübarek günlerde hep birlikte Yasin, Kenzulars, Ayetel Kursi, Insirah, Fatiha, Kevser, Esmalar, diger dualar ve salavatlar ile kendimize ve birbirimize dua etmeye ne dersiniz?

edelim hangi dua istersen yaza okuyayım benim dua oglum için sınava girecek ayetel kürsü okyalım 11 tane kaçtane okyacaksan yaz seninki kaçtaneyse yaz okyayım hayırlı sahurlar:KK36:

edelim hangi dua istersen yaza okuyayım benim dua oglum için sınava girecek ayetel kürsü okyalım 11 tane kaçtane okyacaksan yaz seninki kaçtaneyse yaz okyayım hayırlı sahurlar:KK36:
Oğlun icin okuyorum hemen canim 11 tane. Rabbim kabul etsin. Sende benim için içinden geleni okursan cok mutlu olurum. Herseyin hayırlısı ile yoluna girmesi icin :)

iyi geceler oglum ders çalışması için dua okurmusu bende ayetel kürsü okyacam allah sanada ne sıkıntın varsa üzerinden alsın amin :KK68:

iyi geceler oglum ders çalışması için dua okurmusu bende ayetel kürsü okyacam allah sanada ne sıkıntın varsa üzerinden alsın amin :KK68:
10 Insirah, 10 Kevser, 5 ayetel kursi ve 5 Hz.Yunus duası okudum Allah kabul etsin :)

X