Islak mendil ile makyaj temizliği güvenilir mi?

Islak mendiller yüzünü ne kdar temizlersen temizle yinede kalıntılar kalıyor ve çok sert uygulandıgında tahriş edebiliyor. En güzeli her akşam yüzü yıkamak

Merhaba kızlar makyaj temizliği için ıslak mendili ne sıklıkta kullanıyorsunuz? Sizce makyaj temizliği için ıslak mendil güvenilir mi?

En sağlam makyaj temizliğinin gül suyu toniği ile olduğunu düşünüyorum riski ok bi kere . bence ıslak mendil belirli bir süreden sonra zararlı olabilir.

Merhaba kızlar makyaj temizliği için ıslak mendili ne sıklıkta kullanıyorsunuz? Sizce makyaj temizliği için ıslak mendil güvenilir mi?

Kesinlikle ama kesinlikle hic güvenilir degil. Ben bazilarindan igreniyorum bile .

Bence hergün makyaj yapan biri icin cilt temizligi cok önemli olmali icin cilt genc yaslanmasin. Ben islak mendile kabacasini aliyorum. Sonra mac cleans of oil (galiba adi tam bu degil) göz makyajimi sonra. Clarasonicle clinique jeliyle yüzümü temizleyip. Tonik ve nemlendirici suruyorum. Iki gündür Clarasonic kullanmama ragmen yüzümü yumusacik oldu. Daha önce ellerimle jeli uyguluyordum. Sonra tonikledigimde pamukta gercekten cok fazla makyaj kalintisi oluyordu buda makyajin gözeneklere girmesinden kaynaklaniyor herhalde. Yani hergün yüzümde o kadar kalinti oldugunu düsünürsem gercekten cok kötü bir düsünce. Jel sonra tonik kullanmani öneririm.

göz çevresinin derisi çok hassastır. ıslak mendiller zarar verir zaten kullanırken hissedersin.

göz makyajında özellikle rimel kullanıyorsan yağlı temizleyiciler var onlardan kullanmanı öneririm.

benim favorim neutrogena'nın göz makyaj temizleyicisi.

cildin içinse jel veya krem temizleyicileri öneriyorum. ben şu an bunu kullanıyorum:

goz makyajınızı bebek yagıyıla temızleyebılırsınız :) zarar vermez ustelık cok mıktarda lıyosunuz tamamnı temızlıyo.. dha ekonomık oluyor yani

Evet ben parasız kaldığım da çok kullandım ıslak mendil makyaj için.Zaten makyaj malzemesi de doğru düzgün yoktu param olmadığı için.Ama makyaj temizleyicilerin de içinde de bir ton kimyasallar var ıslak mendillerde de..Hepsi bütün ürünler zararlı hiçbiri doğal değil.Hiçbir ürün dalından kopartılarak sunulmuyo.Islak mendil iyi temizleyemez yüzeysel temizler.Makyaj dediğimiz olay cildin alt katmanına da geçer gözenekleri de tıkar kimyasalllar olduğu için o yüzden makyaj temizleyicilerin içeriğinde cildi tamamen temizleyen şeyler bulunur.

Ben hep suyla ve sabunla yıkarım başka hiçbirşey kullanmam hem çok rahat hem de sevmiyorum makyaj temizleyicilerini. Su her derde dava :)

ıslak mendil beni tahriş eder çok, zorda kaldığımda kabasını almak için kullanırım evde degılsem ama mutlaka yüzümü iyice yıkarım. Su gibi renksiz ve yagsız olan makyaj temizleyiciler var, 10 tl ye olanları da var, markasına göre. Ya da cilt tipinize uygun doğal sabunları kullanabılırsınız, 5 tl ,.Ama ıslak mendılle temızlemeyı kesınlıkle alışkanlık halıne getırmeyın bence , citl doktorları da estetisyenler de tavsiye etmiyor zaten

Deneme bile :O makyaj temizleme mendili al at çantaya en kötü

loreal paris makyaj temizleyicimle makyajımı temizliyorum ve ardından sabunla yıkıyorum. ıslak mendilde kullanmak zorunda olduğum zamanlar oluyor alkolsüz bebek ıslak mendillerinden kullanabilirsin dalin vs. gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…