İşin içinden çıkamadım ???

lara78

Guru
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2008
197
49
önceleri hep bi işim olsun öle evleneyim dedim.şükür geçde olsa çalışmaya başladım e tabi bu arada yaş da aldı başını gitiiiiii:bbo: önce başka yerde çalışıyordum şimdi memleketime geldim.
asıl işimde çalışmaya başlamadan geçici bazı yerlerde çalıştım ve bu arada gelen insanlar hep kadron varmı falan diye soruyodu ve ben tabiki sinir oluyodum insanlık değilde kadroydu önemli olan onlar için.
erkek arkadaşımda olmadı ailemin bildiği evlenme niyetinde olduğum biri oldu nasip değilmiş (tahminim günahınıda almak istemem ben onla evlenmeyi düşünürken o başkalarını ayarlamakla meşguldu ayrıldıktan sonra 15 gün çinde nişanlandığına göre) hayırlısı dedik ama ailemin heveslenip sonra üzülmesi beni daha çok üzdü.senağlama
daha sonra biriyle tanıştım ama ötekinden akıllandım aileme sölemedim önce emin omayı beklemek istedim yalan sölemeyide sevmediğim içi zor oldu ama iyikide sölememişim problem yoktu görüşüyoduk belkide benim sölediğim bişi takıldı aklına uzun zamandır görüşmüyorüz arada mesaj o kadar.
ben evlenmeyi düşünüyorum ama artık karşıma çıkacak insanın benden her yönüyle bir adım önde olmasını istiyorum mütevazi yaklaştıkça kendilerini bişi sanıyolar gibime geliyo yalnışmı bilmiyorum ama.
ben gibi düşünen varmı? doğru insan ve hayırlı insan olsun diye dua ediyorum ama olmuyo olmuyo sorun bendemi ben mi çok kötüyüm diye düşünmeden edemiyorum.eksik kalan ne hatam ne diye kendime soruyorum bunlar sade benim başımamı geliyo diye düşünüyorumm çıkamadım yani işin içinden...............
sabırla okuduğunuz için teşekkürlerrrrr

Nasil biri oldugunu bilmedigim icin sendede sorun varmi yokmu bilemicegim,
ama bence hersey kismet,
dogru zamanda dogru yerde olmak,

yoksa iyiligie kötülüge bakarsan, ne kötü insanlar hic hak etmedikleri insanlarla evli olabilyiorlar??

Bence sen cok beklenti icinde olma biraz rahat ol, ozaman daha cabuk bulursun askini.

canım bu evlılık işi ne senın ıstemenle oluyor nede aıle yada sevgılı...bu bır kader yada allahın ne zaman uygun gormesıylede ılgılı...
nasıp ne zaman acılırsa o zaman oluyor...
bır soz vardır...
nasıpse gelır hıntten yemenden nasıp degılse ne gelır elden...

canım herşey nasip kısmet...
kısmetten öteye gitmiyor hiç bir şey...
öyle bir şeyki sende sorun olmakla yada mükemmellikte bitmiyor iş...
olmayınca her şey bahane oluyor...
iki kişi sevse aşık olsa bile olmayınca her şey bahane...
yaşının küçüklüğü bahane,ev kızı olman bahane, fakir olman bahene,zengin olman bahane,açık olman bahane,iyi degerli kız olman bahane,kapalı kız olman bahane,çalışman bahane...senağlamasüprizzzzz:1no2:
yaşının büyük olması bahane....dahada bir sürü bahane...:eek:klava:
o yüzden kafana takma....
benim gibi gül geç.........:teytey::içelim:lülülülülülü
bak bende mükemmelim ama daha ortada aday yok....:eek:
olanlarında bahaneleri hazırdı zaten o yüzden sorun yapma...:teytey:
bekle ve gör..

geç olsunda güç olmasın hiç takıntı yapmayada gerek yok buda insana hata yaptıra bilir rahat ol arkadaşlarında dediği gibi kısmet hiç ummadığın anda oluverir.. Allah hayırlı nasip versin..

Geç olsun güç olmasın Allah utandırmasın
zamanı gelince oluyo hemde hemen :)
gönlünü ferah tut

canim bu kadar evliligi saplanti haline getirme

bir seyi ne kadar istersen o kadar uzaga kacarmis

canım herşey nasip kısmet...
kısmetten öteye gitmiyor hiç bir şey...
öyle bir şeyki sende sorun olmakla yada mükemmellikte bitmiyor iş...
olmayınca her şey bahane oluyor...
iki kişi sevse aşık olsa bile olmayınca her şey bahane...
yaşının küçüklüğü bahane,ev kızı olman bahane, fakir olman bahene,zengin olman bahane,açık olman bahane,iyi degerli kız olman bahane,kapalı kız olman bahane,çalışman bahane...senağlamasüprizzzzz:1no2:
yaşının büyük olması bahane....dahada bir sürü bahane...:eek:klava:
o yüzden kafana takma....
benim gibi gül geç.........:teytey::içelim:lülülülülülü
bak bende mükemmelim ama daha ortada aday yok....:eek:
olanlarında bahaneleri hazırdı zaten o yüzden sorun yapma...:teytey:
bekle ve gör..

damdan düşen yanıma gelsin demişler ya ne güzel ifade etmişinkaydirigubbakcemile5
evet gülüp geçiyorum ama sorularda kafamı meşgul ediyo

canim bu kadar evliligi saplanti haline getirme

bir seyi ne kadar istersen o kadar uzaga kacarmis

yok ya saplatı halin getirmedim sadece belli düzen kurma,yolunu çizme anne olmayı isteme gibi duygulardan dolayı. ama o kadar üstüste olumsuzluklar yaşayınca insan neden ben diye sormaktan alamıyo kendini

yaşım aldı başını gitti deyince bende seni yaşlı sandım:mymeka:sırnaşık şey:roflol:

canım sorun sende değil.Sorun yaşadığımız zamanda.artık eskisi gibi değil hiçbirşey.ortalık aldatan,karaktersiz,işsiz güçsüz,kompleksli erkeklerle dolu.bunların içinde tek tük.düzgün ideal eş olabileceklerde mevcut ancak sana denk gelirmi bilemiyorum.piyango anlayacağın.doğru adamı bulmak günden güne zorlaşıyor.bide yaş ilerledikçe daha seçici ve dikkatli adımlar atıyorsun.böyle oluncada falsoları görmezden gelemeyip bitiriyorsun.genç yaşta evleneler biraz gözü kara biraz aşk uğruna balıklama atlıyorlar evliliğe.sonradan çıkıyor acısı.her iki durumdada sonuç pek değişmiyor.ama bir yerlerde kısmetiniz bekliyor bence.hiç ummadığınız bir zamanda karşınıza çıkabilir.umarım hayırlısı olur

biliyorum baktım profiline 30 yaşındasın sengözlerimebaksanab

eeee ne var bunda:mymeka:

e daha seçici oluyon armudun sapı üzümün çöpü derken biyolojik saat işliyo
bide etrafdan gelen yorumları hiç sölemiyom malum ne dedikleri(onlara cevabım piyasa durgun kriz var evlencek adam yok şeklinde artık dalga geçiyom kendimlede):teytey:

e daha seçici oluyon armudun sapı üzümün çöpü derken biyolojik saat işliyo
bide etrafdan gelen yorumları hiç sölemiyom malum ne dedikleri(onlara cevabım piyasa durgun kriz var evlencek adam yok şeklinde artık dalga geçiyom kendimlede):teytey:

hayatım seçicilik konusunda sonuna kadar haklısın ama ben senin orda bunu ifade ettiğini sanmıyorum:dilcikar:

bana artık evlenmek için geciktim demişsin gibi geldi dekaydirigubbakcemile

sana bir sır vereyim mi 5 sene sonra kork:sm_confused:

o zaman anne olma yaşının da sonlarına yaklaşmaya başladığın için kork yoksa 40 yaşında evlensen ne olacakkisengözlerimebaksanab

tatlım derdin mi tükendi hayırlısı neyse o olsunŞeniz

canim kendini üzme, sabirli ol hakkinda nasil ve nezaman hayirliysa ozaman gelir ve evlenirsin...karsina öyle biri cikarki sende sasirirsin.....

hayatım seçicilik konusunda sonuna kadar haklısın ama ben senin orda bunu ifade ettiğini sanmıyorum:dilcikar:

bana artık evlenmek için geciktim demişsin gibi geldi dekaydirigubbakcemile

sana bir sır vereyim mi 5 sene sonra kork:sm_confused:

o zaman anne olma yaşının da sonlarına yaklaşmaya başladığın için kork yoksa 40 yaşında evlensen ne olacakkisengözlerimebaksanab

tatlım derdin mi tükendi hayırlısı neyse o olsunŞeniz

sorun evlenmek veya evlenmemek değil şükür ayaklarım üstünde durabiliyorum sağlığım yerinde olsun gerisi boş diyorum da
insanlarmı değişti yoksa sadece dış görünüşe,paraya pula önem verenler kısacası acayipler benimi buluyo özellikle, merak ediyorum.(ayrıntıya girsem sende şaşarsın)
aslında benim işlerim hep gecikmeli oluyo yani ondan bunuda normal karşılamam lazım gerçekten dediğin gibi dertmi yokda sağlık olsun dimi?hihoyyyt

Evlilik işi kısmet işi be canım yaa...çok istersin olmaz..ama allah herkesi bi yere koymuştur..Rabbim kulu için hayırlısını bilir..bana kalırsa acele de etme yani..ya karşına çıkan insanlar evlendikten sonra bişiler yapsalar daha mutsuz olursun...
inş. mutlu olursun...güzel haberlerini alırız canımhihoyyyt

dur bakalim ne acelen var daha benim evlendigim yasa gelmemissin :mymeka:

saka bir yana bahsettigin üzümün cöpü olayi saglikli evlilikler icin cok gerekli ve ancak 30 civarinda insanin aklina dank ediyor.. bu yüzden de 30 sonrasi evlilikler genelde daha daha saglikli oluyor... amaaaaa tabiki panikten ilk karsina cikana evet dememissen...

eminim yapacagin evlilik ne zaman olursa olsun güzel ve saglikli olacak.. sadece kendine ve duygularina zaman ver..zamaninin geldigini o kisiyi görünce anlayacaksin zaten :teselli:

X