İşin içinden çıkamadım ???

sorun evlenmek veya evlenmemek değil şükür ayaklarım üstünde durabiliyorum sağlığım yerinde olsun gerisi boş diyorum da
insanlarmı değişti yoksa sadece dış görünüşe,paraya pula önem verenler kısacası acayipler benimi buluyo özellikle, merak ediyorum.(ayrıntıya girsem sende şaşarsın)
aslında benim işlerim hep gecikmeli oluyo yani ondan bunuda normal karşılamam lazım gerçekten dediğin gibi dertmi yokda sağlık olsun dimi?hihoyyyt

Seni çok iyi anlıyorum arkadaşım.Çünkü zaman zaman bende yaşıyorum böyle şeyler.
Mesela bayramı yeni bitirdik.Herkes eşiyle biryerlere giderken sen yalnızsın.Normalde bu konuya takmasan bile işte o an için burkuluyor.Amaç evleneyim arkamı birine dayayım değil aslında.Ama insanın içinde duygu boşluğu oluyor.Oda can sıkıyor.Arkadaşlar bu boşluğu dolduramıyor.Yalnızlık Allaha mahsus.Ama sabretmekten kısmeti beklemekten başka çare yok..

aynı sorular benimde aklımdan geçiyor.. etrafıma baktığımda herkes eşine sevdiğine değer veriyor ama bana değer veren bir insan yok malesef en acı veren yanıda bu ....

Seni çok iyi anlıyorum arkadaşım.Çünkü zaman zaman bende yaşıyorum böyle şeyler.
Mesela bayramı yeni bitirdik.Herkes eşiyle biryerlere giderken sen yalnızsın.Normalde bu konuya takmasan bile işte o an için burkuluyor.Amaç evleneyim arkamı birine dayayım değil aslında.Ama insanın içinde duygu boşluğu oluyor.Oda can sıkıyor.Arkadaşlar bu boşluğu dolduramıyor.Yalnızlık Allaha mahsus.Ama sabretmekten kısmeti beklemekten başka çare yok..

aynen bunlar ne güzel anlatmışın yolda elele yürüyen birin görüyosun neden diye sormadan yapamıyosun ne eksiğim var benim diye
kader kısmet hayırlısı diyoruz ama bi yandanda üzülüyo insan işte:nazar:

aynen bunlar ne güzel anlatmışın yolda elele yürüyen birin görüyosun neden diye sormadan yapamıyosun ne eksiğim var benim diye
kader kısmet hayırlısı diyoruz ama bi yandanda üzülüyo insan işte:nazar:

Evet üzülüyor insan.Ama bunu kimseyle paylaşamıyor.Çünkü direk kısmet bu işler bekle deniyor.Tamam doğru söylenilenler ama insan başka şeyler istiyor.Bende bu konuya takığım bu sıralar.:nazar:

aynı sorular benimde aklımdan geçiyor.. etrafıma baktığımda herkes eşine sevdiğine değer veriyor ama bana değer veren bir insan yok malesef en acı veren yanıda bu ....

insanların değer verme kavramı değişmiş sanırım yada değişenler bizi buluyo seçiyozmu neeee

Evet üzülüyor insan.Ama bunu kimseyle paylaşamıyor.Çünkü direk kısmet bu işler bekle deniyor.Tamam doğru söylenilenler ama insan başka şeyler istiyor.Bende bu konuya takığım bu sıralar.:nazar:

beklemekle olmaz sende bişiler yap deniliyo bazende yapıyosun adım atıyosun oda olmuyo.
çokmu şey isitiyorum diye düşünüyorum bazen ama anne,baba ,kardeş,arkadaş yeri ayrı kendi ailenin yeri ayrı bütün duyguları tatmak istiyo insan.e bayan olarak bunları istiyoruz da erkekler hiçmi istemiyo yaklaşımlar neden farklı.bi sürü soru işareti senağlama

beklemekle olmaz sende bişiler yap deniliyo bazende yapıyosun adım atıyosun oda olmuyo.
çokmu şey isitiyorum diye düşünüyorum bazen ama anne,baba ,kardeş,arkadaş yeri ayrı kendi ailenin yeri ayrı bütün duyguları tatmak istiyo insan.e bayan olarak bunları istiyoruz da erkekler hiçmi istemiyo yaklaşımlar neden farklı.bi sürü soru işareti senağlama

İşte en büyük sorun o..Görünüşte erkeklerde istiyor.
CADIARZU

canım sen ne yaptın hep merak ettim...haber var mı uzaklardan?sengözlerimebaksanab

haber yok..
ama bu sabah mail vardı ondan.Arkadaşlarına yolladığı maili banada atmış
:uhm:

hey allahım....kız bu çocuk cidden şaşkın...sırnaşık şey

sen ne yaptın yanlış atmışsın falaln dedin mi...
acaba bilerek mi yaptı kiii:1ninca:
hani acaba senden bi ses çıkacak mı diye...
insan maili karıştıp başkasına atar mı yaaakaydirigubbakcemile3

hey allahım....kız bu çocuk cidden şaşkın...sırnaşık şey

sen ne yaptın yanlış atmışsın falaln dedin mi...
acaba bilerek mi yaptı kiii:1ninca:
hani acaba senden bi ses çıkacak mı diye...
insan maili karıştıp başkasına atar mı yaaakaydirigubbakcemile3

Yok canım yaa sen yanlış anladın.Arkadaşlarına yolladığı maili banada atmış dedim.Ben hiç bişey yazmadım tabikii..İçinde bişey varsaki sanmıyorum.Kendi uğraşsın.Ben sadece beklerim.Ama sonsuza kadar değil:nazar:

Yok canım yaa sen yanlış anladın.Arkadaşlarına yolladığı maili banada atmış dedim.Ben hiç bişey yazmadım tabikii..İçinde bişey varsaki sanmıyorum.Kendi uğraşsın.Ben sadece beklerim.Ama sonsuza kadar değil:nazar:

döndüklerinde aynı yerde bulacaklar sanki bu akıllarına gelmiyomu hiç gelde sinirlenme
konuyu bilmiyorum ama yaşanılanlar aynı benneyaptımki

döndüklerinde aynı yerde bulacaklar sanki bu akıllarına gelmiyomu hiç gelde sinirlenme
konuyu bilmiyorum ama yaşanılanlar aynı benneyaptımki

konuyu eminim tahmin etmişindir.Ayol bunların hepsi aynı fabrikanın mamüllerimi
:roflol:
Ayrıca özel mesajın geldi ama ben yollıyamıyorum.İzin vermiyomuşun:nazar:

Her şeyin bir zamanı var ve biz karar veremiyoruz canım..nasipten ötesi yalan..

X