ışıltılı yüzler

meyrax

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
490
399
37
Merhaba arkadaşlar dizlerde bu sıralar çok dikkatimi çeken mermer gibi bi surat ve ışıltılı yanaklar :) bende öyle olmak istiyorsam demek ki :)) biraz araştırma yaptım.. Benefit High Beam adlı bir ışıltı verene aydınlatıcı var. Kozmetik konusunda çok ama çok fazla mesefeliyim hatta hiç makyaj yapmıyorum desem yeri. Olabildiğince doğal şeyler kullanıyorum. ama kendime bir ürün için izin vermek istiyorum sizce değer mi? kullanan arkadaşlar var mı önerir misiniz?

benefit high beam kullanmadım ama the balm mary lou manizer çok bilindik ve performansı iyi bir toz aydınlatıcı. benefit'in benzeri olarak ise pastel'in bir likit aydınlatıcısı var, fırçalı.

Evet Thé balm çok güzel benim de var :KK66: ama onun için cildinin dediğin gibi mermer gibi olmasi lazim mermer gibi cilde de kryolan ürünleri ile ulaşabilirsin :KK66:

peki pastelin aydınlatıcısı bildiğimiz eski simler her yere bulaşıyor mu?

Bir şey soracağım gülmeyin kızlar,ben cc krem kullanıyorum pure beauty, açık tenliyim, bu the balm'ın aydınlatıcısına baktım şimdi netten çok güzel görünüyor. onu yüzümüzün her yerine mi sürüyoruz yoksa kontür gibi alın çene burun kemiğine mi sürülüyor. yoksa cc cremin üzerine bütün yüze sürülebilir mi?

Bir şey soracağım gülmeyin kızlar,ben cc krem kullanıyorum pure beauty, açık tenliyim, bu the balm'ın aydınlatıcısına baktım şimdi netten çok güzel görünüyor. onu yüzümüzün her yerine mi sürüyoruz yoksa kontür gibi alın çene burun kemiğine mi sürülüyor. yoksa cc cremin üzerine bütün yüze sürülebilir mi?
Youtubeta makyaj yapma videoları var.onları izle.en güzel şekilde ordan öğrenirsin.

Merhaba arkadaşlar dizlerde bu sıralar çok dikkatimi çeken mermer gibi bi surat ve ışıltılı yanaklar :) bende öyle olmak istiyorsam demek ki :)) biraz araştırma yaptım.. Benefit High Beam adlı bir ışıltı verene aydınlatıcı var. Kozmetik konusunda çok ama çok fazla mesefeliyim hatta hiç makyaj yapmıyorum desem yeri. Olabildiğince doğal şeyler kullanıyorum. ama kendime bir ürün için izin vermek istiyorum sizce değer mi? kullanan arkadaşlar var mı önerir misiniz?

Ben de bir ara sizin gibi böyle ışıltılı yanaklara takmıştım,gerçekten de çok hoş bir görüntü değil mi:KK37:

Benefit High Beam kullandım ama istediğim o sonucu alamadım ama almak ister ve o kadar para vermeye kıyamam derseniz benzer ürün Pastel markasında da var.

Ayrıca dizilerde Mac Soft Gentle de kullanıyorlar ve gidip onu da aldım ancak o da çok simli gibi geldi onu da çok beğenmedim aklınızda bulunsun.Ben en çok highlighter olarak The Balm Mary Lou'yu beğendim.

Ayrıca anladığım kadarıyla o ışıltılı görünümü sadece highlighter lardan sağlamıyorlar,fondoten altına primer kullanıyorlar,ben H&M nin bir ürününü kullanıyorum memnunum.

Merhaba ben de aydınlatıcılar dan vazgeçemiyorum ama ilk denemesi bahsettiğin ürünün muadili yani çok çok benzeri pastel likit aydınlatıcı larda var bence bir onları dene ilk olarak belki de likit aydınlatıcı kullanmaktan memnun kalmayıp toza dönersin

Pastel'in likit aydınlatıcısı iyi sonuç veriyor, essence markasınınki de fena değil.

Onu bilmem ama Chanel in makkaj bazı çok başarılı kullanıyorum helede benim gibi az makkaj yapanlar için birebir tek başına bile duru bir cildiniz oluyor

X