Makyaj Ürünleri Işıltılı allık

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Tufi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2012
121
25
Kızlar yıllar önce verita ışıltılı bronz allık almıştım ve kullanıp da memnun kaldığım en güzel allıktı. Rengi olsun ışıltıları olsun. Ten rengim çok beyaz fakat pembedense bronzu daha çok yakıştırıyorum. Fakat şimdi hiç bir kozmetik mağazında bulamıyorum verita markasını. Nerelerde satıldığını bilen var mı ? Bunun haricinde ışıltılı bronz allık önerilerinizi de beklerim :)

sorduğun markayı bilmiyorum, hiç duymadım, ama tam istediklerine uygun bir allık bende kullanıyorum, ben de beyaz tenliyim epey.
rimmel sun shimmer serisi - shimmering maxi bronzer.

buna bir bak derim en azından googledan. beğenirsin muhtemelen

evet beğendim tatlım. çok teşekkür ederim. hangi mağazalardan bulabilirim :) watsonsda var sanırım. satıldığı diğer mağazalar hangileri ?

evet beğendim tatlım. çok teşekkür ederim. hangi mağazalardan bulabilirim :) watsonsda var sanırım. satıldığı diğer mağazalar hangileri ?
,
ben de watsonstan almıştım, gratiste falan da olabilir :)

Nerde oturduğunu bilmiyorum ama İst. şirinevler süvari kozmetik bu marka satılıyordu, bende verita ruj almıştım 1-2 sene önce.

Nerde oturduğunu bilmiyorum ama İst. şirinevler süvari kozmetik bu marka satılıyordu, bende verita ruj almıştım 1-2 sene önce.

İzmirdeyim canım ben. O kozmetik mağazası da İzmirde yok sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…