Işıklı taç, lohusa taçı satıyorum

Devlet hastanelerinde biraz daha uygundur sadece ilaç parası veriliyor.Ben Ankara bahçeci ile görüştüm tedaviye başlama, muayene parası ,yumurta toplama, rahim dinlendirme, transfer ilaçlar takviyeler vs toplamda 200 bin dediler
Tüpbebek yaptirma maliyeti ortalama ne kdr bilen varmi

Kendi kendime yazıyor gibi oluyorum ama bu tacı da dün hazırladım
Eki Görüntüle 3436415
Burda yazip isteyenlerin siparislerini gönderdiniz mi hep?
Mâşâallah bereketli olsun

Instagram sayfanizin ismini sayfada verebiliyorsunuz diye biliyorum. Daha önce öyle yapan kişiler olmuştu diye hatırlıyorum. K Kazen
İlk mesajı düzenleyip oraya instagramı eklersiniz inşaallah.

4 -5 sipariş aldim burdan çok şükür hepsini gönderdim.damlaya damlaya göl olur belki başkalarına vesile olurum. Umutsuz olanlara .. bı yerden başlamak lazim.sanki satilacakmis gibi her gün taç hazırlıyorum Rabbim isteyen herkesi hedeflerine ulaştirsin inşallah

K Kazen abi ekleyebilir miyiz sayfa ismini

Çokk güzeller emeğinize sağlık.yorumum kayıtlı kalsın da ihtiyaç halinde gönderiyi bulabileyim.Bu yaptıgınız ürünleri inşallahh tez vakitte kendiniz için kullanırsınız

Merhaba elinize saglik ihtiyacım yok ama sosyal platformlarda satış yapıyorum Trendyol gibi iletişime geçersek paylaşım yapayım sizin için belki o şekilde desteğim olur
Merhaba bende eşimden ayrılıyorum shopıer den mağaza açmayı düşünüyorum instadan nasıl reklam verebiliriz yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba bende eşimden ayrılıyorum shopıer den mağaza açmayı düşünüyorum instadan nasıl reklam verebiliriz yardımcı olursanız çok sevinirim
Merhaba meta reklamları var kullanabilirsiniz. Ürün reklamından ziyade gönderi reklamı daha etkili henüz bende öyle aman aman büyümedim pek kullanmıyorum. Satış yaptığınız alana gorede çok değişiyor aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…