Isik dolgusu

Nkyb

Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2020
230
27
31
Merhaba ben 1 sene önce işik dolgusu yaptirdim ve yaptirdigim yerler cok kirişti cok pikolajim bozuldu yaptirim boyle sorun olan varmi nasil duzeltirim napmam lazim bilmiyorum bana yardim edin yasim cok grnc 27 yasindayim daha gorsrniz 50 gibi gorunuyor goz cevrem

Ben de yaptırdım öyle sorun yaşamadım yaptırdığınız yerle bi görüşün isterseniz

Benim neden boyle bi sikinti oldu ya kackere yaptirdiniz dolgu birde hic eritme islemi yaptirdinizmi
Hayır hiç eritme işlemi yaptırmadım doğru yerde doğru kişiye yaptırmak önemli bence.Benim işlemimi yapan doktor çok ilgiliydi

Peki dolgu kendi kendinemi eridi ve nekadar surede eridi peki hic baska islem yaptirdinizmi
Kendi kendine eridi evet normalde bi senede eriyor benim 1,5 senede falan eridi ama göz çevresi bakımımı ihmal etmedim hiç

Him ben hic birsey kulanmiyorum o yuzdenmi kirisiklik oluştu ne kulandiniz naptiniz

Him ben hic birsey kulanmiyorum o yuzdenmi kirisiklik oluştu ne kulandiniz naptiniz
Alakası yok canım ben daha uzun süre kullanmak için bakım yaptım zaten ışık dolgusunun amacı o göz altlarını canlı tutmak morluğu yok etmek işlemin hatalı olduğunu düşünüyorum bence bi görüşün gösterin kendinizi

Gosterdim senin cilt yapindan diyip kestirip ati daha once boyle bi sikintim yoktu hergun agliyorum

Merhaba
Nerde yaptırdınız acaba?
Bi de göz altlarınız çok mor muydu?
Benim çok mor , ben de istiyorum ama cesaret edemiyorum
Merhaba bende morluk yoktu çok şükür sadece ifadem çok yorgundu ben iki kez aynı yerde yaptırdım ama yapan kişi işinin ehli bir doktordu geçenlerde yaptırmak için tekrar gittim ama maalesef ayrılmış doktor Fatihte yaptırdım size özelden atıyorum

Merhaba
Nerde yaptırdınız acaba?
Bi de göz altlarınız çok mor muydu?
Benim çok mor , ben de istiyorum ama cesaret edemiyorum
Hayir degildi inan hic bir sikintim yoken yaptirdim neden yaptirdigimida bilmiyorum cok kotu oldu eritme islemi yaptirdim korkuyorum cökme olucak diye alh yalvariyorum sakin sakin yaptirma

Yaptırmayın asla ama asla tavsiye etmiyorum Göz çevresi çok hassas bir bölge yazık etmeyin kendinize çok pişman olmustum ben hem de instagramda cok ünlü bi doktora yaptırdığım halde...

N Nkyb
Benim goz altlarim cok mor oldugu icin istiyorum. Kapatici kullanmadigim zaman herkes hasta olup olmadigimi soruyor ve cok yorgun gozukuyorum kapaticisiz
Ama cok fazla kotu yorum okudugum icin emin olamiyorum acikcasi.
Sizin icin de uzuldum :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…