İshal

Kızlar bende de ishal var 6 gündür. Klomen kullandım 3 Şubatta ovitrelle oldum. 6'sında progestana başladım ikinci kullanışım. 14'ünde bir başladı hala düzelmiyor. İlk iki gün kusma da vardı. Gaz da cabası. Cuma günü dahiliyeye gittim adetime 4 gün varken beta hcg istedi 0.1 çıktı. Sonrasında da yükselmez sanırım. Adetimi bekliyorum.

Kızlar bende de ishal var 6 gündür. Klomen kullandım 3 Şubatta ovitrelle oldum. 6'sında progestana başladım ikinci kullanışım. 14'ünde bir başladı hala düzelmiyor. İlk iki gün kusma da vardı. Gaz da cabası. Cuma günü dahiliyeye gittim adetime 4 gün varken beta hcg istedi 0.1 çıktı. Sonrasında da yükselmez sanırım. Adetimi bekliyorum.
Hayırlısı olsun inşallah

Kızlarım size bir sorum olacak. Benim en son adetim 6 Ocak'tı. 10 Şubat gibi yoldaydık. Eve dönerken öyle bir şiddetli ağrı yaşadım ki kasık bölgemde aşağıya düşüyor zannettim. Dedim heralde reglim söküldü. Eve geldim ne kan var ne bir şey. Hafif pembe akıntı gibi peçeteye geldi sadece. Dün kalktığımda 2-3 damla kahverengi leke gördüm. Sonra 1 pedi doldurmayacak kadar açık pembe akıntı geldi. Akşama doğru durdu. Bugün tekrardan sadece peçeteye gelecek şekilde hafif hafif soluk pembe akıntılarım oluyor. Bacaklarım baya ağrıyor ilk defa yaşıyorum bunu. Kasıklarım batıyor. Eğildikçe ve özellikle cenin pozisyonundayken. Normal adet kanamam asla böyle olmazdı. Bugün mutlaka sökülmüş olurdum. Pıhtı gibi bir şey de yok. Anlamadım gitti. Doktora gitmeli miyim? Yoksa biraz daha beklemeli miyim?
Sonucunuz ne merak ettim🌸

X