İshal

Bende bir gebenin günlüğü marka kaset test ve yine bende labaquick marka kullandım ikiside negatif çıktı ama senin labaguick de silikte olsa çizgi çıkmış reglim yarın yarın kesin olmam gerek ne tesadufki bende pcosum ama söktürücü içerek 6 aydır regl tarihim sarkmadan adet oluyorum bakalım yarin olacakmiyim zaten olmazsam pazartesi kan vericem
Güzel haberler bekliyorum senden. Ne güzel olur ikimizde pozitifleri görsek. 🥹

Benim adet günlerim çok düzensiz. Pcos olduğu için. 23 oluyor bazen 29 bazen 36.
Canım adet olursan adet günleri soğan suyu kaynat iç düzene girer allah nasip ederse benim öyle düzene girdi 5 6 ay düzensiz oldu en son 58 gün olmadım adet test yaptım kan verdim negatifti hep adet oduğumda sonag suyu kaynattım iki adet dönemimde 3.de ise düzene girdi çok şükür

Canım adet olursan adet günleri soğan suyu kaynat iç düzene girer allah nasip ederse benim öyle düzene girdi 5 6 ay düzensiz oldu en son 58 gün olmadım adet test yaptım kan verdim negatifti hep adet oduğumda sonag suyu kaynattım iki adet dönemimde 3.de ise düzene girdi çok şükür
Çok teşekkür ederim verdiğin değerli bilgiler için.🥰 Olursam mutlaka deneyeceğimm

aşılama süreci nasıl zorlandınız mı ben de mart ayında aşılama düşünüyorum da
Şöyle pcos olduğu için zorlandım yumurtalarim çok tembeldi çok zor gelişti doktorum genelde ilk aşılama tutmayabiliyoe 2 3 de şans artıyor demişti 2 cide daha zor gelişti yumurtam ama tuttu şükür göbekten iğne vuruyorsun dozunu soyluyorlar zaten sana canım ona göre vuruyorsun ona göre çağırıyorlar sürekli seni yumurta takibi yapiyorlar tabi bundan önce senin hormonlarina eşinin sperm değerlerine birde hsg rahim.filmi.cekiyorlar aşılamadan önce ben anestezili cektirmistim özel hastanede devlette tedavi gördüm ben aşılama yaparken zaten hicbisey hissetmiyosun acı vesaire 5 10 dakka içinde bitiyor 15 dakka dinlenip evine gidiyorsun 2 hafta sonra test yapıyorsun öyle kolay aslında

Şöyle pcos olduğu için zorlandım yumurtalarim çok tembeldi çok zor gelişti doktorum genelde ilk aşılama tutmayabiliyoe 2 3 de şans artıyor demişti 2 cide daha zor gelişti yumurtam ama tuttu şükür göbekten iğne vuruyorsun dozunu soyluyorlar zaten sana canım ona göre vuruyorsun ona göre çağırıyorlar sürekli seni yumurta takibi yapiyorlar tabi bundan önce senin hormonlarina eşinin sperm değerlerine birde hsg rahim.filmi.cekiyorlar aşılamadan önce ben anestezili cektirmistim özel hastanede devlette tedavi gördüm ben aşılama yaparken zaten hicbisey hissetmiyosun acı vesaire 5 10 dakka içinde bitiyor 15 dakka dinlenip evine gidiyorsun 2 hafta sonra test yapıyorsun öyle kolay aslında
ben sürecimi devlette yaptım eşim de sperm testi verecek ve hsg çekeceğim ondan sora bakalım belki özelde de yürütürüm süreci önce bir eşim test versin sonra süreç bende olacak allah nasip ederse

Kızlarım size bir sorum olacak. Benim en son adetim 6 Ocak'tı. 10 Şubat gibi yoldaydık. Eve dönerken öyle bir şiddetli ağrı yaşadım ki kasık bölgemde aşağıya düşüyor zannettim. Dedim heralde reglim söküldü. Eve geldim ne kan var ne bir şey. Hafif pembe akıntı gibi peçeteye geldi sadece. Dün kalktığımda 2-3 damla kahverengi leke gördüm. Sonra 1 pedi doldurmayacak kadar açık pembe akıntı geldi. Akşama doğru durdu. Bugün tekrardan sadece peçeteye gelecek şekilde hafif hafif soluk pembe akıntılarım oluyor. Bacaklarım baya ağrıyor ilk defa yaşıyorum bunu. Kasıklarım batıyor. Eğildikçe ve özellikle cenin pozisyonundayken. Normal adet kanamam asla böyle olmazdı. Bugün mutlaka sökülmüş olurdum. Pıhtı gibi bir şey de yok. Anlamadım gitti. Doktora gitmeli miyim? Yoksa biraz daha beklemeli miyim?

X