İshal

Ben hamileyim arada yine oluyor normalmiş aşırı olursa haber ver bana dedi doktor
Peki hamile olduğunuzu nasıl öğrendiniz? Test ile mi yoksa kan ile mi? Benim testlerim negatif hep malesef. Fakat akıntım var, kasık ağrım, gaz, şişkinlik. Ki adet öncesinde olmadı hiç böyle şeyler. Bir de aşırı duygusallaştım, kırılgan oldum. Anlayamıyorum.

Peki hamile olduğunuzu nasıl öğrendiniz? Test ile mi yoksa kan ile mi? Benim testlerim negatif hep malesef. Fakat akıntım var, kasık ağrım, gaz, şişkinlik. Ki adet öncesinde olmadı hiç böyle şeyler. Bir de aşırı duygusallaştım, kırılgan oldum. Anlayamıyorum.
10.gün öylesine test yaptım silik çıktı ama aşırı silik 11.gün tekrar yaptım iki tane böyle çıktı 12.gündede kan vermiştim

Eklentiler

• IMG-20240203-WA0023.jpg
    IMG-20240203-WA0023.jpg
    101,3 KB · Görüntüleme: 239
Seninde mi kaset negatif çıktı erken gebelik prodoctor markamı benimki o marka hiç kuruma çizgisi cikarmsz diyorlardı onu aldım korkuyorum kuruma cizgisiyse diye😪
Evet evet prodoctor. Çok umutlandırdı. Labaquick kullanmıştım kaset testi. 1-2 saat sonra onda pembelik görmüştüm çok hafif. Ondan sonra tekrar yaptım çıkmamıştı.🥹 Kuruma çizgisi yazan da çok olduğu için kan verip negatifi görmeye korkuyorum açıkçası.😞

Evet evet prodoctor. Çok umutlandırdı. Labaquick kullanmıştım kaset testi. 1-2 saat sonra onda pembelik görmüştüm çok hafif. Ondan sonra tekrar yaptım çıkmamıştı.🥹 Kuruma çizgisi yazan da çok olduğu için kan verip negatifi görmeye korkuyorum açıkçası.😞
Bende bir gebenin günlüğü marka kaset test ve yine bende labaquick marka kullandım ikiside negatif çıktı ama senin labaguick de silikte olsa çizgi çıkmış reglim yarın yarın kesin olmam gerek ne tesadufki bende pcosum ama söktürücü içerek 6 aydır regl tarihim sarkmadan adet oluyorum bakalım yarin olacakmiyim zaten olmazsam pazartesi kan vericem

X