ishal için önerisi olan varmı

slm arkadaşlar aynı dertten ben de muzdariptim ta ki dün siteden bi arkadaştan tavsiye alana kadar,8 tane tomurcuk karanfili,hani şu ağız kokusuna karşı kullandığımızdan,suyla birlikte hiç çiğnemeden yutuyorsun ve inanın şıp diye kesiyor,ben dün öğlen içtim akşama hiç birşeyim kalmadı,çook etkili,kesinlikle tavsiye ederim geçmiş olsun.

Merhaba Arkadaslar..
Cumartesi Sabah 10.30da Doktorumla Randevuya Gittim..gerekli Muayene Ve Testlerden Sonra Dahileye Yönlendirdi Ve Dişki Testi Yapildikta Sonra Gida Zehirlenmesi Oldugu çikti...cumartesi Gunu Akşama Kadar Acildeydim..serum Felan Verdiler...benim Gibi şikayetleriniz Oldugunda Sakin Doktora Gitmemezlik Yapmayin...son 3 Gun Yasadiklarimi Anlatamam...allahtan Bebişim Iyiydi,beni Sevindiren şey Bu Oldu...3lü Test Için Kan Verdik Bugun Sonuçlari Alicaz...rabbim Herseyin Hayirlisini Versin...
selam canım üzerinden biraz geçmiş ama şimdi herşey yolunda sanırım..
bende 12 haftalık hamileyim ve 3-4 gündür karın ağrısı ile birlikte ishalim demir hapı kullanmaya başladıktan sonra oldu bu şikayetler.. demir hapından dolayı rengide hep koyu ..
sen gıda zehirlenmesi demişin şimdi endişelendim farklı bişeylermi yeyip içimiştin o arada ki gıda zehirlenmesi oldu.. çok endişelendim şimdi.. doktorumu yerinde bulamayacağım için tel açamam şu an ama salı günü gideceğim o güne kadar çokmu geç olur acaba..

teşekkürler.. ben nar ekşini sulandırdım içiyorum şimdi. rahatlattı sanki hemen.. olmazsa karanfili de denerim.. ben hamiş falan da değilim zaten :sm_confused: anahtar kelimelerden ishali arattım şimdi farkettim hamişlerden haberler kısmında olduğunu :eek: geçmiş olsun herkese a.s.

X