işde buda benim yavrum canım balım

aymucum allah bağışlasın canım maşallah çok tatlı yalnız aynı ertuğ biliyormusun bakınca kalbim nasıl hızlı atmaya başladı anlatamam ertuğun resmine baktım sanki o derece tıpa tıplar özellikle göz çevresi inanamadım ya halada insanlar gerçekten çift yaratılmış galiba

yaa çok tatlııııııııı:)biz bunlar yokken ne yapıyormuşuz demi boş bir hayat:)))

ay aymu bu kadar olsun kız aynı ertuğ ya bunlar çok benziyoooo albümdeki resimlerinede bak aynılar

canım kızını Allah bagıslasın nazarlardan korusun.cok ama coook tatlı.bu ne güzellik böyle maşşallah

canım eşimde şimdi geldi gösterdim oda evet çok benziyo dedi

AY MAŞALLAH aymucum çok tatlı kuzun,Allah nazarlardan saklasın,kokla benim için cnmcım

aymu'cum maaşallah kızına çok tatlı bal resmen. yerim ben onu ya izin verirsen bi ısırim annesi ben onu. tatlım allah nazarlardan saklasın. kocaman öp benim için.

evet tuğba'cım aynı Ertuğ bu. ikiside çok güzel maaşallah

aymu'cum maaşallah kızına çok tatlı bal resmen. yerim ben onu ya izin verirsen bi ısırim annesi ben onu. tatlım allah nazarlardan saklasın. kocaman öp benim için.

evet tuğba'cım aynı Ertuğ bu. ikiside çok güzel maaşallah

ısırmda öp olur mu teyzesi hihoyyyt

Allah ım melek bu bebeklerimiz melek seninki de büyük melek küçük meleğinde en az bu kadar tatlı olsun inşallah...Allah ım korusun bebeğini.:nazar:

aymu kıslar cok gusel bebişleriniz masallahhhhhhhhh....nazardan saklasın Rabbım onlarııı....cok guseller masallah...insanın sıkıweresı gelıo o yanaklardan...benım kuzumunda bu kadar olabılcegını hayal bıle edemıorummm...sag salım bısde bı kucaklasak..burdakı bebişleri gordukce sıze ımrenmıor değilim hanii..Allah bağışlasın mınık kuzuları....:Saruboceq::Saruboceq::nazar::nazar:
:nazar:a.s.

Oyy oyy maşallah canımm çok tatlı bi kızın var allah bağışlasın..

aymu kıslar cok gusel bebişleriniz masallahhhhhhhhh....nazardan saklasın Rabbım onlarııı....cok guseller masallah...insanın sıkıweresı gelıo o yanaklardan...benım kuzumunda bu kadar olabılcegını hayal bıle edemıorummm...sag salım bısde bı kucaklasak..burdakı bebişleri gordukce sıze ımrenmıor değilim hanii..Allah bağışlasın mınık kuzuları....:Saruboceq::Saruboceq::nazar::nazar:
:nazar:a.s.

canm zaman okdar hızlı geçiyorki düşün geçen sene bu zamanlar hamile olduğumu bile bilmiyordum şimdi kızım 4 aylık oldu darısı sana canım öpt

oy oy yesinler bu fıstıgıı çok şekerrr allah nazarlardan korusun saglıkla büyüsün inşş

X