İs icin hangi dua?

Anksiy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2015
1.005
802
Arkadaslar hayirli bir ise girmek çalismak istiyorum. Bir turlu bir ise giremedim is icin hangi dualari ediyorsunuz. Hangi dualari okumam gerek? Evde cok bunaldim bir suru yere basvurdum bi turlu olumlu sonuc gelen bi yer yok. Basarisiz hissediyorum cikar yol bulamiyorum. Benim tanidik beni ise sokabilcek kimsem yok ozel sektorde bile. Bi tek Rabbim var bana yardim edebiliecek ama Yuce Rabbimde nasip etmedi. İs dilegi icin edilebilecek dua var mi ?

Araştırırken bunu buldum:
"Günlük okumalarda 5 vakit namazların arkasından 11 Fatiha suresini okuyup, ardından 137 kere “Ya Vasi celle celalühü” ismi şerifini okumaya devam eden kişinin, Allah rızkını artırır, ahlakını güzelleştirir, hiç bir zaman sıkıntıda bırakmaz. Ummadığı nimetlere kavuşur, duaları kabul olur."
Yapmakta fayda var. Allah hayırlı bir iş nasip etsin inşallah.

Cok sagol arkadasim

İçten gelerek edilen her dua.
Fetih suresinin önemini çok duymuştum. Herhangi bir yere niyetlendiyseniz, başvuruya gidicekseniz vs öncesinde veya ardından okursanız etkili olabilir böyle durumlarda. Hayırlısını isteyerek tabii.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…