İs icin duaniza ihtiyacim var

guzelgunlereazkaldi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2023
312
168
28
İS konusunda neye basvursam olmadi. BAna icinizden geldigi kadar dua eder misiniz betul niyetine.fetih yasin tefriciye . hangi dua olursa olsun lutfen arkadaslar. KEndimde dua ediyorum ve yalniz hissediyorum kendimi

İS konusunda neye basvursam olmadi. BAna icinizden geldigi kadar dua eder misiniz betul niyetine.fetih yasin tefriciye . hangi dua olursa olsun lutfen arkadaslar. KEndimde dua ediyorum ve yalniz hissediyorum kendimi

Lütfen üzülme
İş için öok üzüldüm çok ağladım sonra Allah nasip etti bir işe girdim çok mobinge uğradım
O yüzden vakti saati gelince inşallah olur
Mesleğin ne

Lütfen üzülme
İş için öok üzüldüm çok ağladım sonra Allah nasip etti bir işe girdim çok mobinge uğradım
O yüzden vakti saati gelince inşallah olur
Mesleğin ne
SUanda okuyorum ama bi yandanda ek is ariyorum iste. 2 yil kaldi bitmesine ama paraya ihtiyac var ama is yok . cok istedigim bi yer var eleman eksikleri yokmus suan olunca alacaklar. Ama iki hafta oldu bile acil is lazim

Ben de cok istedigim bir yere okuldan mezun olunca başvururdum olacak gibi oldu ama sonra deneyim yok vs diye almadılar. Sonra farklı bi şehire gittim düzen kurdum, tam oradaki iş yerimde problem yaşadığımda beni o çok istediğim yere kabul ettiler. 1,5 yıldır da aynı işyerinde çalışıyorum. Yani o zaman çok üzülmüştüm ama vakti değilmiş demekki. Sadece para lazımsa üniversitede arkadaşlarım cafede vs çalışıyorlardı. Marketlerde, haftasonları kahvaltı mekanlarında çalışıyorlardı. Tek bir yere odaklanma mahalledeki bakkala da sor atıyorum. Ayrıca 2 hafta iş bulmak için çok kısa bi süre

2 haftadir o yerden haber bekliyorum . yani yaklasik 5 aydir ariyorum. Her yere soruyorum iannir misin ondan dolayi dua istedim artik. YA mobing vs. Hicbir sey umrumda degl yeterki ihtiyacimi alacak kadar para kazanabileyim . lutfrn sizde dua edin bana

Öyle deme hep güzeli için dua et
Tamam canım merak etme ben dua edeceğim

Ve ne okuyorsun
ALlah razi olsun. İnanki aile cevre herkes soruyor evde bos olunca onlara oturman kalkman batiyor nerdeyse. Evden uzaklasmak benim icin cok daha iyi olacaktir. Sagolun tekrardan :)
SOylemek istemiyorum acikcasi. Onemli olan derdin ne oldugu degilmi
TABİ CANIM SEN BİLİRSİN.
BEN SADECE BELKİ YARDIMCI OLABİLİRİM DİYE DÜŞÜNDÜM BEN ÇOK FARKLI ŞEHİRLERDE YAŞADIM ÇÜNKÜ.

canım bugün ikimizde birbirimizin niyetine 2 rekatlık hacet namazı kılarak başlayalım mı? o sırada biraz araştırırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…