İş Bulmam İçin Ya Fettah

teachermeacher

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2022
141
164
28
Merhaba kızlar, mezun olduğumdan beri 3-4 senedir işsizim. Kalbimden geçen, çok istediğim bir iş var ama teklif gelmesini bekliyorum. Allah dilerse her kapıyı kolaylıkla açar. Bu mübarek cumamız ve ramazan günü hatrına benim için 100 ya Fettah ve Fetih Suresi 1. ayeti okur musunuz

canim umarim en kisa zamanda en hayirli isini bulursun. 100 Tane Fettah okuyorum. Bu arada is icin sana tavsiyem her gun 990 defa"Allahu Yü'ti mülkehu men yeşa " okuman, bunu kim yaptiysa is buldu cok etkilidir ama her gun devam etmen gerekiyor, kendin okumalisin zamanla hizli okunuyor, abdestli okuman gerekiyor.

Teşekkür ederim biraz baktım çok faziletli bir ayetmiş, 40 günlük ya Rafi çekiyorum bitsin başlayacağım

Okudum canım RABBİM sağlıkla sıhhatle huzurla çalışacağın, bol bereketli helal kazançlı bir iş nasip etsin hayırlısı ile amin

" Rabbi yessir velâ tuassir rabbi temmim bi'l-hayr " Anlamı; RABBİM işlerimi kolaylaştır zorlaşırtırma, RABBİM işlerimi hayırla sonuçlandır aminnn

Bu duayı da bol bol oku (regli ikende okunur)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…