İş açısından çaresiz ve zor bir zamanda okuyup size güzel kapılar açılmasına vesile olan bir dua biliyor musunuz?

Daha yeni fatiha suresi ile ilgili bir video izledim.Sizede fatiha suresini okumanızı tavsiye edebilirim.İnşallah Allah hayırlı kapılar açar size ve dileyen herkese.

• Muhteşem
Reactions: 000
Bunların adetlerini netten baksan daga yararlı olur ve bol bol dua ...dua her kapının anahtarı ve yer gök dua üzerine kurulu...
489 kere Ya Fettah diyorlar..
Evet duasız olmuyor. Sonuçta benim bireysel çabam bir yere kadar.
Geriye kalan tevekkül.. Her şey benim elimde değil bunu biliyorum..

Teşekkür ederim..

Arif Arslan hocanın çok guzel kitapları var esmalar ile ilgili.
Ve çok severim Arif hocayı.
Ben evlat sahibi olabilmek için çekiyordum ismi azamları ve mucizelerini Allah'ın izniyle gördüm.
Çok sevindim, hayırlı olsun..:dua:
Acaba neleri çektiniz yazabilir misiniz rica etsem?

Ozel dua bilmem ama inşirah çok rahatlatıcı ve anlamlı bi duadır. Tavsiye ederim
Teşekkür ederim. Mutlaka bakacağım.
Sizinle beraber birkaç kişi daha tavsiye etti..

Daha yeni fatiha suresi ile ilgili bir video izledim.Sizede fatiha suresini okumanızı tavsiye edebilirim.İnşallah Allah hayırlı kapılar açar size ve dileyen herkese.
Amin..
Çok teşekkür ederim..
Fatiha suresinin bir sayısı var mı?

Ya Fettah Celle Celaluhu Ya Latif Celle Celaluhu şeklinde cekebilirsin
Ayeter kursi, Fatiha, ihlas bu süreleri de oku günlük okuman önemli🌺
Okuyacağım, en az 100'er tane esma okumayı hedefliyorum.
Çok teşekkür ederim..

Merhaba sevgili ve değerli üyeler;:KK25:
Benim bir derdim var. Şu an çalıştığım iş yerinden hiç memnun değilim. Ve o yüzden çalışırken aynı zamanda aktif olarak iş arıyorum. İş görüşmelerine gidiyorum, elimden geleni yapıyorum.Aynı zamanda manevi olarak da elimden geleni yapmak istiyorum. Ayrıca 2 yerden haber bekliyorum. O yerlerden de olumlu bir dönüş almak istiyorum. Bunun için bu konuyu açtım.
Acaba geri dönüşü olumlu olan bir dua bilen var mı? Yani demek istediğim, iş açısından çaresiz ve zor bir zamanda okuyup size güzel kapılar açılmasına vesile olan bir dua biliyor musunuz?
Biliyorsanız rica etsem benimle paylaşabilir misiniz?
Not: Sevgili ve değerli moderatorum @Mune biliyorum Dua bölümü de var. Ama orada konumun görülme ihtimali bu bölüme göre çok daha az.
O yüzden lütfen konum biraz burada kalabilir mi? Gerçekten manevi desteğe ihtiyacım var.
Bu arada bu konu inanç konusu.O yüzden hassas bir konu. Bu konuyu manevi desteğe ihtiyacım olduğu için iyi niyetle açtım.Lütfen başka yerlere çekilmesin.
Okuduğunuz için teşekkür ederim..

Sevgiler :KK200:
Yedi ayeti kerime veya kenzül arş duasını okuyabilirsin , tek seferde kabul olabiliyor
Hayırlısını isteyerek

Yedi ayeti kerime veya kenzül arş duasını okuyabilirsin , tek seferde kabul olabiliyor
Hayırlısını isteyerek
Çok teşekkür ederim.
İkisinden de 7 Şer tane mi olacak?

Özel olarak iş bulma Duası bilmiyorum ama ben dua ederim sizin için tez zamanda Karşınıza çıksın inşallah en güzel işler
Çok teşekkür ederim.
Çok sağ olun.. Umarım tez zamanda çıkar.
Çok mutlu oldum.. :KK200: :KK25:

Duanın kabul olması için şartlar var bir de, mesela en önemlilerinden biri helal lokma.
Hadîsi şeriflerde geçiyor, bunlara da bakabilirsin..
Hakkinizda hayırlısını diliyorum.

Bebişim 😊

Böyle bir dua bilmiyorum. Zira kelim ve ilacım yok.

Ama sana dua edeceğim. Insallah duam makbuldür ve Allah kalbindekini sana verir💕

Duanın kabul olması için şartlar var bir de, mesela en önemlilerinden biri helal lokma.
Hadîsi şeriflerde geçiyor, bunlara da bakabilirsin..
Hakkinizda hayırlısını diliyorum.
Teşekkür ederim...
Evet helal lokma önemlidir, katılıyorum.

Ben de bulmustum internetten ve gercekten ise yaramisti.
Yusuf suresi 54, 55, 56 ayetler.

"
İşsizlik sıkıntısı çeken,iş bulup çalşamayan,ihtiyaç ve zaruret içerisinde kıvranan kimseler 5 vakit namazlardan sonra aşağıda yazılı ayeti kerimeleri 7 veya 11 defaokumaya devam ederlerse kısa zamanda iyi bir mevk ve işe sahip olurlar.
54. “Ve kalel melikü’tunı bihı estahlıshü li nefsı fe lemma kellemehu kale innekel yevme ledeyna mekınün emın”
55.” Kalec’alnı ala hazainil ard innı hafıyzun alım”
56. “Ve kezalike mekkenna li yusüfe fil ard yetebevveü minha haysü yeşa’ nüsıybü bi rahmetina men neşaü ve la nüdıy’u ecral muhsinın .”
Meali (Elmalili Hamdi):
Hükümdar dedi ki: «Onu bana getirin, kendime tahsis edeyim.» Sonra onunla konuşunca da: «Sen bugün yanımızda gerçekten büyük bir mevki sahibisin, güvenilir birisin» dedi. O da, ona dedi ki: «Beni bu ülkenin hazineleri üzerine getir. Çünkü iyi korurum, iyi bilirim.» Ve işte biz böylece Yusuf’u o yerde temkin ettik (yerleştirdik). Neresinde isterse orada makam tutuyordu. Biz rahmetimizi dilediğimize nasip ederiz. Ve iyilik edenlerin mükafatını zayi etmeyiz.
Her namazdan sonra 5 kere okuyun..
Deneyip faydalananlar vardır.
"

Rahman suresi
Vakıa suresi
Fetih yasin
Yusuf suresi

Berektsizlik parasizlik issizlik gibi keskin surelerdir 💚

7 gün 786 defa besmele-i şerif okudum canım bi niyetim için oldu,yine 70 yasin bi başka dileğim için okudum oldu, oruç açarken çok dua okurum yine oldu. Bunları tavsiye ederim

X