İrritabl Bağırsak Sendromu mu Yoksa başka bir şey mi? Yardımm!!

Şimdi baktım parazit veya yumurta yok.Kan ve mukus da vardı o da negatif çıktı.Antbiyotik baskılar mı bu kadar anlamadım.Neyim var anlayamıyorum sürekli ağlıyorum hamileliğim zor geçiyor işte böyle
Ha siz hamilesiniz ben yeni farkediyorum bunu.

Jinekologunuz ne diyor ishal olusunuza?

Ha siz hamilesiniz ben yeni farkediyorum bunu.

Jinekologunuz ne diyor ishal olusunuza?
Flagy verdi bir şey demedi.Kimse bir şey demiyor ki hamilesin normal diyor ama ağrım çok,tuvalete sıkıntım var baya.
Buraya ilk üye olma sebebim 1 yıldır gecmeyen ishaldi tahliller yapıldı birşey çıkmadı şükür 2 haftadır düzene girdi
İnşallah darısı başıma benim de

Anestezili olcam burda yazmışlar hazırlık aşaması zor felan korkuorm ya bagirsagima bi zararda verirler diye kolonoskopi yaparken hayırlısıyla sorunsuzca güzel haberle ciksm hasteneden gerçektn streste kalmak çok kötü bişey

Anestezili olcam burda yazmışlar hazırlık aşaması zor felan korkuorm ya bagirsagima bi zararda verirler diye kolonoskopi yaparken hayırlısıyla sorunsuzca güzel haberle ciksm hasteneden gerçektn streste kalmak çok kötü bişey
Ne çıktı sonucunuz acaba

Yeni eve geldim iltihab olabilir dedi yaralar varmış biraz iki parça alındı sonucu on gün korkulacak bişey yok dedi ama sonuç çıkana kadar tam rahat deglm

Yeni eve geldim iltihab olabilir dedi yaralar varmış biraz iki parça alındı sonucu on gün korkulacak bişey yok dedi ama sonuç çıkana kadar tam rahat deglm
İnşallah güzel sonuç çıkar tabi insan nasıl rahat olsun bende bugün doktora gidicem tabi ben hamile olduğum için kolonoskopi yapılamıyor.Dua edin lütfen ben de size edicem.

Ne demek tabi ederim o kadar zor ki kolonoskopi değil ilaç kullanimi berbat Allah size şifa versin çocuğunuza bağışlasın gebelik istiyorum olmuyor bide sizde hamileymisiniz benimde bebeğim olsun diye dua edin hamilelerin duasi kabul olurmuş hangi doktora gidiosnz

Kolonoskopiden sonra hafif kanamaniz olmusmuydu oldum bitti bugün çok şükür parça alindi iki tanede sonucu beklicem hayırlısıyla

Ne demek tabi ederim o kadar zor ki kolonoskopi değil ilaç kullanimi berbat Allah size şifa versin çocuğunuza bağışlasın gebelik istiyorum olmuyor bide sizde hamileymisiniz benimde bebeğim olsun diye dua edin hamilelerin duasi kabul olurmuş hangi doktora gidiosnz
Ederim tabi Allah önce size sağlık sonra tatlı bi bebiş versin.Ben dahiliye enfeksiyon hepsine gittim.Bugün gastrolojiye gidicem.

Gidin bakalm hayırlısı sizinkide ishal olarak demi ne zaman başladı antibiyotik felan kullandınızmi yoksa durduk yeremi oldu

X