Göz Makyajı Iri gözlere nasil bir makyaj ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

esmergirl356

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
778
1
Merhaba kizlar,

Sizlere bir sorum olucakti, büyük gözleri yani iri gözleri olan birisi, gözlerinin küçük görünmesi için nasil bir makyaj yapabilir ?
Benim gözlerim iri ve kahverengi, ama renginden daha çok, ben daha kucuk gorunmeleri için ne gibi makyaj uygulayabilirim onu merak ediyoruumm..
Yardimci olursaniiz çook çoook seviniriimmm

Gözlerinin iç kısmına siyah, koyu yeşil, koyu lacivert gibi koyu renkler kullan :26:
Rimel gözlerin iri gözükmesini sağlıyor eğer kirpiklerin kirpik maşasının etkisini çabuk yitirmiyosa rimel yerine maşa kullan derim ben tabi bu benim görüşüm profesyonel değilim ben :26:

evet gözlerinin dışına değil içine koyu renklerde göz kalemi sürersen daha küçük görünürler.. =)
açık renkli göz kalemlerinden kaçın. ve eğer koyu renk kalem akarsa dış kısımlarını sil.
koyu renk küçük gösterir her zaman =)

Canim ben zaten hep iç kismina sürüyorum sürmeyi, genelde siyah kullanirim.. yesil'i de çok severim, ablam bana yakistigini söyler ama sürme olarak kullanmam far olarak az bisey koyarim çok abartilmicak sekilde.. ama rimel'i de çok severim, daha iri gösterdigi de çok dogru... en iyisi ben rimel kullanmaktan vazgeçim.. :))

Cok tesekkür ederim caniim :))

benim gözlerim de iridir ve siyah göz kaleminden asla vazgeçemiyorum
araplara benzetiler beni bu yüzden
ama hoş durduğuna inanıyorum

rimel kullanmamanızı önercektim...birde aydınlatıcı kullanmayın.. syah çok belirgin renk onunda etkisi var die düsünüyorum..

benim gözlerim de iridir ve siyah göz kaleminden asla vazgeçemiyorum
araplara benzetiler beni bu yüzden
ama hoş durduğuna inanıyorum

Canim beni de benzetiyolar.. eskiden bisey demezdim ama simdi sinir oluyorum... türk'üm ve gurur duyuyorum bundan... seninde mi gozlerin koyu kahverengi tatlim ?
Evet gerçekten siyah vazgeçilmez bi renk...

rimel kullanmamanızı önercektim...birde aydınlatıcı kullanmayın.. syah çok belirgin renk onunda etkisi var die düsünüyorum..

Siyah gözler mi canim ?
Rimel'den niyeyse vazgeçemiyorum, ayri bi hava katiyo gözlerime...
aydinlatici ne oluyo canim hani beyaz far suruyoruz ya kaslarin altina filan ondan mi bahsediyosun? :44:

Siyah gözler mi canim ?
Rimel'den niyeyse vazgeçemiyorum, ayri bi hava katiyo gözlerime...
aydinlatici ne oluyo canim hani beyaz far suruyoruz ya kaslarin altina filan ondan mi bahsediyosun? :44:

gözler ırı olunca vazgecemesın tabı on plana cıkarıor :)) rımelden vazgecemıorsan, nasıl sürdüğün hakkında bilgim yok fakat camur gıbı surme kıvır kırpıklerını bır kere sür. aydınlatıcı da beyaz gozaltına surdugumuz far demıyelım de stıkler... sıyah derken gölerınden bahsetmedım sıyah kalemden bahsetmıstım:)) dısına deıl ıcıne sur onuda:))

Son düzenleyen: Moderatör:
Canim beni de benzetiyolar.. eskiden bisey demezdim ama simdi sinir oluyorum... türk'üm ve gurur duyuyorum bundan... seninde mi gozlerin koyu kahverengi tatlim ?
Evet gerçekten siyah vazgeçilmez bi renk...

Evet canım koyu kahve ama kirpiklerim de uzundur rimel kullanmadığım zaman dağınık duruyor,rimel kullanınca da daha da büyük gibime geliyor :)) ama kıvrık değil işte düz ve uzun..

Yok genelde çok gzl surerim rimeli :)) o aydinlatici'yi da surerim çunku benim gozaltlarim boyle gece geç saatlere kdr oturuyomusum gibi bi havasi var.. en azindan kapatiyo stikler.. sürmeyi de zaten içine suruyorum canim, simdiye kdr hiç disina sürmedim, nasil sürüldügünü de bilmiyorum açikçasi :))

Evet canım koyu kahve ama kirpiklerim de uzundur rimel kullanmadığım zaman dağınık duruyor,rimel kullanınca da daha da büyük gibime geliyor :)) ama kıvrık değil işte düz ve uzun..

Hmmm anladim canim, benim kirpiklerimde oyle :) uzunlar :)) peki sen ne yapiyosun gözlerinin küçük görünmesi için?? siyah kalemden baska, msela ben eyeliner 'i de severim...ama hem siyah kalem hem eyeliner koyunca çok olmus gibime geliyo....

kızlar siyah iri gözler için ne renk far kullanmalıyız? hangi renk daha çok yakışıyor?

aman cekıosn gıdıo ıste sankı ben cok bılıorm

griiii vazgecılmez tek rengımm... sıyah gozlerde her renk olur hele grı sahane olur

evet ben de gümüş gri, ten rengi ve kahve tonlarını kullanıyorum ama sıkıldım.Eskiden çok güzel yapardım göz makyajını ama şimdi beceremiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…