Göz Makyajı Iri gözlere nasil bir makyaj ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Tabii ki siyah göz kalemi kulanmalısın o yeterince küçük gösterir;ama sadece gözün alt kısmına değil üst iç kısmına da sürersen hem çok güzel durur hem alt ve üst iç kısma çerçeve yapmış olduğundan küçük gözükür(bu arada gözkapağıyla karıştırmayalım göz kapagından sürmek iri gösterir onun için gözümüzün iç kısımlarına uygulamak gerek)

Tabii ki siyah göz kalemi kulanmalısın o yeterince küçük gösterir;ama sadece gözün alt kısmına değil üst iç kısmına da sürersen hem çok güzel durur hem alt ve üst iç kısma çerçeve yapmış olduğundan küçük gözükür(bu arada gözkapağıyla karıştırmayalım göz kapagından sürmek iri gösterir onun için gözümüzün iç kısımlarına uygulamak gerek)

Kesinlikle haklisin canim çok çok tesekkür ederim :)) :KK71:

gözünün içine kalem çekersen ufak görünür üstüne kalem çekersen büüyük görünür

gözünün içine kalem çekersen ufak görünür üstüne kalem çekersen büüyük görünür

Canim zten ben içine sürüyorum da, daha küçük görünmesi için soruyordum, ki bu aralar sürme degil de, eyeliner cekiyorum gözlerime sadece göz kapaginin ustune, sonra sadece üst kipriklerime mascara sürüyorum o yeterli oluyo bana.. hem hos duruyo, hemde buyuk durmuyo.. :KK12: :KK12:

:d bende sendenım essek gozlu guzellerdenız:KK70: ben genelde goz ustune kalem cekerım alta da az koyu renklerden hosuma gıden ne varsa:KK70: azda rımel oldu bıttı

Canim zten ben içine sürüyorum da, daha küçük görünmesi için soruyordum, ki bu aralar sürme degil de, eyeliner cekiyorum gözlerime sadece göz kapaginin ustune, sonra sadece üst kipriklerime mascara sürüyorum o yeterli oluyo bana.. hem hos duruyo, hemde buyuk durmuyo.. :KK12: :KK12:

benimde göözlerim iri:) bende senin gibi makyaj yapıyorum :) bazende iriliğini ortaya çıkarıyorum:):)ama bildiğim başka yöntem yok:KK43:

benimde göözlerim iri:) bende senin gibi makyaj yapıyorum :) bazende iriliğini ortaya çıkarıyorum:):)ama bildiğim başka yöntem yok:KK43:

Ne güzel tatlim çok sevindiimmm :21::KK12: demekki gözlerimizin hem kucuk hem hos durmasi için yöntemi bulmusuzz ikimizde :)))) :KK9:
peki iriligini nasil ortaya çikariyosun ? hem alta hem uste mascara koyarak mi ??
:KK31:

gözaltı kapatıcısı hem gözaltına hem de çok az kaş altına küçük vuruşlarla sürüldükten ve dağıtıldıktan sonra,gözün iç tarafına koyu renk(siyah-gri mavi-smoke vs..) kalem tercih edilmeli..gözün üstüne de, gözün şekline-rengine vs.. göre değişir tabii ama önce kaşların altına parlak ve açık renk toz veya stick far,gözkapağına istediğin renk toz far,göz kapağının bittiği kaş altının başladığı çizgiye de bir ton koyu veya uyumlu renkte başka renk far sürülebilir..ancak kuyruk verilmemeli,kuyruk çekilirse gözü daha da büyük gösterir.. rimel de önemli,mutlaka alt kirpiklere de çekilmeli..
en azından ben böyle yapıyorum ve beğeniliyor..

göz kapağına farklı tonlarda far sürüncede iri gösteriyo.. eğer eyeliner kullanıyorsanız göz kapağının yarısına uygularsanız daha ii bi görüntü oluyormuş öyle okumustum bi yerde :KK34:

X