Irenbe tüp bebek merkezi

Bugün gorusmeye gittim tek embriyo trnsferi yapiliyormuş cogul gebelik riskini kaldirmwk icin
Merhaba,aslında bu durum yasal yaş sınırı ile ilgili. 35 yaşından önce kanunlara göre çift embriyo transferi yapmak yasak. Ama her merkez buna tam anlamıyla uymuyor.

B

BIrde sperm testi verirken eşle girilen oda varmi bilginiz varmi? Benim eşim tek basina giremiyor. Odaya girerken panik atak yasiyor resmen
Böyle bir şeye izin verileceğine hiç ihtimal vermiyorum. Ve erkeğe düşen tek pay da bu alt tarafı gidip sperm örneği verecek ,eşiniz bi zahmet panik yapmasın.

ILk evet hicbirsey bilmiyorum. 🙄
Korkmayın,kendinizi de bu dönemde strese sokmayın. Ort bir kez anestezi alacaksınız opu için,eğer doktorunuz hsg isterse bir de onun için anestezi alırsınız. İğneleri vurulurken merkeze git gelleriniz çok olacak,çalışıyorsanız sorun yaşayabilirsinşz. Ben haftada üç gün gidip kan verdiğimi bilirim 😊ama he rşeyden önemlisi sonucun güzel olması🌸 umarım siz de mutlu sona ulaşırsınız🙏

Korkmayın,kendinizi de bu dönemde strese sokmayın. Ort bir kez anestezi alacaksınız opu için,eğer doktorunuz hsg isterse bir de onun için anestezi alırsınız. İğneleri vurulurken merkeze git gelleriniz çok olacak,çalışıyorsanız sorun yaşayabilirsinşz. Ben haftada üç gün gidip kan verdiğimi bilirim 😊ama he rşeyden önemlisi sonucun güzel olması🌸 umarım siz de mutlu sona ulaşırsınız🙏
Calisiyorum isyerime 5 dakika uzaklikta😀😀 toplamda kaç kez git gel yaptiniz. Transfer omcesimi hsg oluyor.

Calisiyorum isyerime 5 dakika uzaklikta😀😀 toplamda kaç kez git gel yaptiniz. Transfer omcesimi hsg oluyor.
Hsg yi tedaviye başlamadan önce istedi doktorum. Bir sonraki adette tedaviye başladık. İşterinize yakın olması büyük şans 😊 inanın sayamayacağım kadar çok gittim geldim ben 🤣

Hsg yi tedaviye başlamadan önce istedi doktorum. Bir sonraki adette tedaviye başladık. İşterinize yakın olması büyük şans 😊 inanın sayamayacağım kadar çok gittim geldim ben 🤣
Yapmayin lütfen 😀😀 ben söylemicem isyerime öglen aralarinda halledebilirsem ne mutlu bana😀 peki transfer öncesi zor bir süreçmi? Transfer oluncagi zaman o gün nasil oluyor.

Yapmayin lütfen 😀😀 ben söylemicem isyerime öglen aralarinda halledebilirsem ne mutlu bana😀 peki transfer öncesi zor bir süreçmi? Transfer oluncagi zaman o gün nasil oluyor.
Zor bir süreç değil,yumurta geliştirici iğneleri her gün vuruyorsunuz doktorunuzun belirlediği dozda ve sayıda. Bu süre içerisinde sık sık kontrole gidiyorsunuz,ultrason ile ölçülüyor yumurtalar ne kadar büyüdü diye. İstenilen boyuta geldikten sonra çatlatma iğnesi vurulup 36 saat sonra opu işlemine alınıyorsunuz. Sonrasında doktor hormon değerlerinize göre taze transfer ya da dondurulmuş transfer öneriyor. Benim dondurulmuş olduğu için de sürecim biraz uzadı aslında. Transfer günü herhangi bir ağrı sızı hissetmiyorsunuz, jinekolojik muayene gibi düşünün. Zaten toplasanız Max 3-5 dk lık bir işlem. Spekulum ile vajinayı açıyorlar ve katater yardımıyla rahmin içine girip embriyoyu bırakıyorlar 😊 en güzel kısmı da buydu,ekrandan canlı olarak izleyebiliyorsunuz 😁

Ben ümit hanımda tedavi oldum. Kesinlikle tavsiye ederim, bana iki embriyo transfer edildi ama doktorlar tek embriyoyu tercih ediyor çünkü çoğul gebelik kanama, erken doğum vb konularda tehlikeli ama yaş, sosyal durum gibi sebepler etken embriyo sayısına bence. Diğer merkezleri de söylemişsiniz, laboratuvar açısından kesinlikle İrenbe derim
Ben de Ümit hanımin hastasıyım sonuna kadar tavsiye ediyorum canım doktorum iyiki yollarımız kesişmiş ❤️ hem akademik anlamda hem de sosyal anlamda mükemmel ötesi bir doktor.

Merhaba, ben henüz merkez seçimi aşamasındayım. İrenbe'de Alper Bey'le görüştüm daha önce. Ümit Hanım'ı da merak ediyorum böyle önerileri okuyunca. Sizler sanırım burada konuşulanlara göre Ümit Hanım'ı önerirsiniz, hep olumlu şeyler yazılmış.

Burada anlamadığım bir şey oldu fiyatlandırma konusunda. Tüp bebek ücretini paket olarak ödüyoruz. Ümit Hanım'a her gidişte muayene ücreti mi ödeniyor ayrıca?

Merhaba, ben henüz merkez seçimi aşamasındayım. İrenbe'de Alper Bey'le görüştüm daha önce. Ümit Hanım'ı da merak ediyorum böyle önerileri okuyunca. Sizler sanırım burada konuşulanlara göre Ümit Hanım'ı önerirsiniz, hep olumlu şeyler yazılmış.

Burada anlamadığım bir şey oldu fiyatlandırma konusunda. Tüp bebek ücretini paket olarak ödüyoruz. Ümit Hanım'a her gidişte muayene ücreti mi ödeniyor ayrıca?
15 günde bir muayene ucreti aliyor diye duydum. Size ne kadar dendi

15 günde bir muayene ucreti aliyor diye duydum. Size ne kadar dendi
2000'in üzerinde bir şey dendi sanırım birkaç ay önce. 20 gün içinde aynı ücretle kontrole gelebiliyorsunuz ya da hoca adetli gelmenizi isterse tekrar muayene olabiliyorsunuz denildi. Ama devam edersek ne olacağıyla ilgili bilgi almadım. Burada okuyunca uyandım sanırım o konuda.

2000'in üzerinde bir şey dendi sanırım birkaç ay önce. 20 gün içinde aynı ücretle kontrole gelebiliyorsunuz ya da hoca adetli gelmenizi isterse tekrar muayene olabiliyorsunuz denildi. Ama devam edersek ne olacağıyla ilgili bilgi almadım. Burada okuyunca uyandım sanırım o konuda.
EVet tüp bebek icin fiyat verildimi peki

EVet tüp bebek icin fiyat verildimi peki
55 civarı dendi sanırım ama 1 ayı geçti bu fiyatı alalı. +ilaçlar da 30 civarı tutar. Tam olarak şu an bilemiyoruz hangi ilaçları alacağınız dendi. İlaçlar dediği iğne muhtemelen, takviyelerin dahil olduğunu sanmıyorum. Siz seçtiniz mi merkez ve doktorunuzu?

X