iradenize nasıl sahip oluyorsunuz

bu konu tam benlık olmus ben aklıma koydumsa o yenecek!
nekadar tok olsamda:KK50:
bnde takıp edecegım bu topıgı
ben uygulayamasam da bir onerım var ınternetten victoria s. modellerının bıkınılı resımlerıne bakarsak belkı azım gelır ve yemeyız:KK1:

Ben de pazartesiden bu yana diyetteyim. Abur cubur yemekten, hareketsizlikten ve de kış dolayısı ile ehr yere araç kullanarak gitmekten ötürü ben de çok kilo aldım. Göbeğim sarktı felan, ve 19 yaşındayım daha. Bu yaşta kilo alırsam ilerisini düşünemiyorum diyerek girdim yine diyete. Günde 5 öğünyiyorum, kısa mesafeleri yürüyorum, egzersiz yapıyorum çok fazla olmasa da vakit buldukça. Su içmeye gayret ediyorum. Şimdiden sanki biraz göbeğim çekildi gibi. İrade konusuna gelince bu sabah mutfakta çikolatalı bisküvi gördüm gözüm döndü valla:KK53: Ama yemedim çünkü şişman halimi gözümün önüne getirdim, kötü düşündüm içimi kararttım. Bu bisküvi mi mutluluk mu dedim. Bıraktım gerisin geri :KK1: Siz de öyle yapın. İşe yarıyor.

bende 11 gundur diyetteyim. dün bakkalda hoşbeşin çikolatalısını gördüm elime aldım bıraktım sonra tekrar aldım tekrar bıraktım. dedimki kaç gundur yürüyosun yazık etme geçen on gune. boylede devam etmek zorundayım yaza düğünüm var çünkü. boğazımı tutmaya mecburum yani

Aynı dertten bende de var irademe sahip çıkamıyorum uzulsem yiyorum sevinsem yiyorum bazen hicbirsey canım istemiyor acıkma hissi olmuyor ama ben yine birşey bulup yiyorum şekerli şeyler çikolata çok seviyorum 3 yaşında ve ikizlerim var 10 aylık sürekli ayaktayım ama malesef kilo gram veremiyorum spor salonuna gidemiyorum çocuklardan evde spor yapamıyorum iş yaparken zaten nefes nefese kalıyorum millet zayıflıyor ben iradesizlikten zayıflayamiyorum keşke etrafımda biri.olsada iddiaya girsem anca öyle olur inada bindirirsem

arkadaşlar öncelilkle herkeze merhaba.ben 70 kiloyum zayıflamak için uğraşıyorum, ama irade konusunda çok zayıfım.22 yaşındayım ve dogumdan sonra kilo veremedim beni birez teşvik ederseniz zayıflama konusunda çok mutlu olurum.bogazımı 10 gün boyunca tutuyorum ama 11.gün önüme ne gelirse yiyorum.lütfen bu konuda cevaplarınızı bekliyorum..Şimdiden teşekkürler.
Ben tam diyeti bozmaya yeltendiğimde şimdi bozarsan diyetini tekrar başasaracaksın yine hüsran yine hayal kırıklığı diyorum içimden ve vazgecıyorum defalarca yasamış biri olarak.ve vazgectıkçede güçleniyor iradem👍🤗

X