İp atlayarak zayiflayanlar

Ben ip atlıyorum kiloda veriyorum ama tabiki ip atlamanın yanında başka sporlarda yapıyorum ve az yemek yiyorum bol su içiyorum sadece diyetime katkı olarak düşünüyorum

Ben ip atlıyorum kiloda veriyorum ama tabiki ip atlamanın yanında başka sporlarda yapıyorum ve az yemek yiyorum bol su içiyorum sadece diyetime katkı olarak düşünüyorum

Ne kadar nasil kac tane atliyorsunuz bende bol bol su iciyorum yememe hafif dikkat ediyorum zaten 17 yasindayim biraz zor oluyor ama spora baslamadan 1 2 ay once abur cuburu birakmistim

Her sabah kalkar kalkmaz yorulana kadar atlıyorum ama dikkat etmek gerek bi defa belimi incittim çok atlayınca

Yaklaşık 50-60 tane yapıyorum çünkü başka sporlarımda var bi de akşam eve gidince aynı şekilde yapıyorum günde 120-150 arası atlamaya çalışıyorum anlayacağın cnm yaşın bana göre küçük faydası olduğunu herkes söylüyor işe yarayacağını düşünüyorum :)

Teşekkürler :))

Birde ben 1500 defa zipliyorum sizce olurmu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…