İp askı ile kaş kaldırma

oltal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2024
4
0
26
3 gün önce ip askı ile kaş kaldırma yaptırdım 4 saat geçmeden kaşlarım düştü ertesi gün kliniğe gidip doktorla görüştüm ve ücretimin tamamını iade etti internette izlediğim videolara aldandım çok pişmanım inanılmaz rahatsız edici bir his bu işlemden gerçekten memnun kalan var mı ?

Haberleri izleseydiniz keşke, normal ip kullanıyormuş çoğu yer piyasaya sürmüş malum kişi şuan tutuklu olan… kesinlikle yaptırılmaz

Haberleri izleseydiniz keşke, normal ip kullanıyormuş çoğu yer piyasaya sürmüş malum kişi şuan tutuklu olan… kesinlikle yaptırılmaz
Uzman doktora yaptırdım her şey kuralına uygundu aslında bence işlem tamamen kandırmaca kimse benim gibi hüsrana uğramaz umarım

Şimdi doğrudan kaş kaldırma ameliyatı araştırıyorum işlemler arasında en uzun ömürlüsü oymuş sanırım
Uzman doktora yaptırdım her şey kuralına uygundu aslında bence işlem tamamen kandırmaca kimse benim gibi hüsrana uğramaz umarım

Şimdi doğrudan kaş kaldırma ameliyatı araştırıyorum işlemler arasında en uzun ömürlüsü oymuş sanırım

o nasıl oluyor hani kaşın üstüne belli bi miktarda kesi atıp tekrar dikiyorlar o mu? liplift yöntemi gibi olan?

Merhaba, benim bir arkadaşım yaptırdı 3 gün önce Nişantaşı'nda, 1 yıl kadar kalıcılığı olduğunu söylemiş doktoru. Şimdilik çok memnun bakalım zamanla ne olacak.

Merhaba, benim bir arkadaşım yaptırdı 3 gün önce Nişantaşı'nda, 1 yıl kadar kalıcılığı olduğunu söylemiş doktoru. Şimdilik çok memnun bakalım zamanla ne olacak.
Merhabalar hangi doktora yaptırdı acaba öğrenebilir miyim ?

X