intihar etmiş ne olur yardım edin:(

E

EU2

Ziyaretçi
elinde rapor varmıı eminmsiin intihar ettiinee komplo gibi geldi baanaa

Aldattı demişsin bence arkana hiç bakma güzelim...:nazar:
Hastaneye kaldırdıklarına falan da hiç inanmıyorum ben ayrıca, hatta intihar ettiğine bile...benneyaptımki

.................................

Son düzenleyen: Moderatör:
valla her intihar edicem diyenin istediklerini yapsaydık yanmıştık.istemediğin hiçbirşeyi yapmak zorunda değilsin.gerçekten intihar ettiyse ki buna ben belge olmadan asla inanmam.öyleyse bile bu kadar basit sebeplerden intiharı düşünen bir kişi zaten doktorluktur.önce tedavi olsun.taviz vermeyin.aldığınız kararın arkasında durun.hatta ondan haber verenleri bile dinlemeyin.çok katı görünebilir söylediklerim ama başınıza sardımı kurtulamazsınız birdaha

inanma arkadaşım intihar edecek kadar çok seven adam aldatmaz!

ya kızlar aslında ben once ınanmadım ama hasta o yapmısda olabılır sesı fln da cok kotu gelıyodu.. off bılmıyorum asla affetmıycem orası kesın ama sızce ılgılenmelımıyım onunla insan olarak yani bıde en onemlısı annesıne solemelımıyım ?

Boşver ilgilenme yine aldatmadıgı ne malumkaydirigubbakcemile
ayrıca seni asla affetmem annemlere söyleme falan demesi komik, öyle bir olay olsaydı gerçekten arkadasları önce ailesini arardı..bi işler var ama ne..gamyoncuiremsu

Kızlar 2 senelık bır ılıskım vardı buraya daha oncede yazmıstım zaten, benı aldattı(msnde face kızlarla yakaladım) bunu bır sekılde ogrendım bu surec yaklasık 3 ay fln surdu sonunda ayrıldım ,sonra bu sureklı benı aramalar msjlar fln atmaya basladı bende tabıkı asla affetmedım onu,zaten okdr cok temız sevmıstım kı onu araya bır kız sokması benım ona olan sevgımı saygımı tamemen bıtırdı ve yenı bır hayata basladım. Dun saat 8 gibi ben aramaya basladı ben actım yalvardı senı sevıyorum ben bısey yapmadım fln dedı bende senı asla affetmıcem bıttı dedım kapadım telı,bu bunun ustune saat abartmıyorum gece 2 ye kdr aradı msjlar kufurler hakaretler bana, hatta evden bıle aradı saat 12 de.. sonra en sonunda msj atmıs benımle barısmassan ıntar ederım dıye bende tabı ınanmadım buna , bugun saat aksam 7 gıbı bunun arkadası benı aradı hap içmiş intar etmiş. kızlar ne yapıcagımı bılmıyorum amacı ortada hap ıcmıs arkadasını aramıs hastaneye gıtmısler mıgdesı yıkanmıs.. ben onunla asla barısmıcam bu yaptıgı yuzunden ama annesıyle kavgalı ve ayrı bır evde yasıyor sizce annesine söylemelimiyim bilmesi lazımmı? ona soyledım annenın haberı varmı dıye sakın soleme senı affetmem fln dedı.. şuan yanlız bır erkek arkı varmıs yanında sadece.. cok mu katı davranıyorum yanlış mı yapıyorum ne olur yardım edin çok çaresiz kaldım benneyaptımkibenneyaptımki

bakk neyazmışssın küfürler ve gece 12 de evden seni arayıp zor durumda bırakmalar bencee sen hiiiç arama sorma emin ol yüz bulucak zayıf noktan diye bellicek en ufak şeyde elinde kozu olucak

bilemiyorum ama banada pek inandırıcı gelmedi. senin onla ilgilenmen, biraz da vicdan azabı çekmen için yapılmış gibi. ....umarım günah almıyorumdur.

........................................

.............................

1) intihar edecek kadar seni seven adam aldatmaz,aldatırken aklı nerdeymiş

2)zaten adam belli ki hasta ne olursa olsun böyle birinden uzak dururdum

3)sana küfürler hakaretler etmeye devam ediyor,sen bununla barışsan da birşey değişmeyecek emin ol..

4)intihar etmiş,arkadaşı seni aramış fln...çok duyduk,okuduk böyle şeyler burda bence hiç inandırıcı değil..

5)yine de endişeleniyorsan annesini ara,oğlunuzun bir sorunu varmış ben detaylarını bilmiyorum ama bir gidin,bakın de, intihar olayının yalan olma olasılığı var,kadının da yüreğine inmesin...sen kesinlikle gitme..anneme söylersen affetmem demiş..seni affetse nolur affetmese nolur bu saatten sonra...

erkek işte başı sıkıştımı elindekini kaybedip değerini sonradan anlayınca baktı ki e kızda yok dönmüyo ve diger kızlardan da hayır yok napacak.intihar numarası tabiki.ha bide hakaret falan etti demişsin.bu kişimi seni seviyo acaba.sevdiğine değer veren birisi bırak hakaret küfür etmeyi saçının teline zarar vermez...sen bilirsin ama bana göre bunlar artık bayat ve çok basit numaralar.biraz daha aklı başında insanlar böyle saçmalıklarla uğraşmazlar...sevgiyle kal...

ohoohhh inanma kızım bunlara fake bunlar fake ölecek adam hap içip aradaşına haber vermez ki onuda yaptıysa tabiii boşverrr hepsi blöf bunlarınnn

........................................

ben ne intihar edenler duydum cnm yeme sakın bu oyunu.valla pişman olursun.madem seviyodu aldatmasaydı.yüz verme astarını ister benden söylemesi....

İntihar psikolojisindeki insan , kalkıp bak gelmezsen intihar edicem dermi karşısındakine?
Yaptıysa da şımarıklık başka birşey değil..
Valla canım kusura bakma ama o ölmeyi bayılmak sanıyo sanırım ..

.....................................................................

Bir arkadaşımın başına gelmişti üniversitedeyken Ondan sonra çocuk da aynen bu olaydaki gibi mesajlar mesajlar vs. sonra da intihar ettiğini hastanede olduğunu duyduk yanına gittik falan tabii kız yelkenleri suya indirdi. sonradan öğrendik ki o ilaç sadece hafif uyku hali yapıyormuş. baya gülmüştük. dikkat et yani... Bazı erkekler istediklerini elde etmek için çirkinleşebiliyorlar.

eger kı gercekten intihar etmiş....se;

bu adam ayrıca psikolojık sorunları olan bır adam.. kımse eger kı deli degılse canına kıymaya kalkmaz.. yanı ıkı şık var;

1- senı cok sevıyor. ama psikolojik sorunları olan bırı (deli)
2-senı tekrar kazanmak icin yalan söyluyor... (yalancı)

karar senın....

Son düzenleme:
X