İnternetten Satış ve Gümrük

canım banka kartıyla alışveriş yapsam bi sıkıntı cıkarmı bu siteden ?
illa paypal mı cıkartmalıyım ?

Banka kartini internet bankaciliga actinmi?eger actiysan tamamdir. IDEAL odeme mumkundur. Bendede yok paypal hicte lazim olmadi

Banka kartini internet bankaciliga actinmi?eger actiysan tamamdir. IDEAL odeme mumkundur. Bendede yok paypal hicte lazim olmadi

internetten hesap bakiyemi falan kontrol edebiliyorum demekki açık demekki oluyo dimi
almak istedigim biçok şey var daha önce arkadaşımın k.kartıyla almıştım banka kartla alınıyo mu bilmiyodum bile.
hemen sıfıra indircem şimdi galiba bakiyemi
sen hangi ürünleri sipariş ediyosun. kozmetik yada giyim sıkıntı cıkarttı mı hiç

bayanlar için elbise, şort, gömlek, şıkır şıkır takılar, türkiyede nadir olan telefon kapları gibi. süslü püslü şeyler modayla iç içe olan şeyler örneğin.. yani bu işi yapabilmem içinde bir miktar param olması gerekiyor değilmi stok yapmam lazım çünkü aliexpress geç getiriyor anladığım kadarıyla. bu işe gerçekten girmek istiyorum zaten girmemde lazım evliliğimi kurtarmam lazım çok sıkıntılar yaşıyoruz maddi olarak en azından 3 5 bişeyler kazansam bile evime gircek.. sonradan zaten müşteri kitlem biraz daha genişliyceği için daha iyi kazanırım. çok paradada gözüm yok aylık evime extra asgari maaş kadar girse bile bizi kurtarır.. buarada yardımlarınız için çok teşekkürler

pazarda da satıyormar sorsan gümrük malı ben inanmıyorum bunlara

O urunlerin hepsi sahte. Mac fontodenleri 30 liraya falan satiyorlar, gumrukle alakasi yok.

Bence biraz çalışın, para biriktirin bu arada bu işle ilgili bilgide toplamış olursunuz

Sorma kardes sorma, benimkide hemen sifira iniyor
Bi ara oturdum saydim,su ana kadar 200 euro harcamisim tum alisverislerimle. Su an 250 i gecti o kesin.
Benim severek giydigim 2 etegim var mesela, bayiliyorum malina. Cin bedenleri kucuk oldugu icin cok gomlek siparis verdim ordan( bedenim xs kolay kolay bulunmuyor dukkanlarda), gomleklerimi cok severim. Baska; bursuru yuzuk ve kolye siparisi verdim uygun fiyata. Bazi urunleri hic sevmedim ve kullnmadim. Zamaninda aldim ve attim. Simdiki aklim olsaydi sikayet ederdim satisici resmden cok cok farkli gosteruyosunz diye ve parami geri alirdim. Zamaninda anneme ve bana kol saati aldim mesela ve yelkovan calismadi. Param oylece kaldi o zmnlar( 2 3 euroydu pek pra degildi yine). Mesela batarya ve sarj kablosu aldim zor bulunan bi marka makeraya, yine bilseydim parasni isterdi.

Ama genelleme,cok cok memnunum.

yani bi sıkıntı olursada iletişime geçip kolayca hakkımı arayabilirimm.
benim tek bi ilgi alanım var gerçi giyim olarak bişeyler alır mıyım henüz buna cesaretim yok

yanlış anlaşılmamak adına yazımın başında sağlık sorunlarım nedeniyle çalışamıycağımı yazdım...

Konu sahibi bence guzel bi is olabilir bahsettigin. Egerki elin becerikliysede onere bilcegim seyler: isimli emzik yapimi( aliexpress bunu satmiyor ama emzikyap.com dan cok ucuz fiyata urunleri alirsin ve satarsin, burda yurtdsinda 10 euroya buluyruz en ucuzunu.
Mesela aliexpressten dugun hediyecikleri yapanlar var. Biz su an yigenlerimin sunmet dugunu icin hediyelikler bakiyoruz, bi baktim aliexpressten almis kadin ve 1 euroya satiyor tanesini, uzerine bide nazar bonvugu koyuo. Oysaki ben 30 tanesini 9 euroya buldum aliexpressten.
Mesela takilar cok cok ucuz aloexpressten, kadinlarin zayif noktsasidir takilar.
Tam smdi eve geldim siparis verdigim bi yuzuk gelmis 10 gun icinde. Resmini ekliyim telefonum dolsunda biraz.

yani bi sıkıntı olursada iletişime geçip kolayca hakkımı arayabilirimm.
benim tek bi ilgi alanım var gerçi giyim olarak bişeyler alır mıyım henüz buna cesaretim yok

Giyim riskli. Ben ilk once bitane aldim ucuzlarindan denemeye. Her urunun altinda gogus bel kol olcumleri vardir. Eve gelen urun kucukmu geldi? Bi dahakine baska baktigin urunlerin hemen bilgi yerine bakiyorum ve cm leri karsilastiriyorum. Ona gore dogru bedenleri siparis veriyorum. Hakkini aramak biraz ceremetli bi is, ama basarirsan olur. Tabi ingilizce konusuluyor aliexpresste onuda belirtiyim, sorun olur belki sana.

O urunlerin hepsi sahte. Mac fontodenleri 30 liraya falan satiyorlar, gumrukle alakasi yok.
hımm anladım tmm foto bekliyorumm

onuda halledebilirim umarım bi sıkıntı yaşamam tabi de,
bide şimdi sepete ekliyorum bişeyler ama
farklı satıcılardan oldugunda gelen kargo nasıl olucak ?
farklı zamanlarda mı gelecek ayrı ayrı ?

hımm anladım tmm foto bekliyorumm

Bak aldigim yuzuk bu.
Fiyatina bak. Ben bunu yurt disinda kaldigim ulkede en az 5 euroya alirdim.
Ama simdi diyorum keske bi numara daha kcuk alsaymisim, buyk geldi yuzuk.
Tabi satis yapmak isteyen sen; burda sorun yasamaz.

Eklentiler

• 20160315_182522.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 65
onuda halledebilirim umarım bi sıkıntı yaşamam tabi de,
bide şimdi sepete ekliyorum bişeyler ama
farklı satıcılardan oldugunda gelen kargo nasıl olucak ?
farklı zamanlarda mı gelecek ayrı ayrı ?

Ordaki saticilarin hepsi ayri ayri.
Farkli gunlerde gelicek evet.
Aldigin urune bagli ama genellikle ufak seyler posta ktusuna sigiyor. Evde bekle derdi felan olmuyor.
Canim bence sen siparis vermden bana bi yolla linkleri bakyim urunlere. Guvenilrmi beraberce kararlastiralim ondan sonra siparis ver, simdi ben gaza getirmis oldugum icin; kotu hissederim memnun kalmassan urunden.

alıcı yorumlarınada bakıyorum ama özelden atayım sana siparişi tamamlamadan çokta memnun olurum bu yardımın için günlerdir bakıyodum alsam almasam diyee

alıcı yorumlarınada bakıyorum ama özelden atayım sana siparişi tamamlamadan çokta memnun olurum bu yardımın için günlerdir bakıyodum alsam almasam diyee

Olur tabiki canim. Sen yolla.
Sorun olursada urunlerin ulasmasinda yada kalitesinden geri bana yaz sen.
Taktik veririm seve seve cirkeflesmek konusunda, disini gostermek lazim bazen o sitede

yüzük çok uygun fiyata ayrıca bence aynısı gelmiş.. güle güle kullan canım şimdi senin bu söylediklerinle daha güvendim siteye önce çok tereddütlüydüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…