internet ve boşanma2(eylemi merak edenler buraya)

Pelin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
187
0
mrb..arkadaşlar yakından takip edenler bilir eylem62 adlı bir üyemiz vardı
derinden hikayesiyle bizleri yaralamıştı özlelliklede beni çok üzüldüm :1no2 eylem buradaysan bize kendini anlat nasılsın?
kısacası ben eylemin konusunu merak ediyorum gidişatı nasıl?

nereye kadar gecıcek böle eylem hı hala boşanmayı dusunmuyormusun?

Yoo şimdilik düşünmüyorum...Ama bir şiddeti daha olursa bu sefer büyük yemin ettim durmayacağım...

Şunuda anlatmadan geçmeyeyimm..

Psikologa gittim..Bu hafta için 2.seansı verdim ama gitmeyecegim..Hiçbir yararını görmeyecegimi anladım..Para tuzağından başka birşey değil.Ha KK ya yazmışım ha ablamlara anlatmışım ha doktora anlatmışım bir farkı yok...Zaten doktorda şok oldu ben anlattıkçakafamçokkarıştı
Benim değil eşimin gelmesi gerektiğini söyledi..Sende bir sorun yok dedi...Ben normalmişim yanii...:teytey::teytey:

piskoloğunda bir yararını görmedım dıyorsun neden piskatriye gıtmedinki allah korusun çaresizlik artık vucuduna arızalar vermesın eşinin olduğu belli zaten arızalı kusura bakma
iletişimizniz nasıl canm inş.mutludursun sevgilera.s.

eylemciğim bende çok merak ettim seni. İnşallah inşallah iyi olacaksın canım.ben seni çok seviyorum unutma canım. iyi olmanı can-ı gönülden istiyorum.

Ablan kurban olsun sana. çok mücadele ettin. Kimsenin yapamayacağını yaptın. Katlanılması en zor şeylere katlandın. Umarım mükafatını alırsın canım. Silinen konuyu takip ederken yoruluyordum. Ki sen yaşayansın kimbilir nasıl yoruldun nasıl bezdin. Elinden geleni yaptın yapmaya da devam ediyorsun. Biraz oluruna bırak üsteleme zaman bırak kafanı dinle kendini toparla biraz. Sana da yazık ama. Üstüne düştükçe o kaçıyor o kaçtıkça sen sinirleniyorsun.

Canım birbirinize nasıl hitap ediyorsunuz.

Canım eşini kendi haline bıraksan. Kendini toparla ev içinde daha neşeli ol. saçını başını değiştir.Ne bileyim biraz dekolte giy. Dikkatini çekmeye çalış.Sakinleştirici rahatlatıcı müzikler dinleyin evde.Romantik ortamlar yaratsan. Bir kaç gün böyle denesen. eşinin üstüne fazla düşme bakalım o seni kovalayacak mı.

Yok be abla hepsini yaptım vallaa...İnan varya pc başında monitöre bakıp gülüyorr...Ayy sinir oluyorum onu öyle görüncee...birşey de duymazz sonra ne dedin diye sorarr...Bi değişiklik yapsam farketmezkiii...Eşimin tarzı müzikler belli ağır türkü yada kürtçe:1no2:
Benimde tarzımda bunlar ortak yanımız bir bu var sanki:teytey:

Bazen açıyorum değişik müzikler kapatıyor hemen hoşlanmıyor...Üstüne gitmiyorum zaten o netin başında iken ben tv izliyorum , izlerkende uyuyakalıyom zaten...Yatakda bile yabancıyız diyebilirim yani...

Benim sorunum hemen hemen ayni kahveye gider sonra gelir bana bakmaz bile gider bilgisayari açar bende ayni konusursun duymaz sonra ne dedin der sonra netin önünde bi seyler yer bazen toplar bazen burakir kari var nasil olsa toplar:kızgın:
Bazende saat sabahin 3 -4 te gelir bana haber falan vermeden ben salak gibi beklerim o saate bil neti açar.
Bide biz çok zaman ayri yatiyoruz be efendi kanapede yatiyo.:kızgın::kızgın::kızgın:
Ama ben ayrilmayi düsünyom böyle gitmez ama 2de çocum ne yapim bilmiyorum, konusmayim susim diyorum olmuyo bir 2 gün konusmuyorum sonra yine basliyorum bikmadinmi bu netten bana bakmyon bile vs vs diye bilmiyorum çok canim sIkIlIyor valla ALLAH SABIR VERSIN BIZE ONLARADA AKIL

İsimlerimizle hitap ediyoruz...Ben bazen Canım filan diyorum ama...Onun dediğini duymadım hiç...Akşamları fazla konuşmuyor zaten..Neti ile bol bol konuşuyor ne gerek varki banasenağlama

Sohbet etse bile hep net üstüne konuşuyorsenağlamaYok işde site bir bitse rahatlayacakmış da Site tanınırsa çok talep gelirmişde falan filan....Herşeyi şu an o site...Bazen oturuyorum yanına bana göster öğret diyom bende...Ama içimden de sayıyorum valla...

canım kolayı varr at evden pc yiiii ne üzüyorsun canını....:teselli:
bizim evdede atari vardı baktım eşim yemeğini yer yemez onun başında alıyordu soluğu..sıkılıyordum bende baktım böyle olmayacak ..sinirli bir anımda alıp yere attım..ohhh içimin yağı erimişti..a.s sanki o günlerin hıncını almıştım..:1rolleyes:
şimdi ise artık böyle bir sorunumuz kalmadı...
mutluluklar canım...a.s.

konu nedir yada yaşadıklarınız tam olarak nedir bilmiyorum. konunuzu okumadım.(bir fikir edinmek adına okuyabilirm silnmediyse) ama taş olsa çatlar. nasıl dayanıyorsunuz ve neden hala çekiyorsunuz inanın anlam veremedim. konunuzu bilmeden yazıyorum ama şu an siz böyle söyledikçe yani sadece şuraya yazdığınız 3-4 mesajla bana afakanlar bastı. eşimi bir an sizin eşiniz gibi düşündüm. inanın pc çoktan kafasında paralanmıştı....offf diyorum ...sizede (zaten sabredediyorsunuz ama ) sabır diliyorum....

eylemcim psikoloğa gittiğini yazmışsın. hatta psikolog eşinin ihtiyacı olduğunu senin normal olduğunu söylemiş. eşin gitmeyi kabul etmeyeceği için bence sen onun için devam etsen daha iyi olmazmı. herşeyin tersini yapıyor demişsin, yavaş yavaş sende çözüyorsun eşine nasıl davranman gerektiğini. nebileyim bence psikoloğun sana faydası olur gibi geliyor bana. hem sağlıklı bir insanın bile psikolojisi bozulur bunları yaşarken. eşin gitmiyor, sende eşini yola getirmeye çalışıyorsun, bence destek alarak daha başarılı olursun..a.s. herşey gönlünce olsun canım..

ben daha önceki konuyu bilmiyorum ama neden böyle bir evliliğe devam ediyorsunuz anlamadım açıkçası..

ben konuyu tam bilmiyorum yorumları okuyarak birşeyler çıkardım işte. sanırım eşiniz sizi internetten aldatıyor ve sizinle ilgilenmiyor iletişim yok bu yüzden büyük kavgalar olmuş ve ilişki bu yüzden kötü sanırım. eşinizi seviyor musunuz? eşiniz sizi seviyor mu? çocuğunuz var mıydı? yada bu ilişki size zarar veriyorsa bittiğinde daha huzurlu olcaksan bitsin ama kocanı seviyorsan mücadele et mesela doktora gitmeye eşini razı et ya da ailesinden ya da saygı duyduğu bir büyükten yardım al. yani seni dinlemiyorsa belki bir büyük sözü dinler allah sabır ve mutluluk versin aydınlığına çıkarsın....

yaa arkadaşım önceki konuyu bilmiyorum ama okuduklarım bile yetti.
sen bu adamı neden çekiyorsun anlamış değilim? sanırım bi işinizde var yani ona bağlı değilsiniz. dışardan söylemesi kolay diyceksin belki arkadaşım ama kendine yapıyorsun anladığım kadarıyla eşin olacak adam gayet rahat. bence sen herşeyi bir gözden geçir ve kendin için sadece ve sadece kendin için bir karar ver .umarım herşey yoluna girer.a.s.

şimdi bunun adı evlilik mi oluyor? evde vitrinlik bir kocaya ne gerek var. peki yanlış anlamazsan sen evde ne sıfatıyla bulunuyorsun. hayatı paylaştığı eş mi? sen senden geçmeden bir şeyler yapmalısın. geri gelmeyen tek şey sağlık ve zaman. sen bunların ikisini de kaybediyorsun gibi geliyor bana. lütfen yanlış anlama ama eğer ciddi anlamda pc den vazgeçmezse ben bir gelecek göremiyorum. en azından sağlıklı bir evlilik. kaldı ki daha çocuk yok .(anladığım kadarıyla) sana bu kadar ilgisizken iyi bir baba nasıl olacak. çocukları yaptım ,besliyorum,temel ihtiyaçları tamam demek değil ki çocuk . bu adam böyle yaparsa çocuğada yazık olur...
allah yardımcın olsun. hakikaten zor....

yazıkyaa inan çok üzüldüm. bu internet çok kötü kullanmasını bilmeyenler için... Allah sabır versin...

Özlemciğim inan psikologda iken doktorun bakışlarını bi görse idinn...gözleri açmış şaşkın şaşkın dinliyor...Şaşırdı çok..:1shok:.Sinir oldum açıkcası...Ben her hafta gidecem oraya anlatacam bunları...Faydası olacagını sanmıyorum...Ben eşim gibi olayım onun gibi vurduymaz umursamaz olmak için gittim oraya..doktora bile söyledim...Bana dediki ne yapman gerekenleri konuşuruz bundan sonra...Bana diyecekleri bellii.Uzaklaş,umursama,o konuşmayınca sende konuşma....bunlar zaten bilindik şeyler..sizler bile dile getiriyorsunuz ama ben kabullenemiyorum...Eşimi ikna etsem zaten gider..Kabul etmiyor delimiyim ben diyor..Erkeklerin de bu düşünceleri var doktora giden deli oluyormuş...

Bu netler eve girdi gerçekden hibirşey kalmadı.Bir şey soruyorum duymuyor bile...Uzanarak pc elinde monitöre gülerek msn de yazması, nette araştırmalar yapması inan bir insanı sinir etmeye yetiyorr....

canım bence birkaç kez daha git doktora tatmin olmazsan ozaman bırakırsın. burda bize anlatıyorsun biz sana tavsiyelerde bulunuyoruz, ama psikoloğun aynı tavsiyelerde bulunacağını nerden biliyorsun? eşinin psikolojisini en iyi o konunun uzmanı bilir.. bizim tavsiyelerimiz ancak psikolojisi normal insanlara söker..oysa eşin normal davranmıyor..

Ben diğer konuyuda okumuştum takip ediyordum bence bu davranışların hiç biri katlanılacak şeyler değil . Özellikle çalışan bayanların bu kadar ezik olmasını içim kaldırmıyor , sen seviyorum o nasıl davranırsa öyle davranıyorum diyorsun bu sevmek değil bu kendine yaptığın bir işkence , eşin psikoloğa gitmeyecekse ve bir düzelmede olmayacaksa niye katlanıyorsun . Neden ayrılıp daha güzel şeyler yaşamak istemiyorsun.Üzgünüm insan belki başına glemeyince anlamaz ama hiç bir insanda kendini bu şekilde ezdirmez.Umarım hakkında hayırlısı olur .

bu teknoloji iyi bişey mi kötü mü anlamadım..:uhm:Bilgisayar icat oldu mertlik bozuldu ikinci karıları olmuş onlaın bilgisayar..:mymeka:Kıyamet alameti mi nedir anlamadım..

X