İnternet alışverişi

mermaid2608

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2015
2.860
2.429
43
Meşhur ikinci el bebek ürünleri sitesinden oyun halısı aldım. Aldığım an kendi memleketimizdeydik ama öğretmenleri geri çağırınca acilen çalıştığımız yere döndük. Aldığım ürün oraya kargolanmıştı. Ptt kargodan mesaj geldi. Geldik bulamadık diye. Ben de şubeyi ararım bulunduğum ile yönlendirme isterim dedim. Ne mümkün. Belki 100 defa aradım açan yok. En son aldığım bayana mesaj yazdım. Elimizde olmayan sebeple döndük,ürün size dönecek, karşı ödemeli bana tekrar kargolayabilir misiniz dedim.Alıcı ödemeliydi 14 TL, onu da hesabınıza eft yapayım hemen kusura bakmayın dedim. Kadın cvp yazmış, beni ilgilendirmez, bana iade edilen kargonun peşinde koşamam, teslim de alamam, 14 TL kargo parasını da bi şekilde ödeyin. Teslim aiamadığım kargonun parasını nasıl ödeyeceğim dedim. Ben de teslim almam, kaybolur gider dedi. O zaman siteden ürünü aldım diye onay vereyim 14 TL kargo parası olsun, kalan parayı bi şekilde eft yapın dedim.Ona da hayır dedi. Kalan parayı eft yapmaya vakti yokmuş. Ptt kargoyu arıyorum ses yok. Ürün ona dönecek bir şekilde.

bir yakınınız teslim alsın kimlik fotokopinizi atın kendisine.

Başkası varsa bi tanıdık ona aldırın. Benim kargolarımı eşim kardeşim alıyodu sorun olmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…